folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ayakkabı Markalarının Kalıpları Tüm Modellerde Aynımıdır ?

Ayakkabı Markalarının Kalıpları Tüm Modellerde Aynımıdır ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

merhaba bir spor ayakkabı alalım dedik model yok beğendiğim markalarındakininde numarası yok.

internetten bu tip ürünleri almayı sevmiyorum. ben 2 yıl önce lumberjack marka ayakkabının 42 nosunu giyiyordum aynı model tarzında internetten alıcam göte gelirmiyim ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hellaven
    Hellaven's avatar
    Erkek

Internetten ayakkabi aldim kalip yüzünden 2 kere değiştirdim sende aynısını yaparsın hocam :) 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Mağazadaki ayakkabının 41i-42si-43ü birbirine tutmuyor arkadaş, internetten baya bi uzun sürer.

Ha Çakma değilse, Muhtemelen aynı Markanın aynı Modelinin aynı Numaraları mağaza ve internet  olmak üzere tutması lâzım. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

edit, soru başka imiş

siyahbereli tarafından 25/May/19 23:35 tarihinde düzenlenmiştir

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

yok hocam cogunda farkeder, Eger modeller birbirine dikis. gorunus olarak cok yakinsa numaralari esit diye dusunebilirsin fakat diger turlu modelleri, -ayni kisiler ayni malzemelerle yapsalar dahi- dikisi, gorunusu, bagcik sekli vs den dolayi farkli olacaktir.

banneduser tarafından 25/May/19 23:49 tarihinde düzenlenmiştir

ride or die..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

herkese teşekkürler. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Marka modeli mağazada deneyeceksin. İnternette varsa ucuza alacaksın. Sorun yasamazsin. Aksi halde kalıplar standart olmaz.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme