Aydan Arsa İsteyen?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buiyimi
    buiyimi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    FireX bunu yazdı

Yemin ederim ülke değil bildiğin hıyar tarlası. Adam tanesi 100 liradan 350 defa lordluk, Mars'tan arsa, Ay'dan arsa satmış. Şunu yurtdışındaki dolandırıcılar görseler akın akın buraya gelirler. Şişeye hava doldurup satsan 3 günde fabrikatör olursun bu ülkede. Dolandırıcılar konusunda her hafta emniyetin ayrı, operatörün ayrı uyarı mesajlarından bıkkınlık geldi zaten. Ancak üzülüyor muyum bu olanlara? Tabii ki hayır. Böyle aptalların dolandırılıp soyunun tükenmesi lazım. Para en azından daha zeki kişilere geçiyor. Zira dolandırıcının soyu dolandırıcı olmayabilir ama kuş beyinlinin soyu her zaman kuş beyinlidir.

yalnız bu dolandırıcılık değil :/ resmi şeylere dayanıyor sahibinden linkindekini bilmemde ingilteredeki satıyor gerçekten :F

7 itiraf var Trabzonspor komple beraat, cemaatin keskin kılıcı Göksel Gümüşdağ beraat. 25 Milyon Herşeyin Farkında.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bunu alanlar satanlar neyin kafasını yaşıyor arkadaş,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    YasamaK bunu yazdı

Marstan ufak bir arazi kapmak lazım :)

ne ekicen ne bicicen amk :)
    Gel kanala gel Mars dan geldi :D

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ucenmi
    ucenmi's avatar
    Erkek
    1-618-GR bunu yazdı
    ucenmi bunu yazdı

o zaman bende kutup yıldızını alacam amk gelin 2 3 mürit birleşelim alalım :D

Yok hocam yıldız mantıklı değil süpernovadan sonra değeri düşüyor onların piyasası kayboluyor :D

En değerli anı füzyondan sonra kızıl yıldıza dönüştüğü an o an elden çıkartacaksın.

Bu arada beleş bir şeyi neden 2-3 mürit birleşip alıyoruz ki :D Galaxi bizim ya istediğinizi seçin, gidip isteyelim :|¨¨

hocam o zaman güneşi alalım doğalgaz derdinden kurtuluruz :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    ucenmi bunu yazdı
    1-618-GR bunu yazdı
    ucenmi bunu yazdı

o zaman bende kutup yıldızını alacam amk gelin 2 3 mürit birleşelim alalım :D

Yok hocam yıldız mantıklı değil süpernovadan sonra değeri düşüyor onların piyasası kayboluyor :D

En değerli anı füzyondan sonra kızıl yıldıza dönüştüğü an o an elden çıkartacaksın.

Bu arada beleş bir şeyi neden 2-3 mürit birleşip alıyoruz ki :D Galaxi bizim ya istediğinizi seçin, gidip isteyelim :|¨¨

hocam o zaman güneşi alalım doğalgaz derdinden kurtuluruz :D

yazin ne yapicaksiniz?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

Satan kişi, kurum, kuruluş sonuna kadar haklı bence. Bunu  15 ve 16. yüzyılda yeni ticaret ve kıtaların keşfi gibi görebiliriz. O zamanlarda biri çıkıp siz kimin malını kimse satıyorsunuz diyemedi. Keşifle bulunan her yer bulan kişiye yada kuruma ait olması gayet normal. Eğer benim böyle bir keşif gücüm olsa bende gider sahip çıkarım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    buiyimi bunu yazdı
    FireX bunu yazdı

Yemin ederim ülke değil bildiğin hıyar tarlası. Adam tanesi 100 liradan 350 defa lordluk, Mars'tan arsa, Ay'dan arsa satmış. Şunu yurtdışındaki dolandırıcılar görseler akın akın buraya gelirler. Şişeye hava doldurup satsan 3 günde fabrikatör olursun bu ülkede. Dolandırıcılar konusunda her hafta emniyetin ayrı, operatörün ayrı uyarı mesajlarından bıkkınlık geldi zaten. Ancak üzülüyor muyum bu olanlara? Tabii ki hayır. Böyle aptalların dolandırılıp soyunun tükenmesi lazım. Para en azından daha zeki kişilere geçiyor. Zira dolandırıcının soyu dolandırıcı olmayabilir ama kuş beyinlinin soyu her zaman kuş beyinlidir.

yalnız bu dolandırıcılık değil :/ resmi şeylere dayanıyor sahibinden linkindekini bilmemde ingilteredeki satıyor gerçekten :F

Hangi resmiyet? Kim tanıyor böyle bir şeyi? Adamın yaptığı denetim olmamasını fırsat bilerek boşluktan faydalanıp uluslararası dolandırıcılık yapmak. Koskoca BM de 3-5 dolandırıcı için bu konuyu konuşmak için toplanmıyor tabii ki. Zira saçma. Ayrıca bu konudan çıkar elde eden üst düzey şahıslar da olsa gerek. Bildiğin havadan para geliyor. $1 bile etmeyecek boktan tapu kağıdına millet 100 lira sayıyor. Şu aşamada uzayda yaşamaktan uzak olduğumuz için bu konuyu denetleyen bir kurum yok. Üstünkörü zamanında çıkarılmış bazı yarım yamalak yasalar var ve yarın değişmeyeceğinin garantisini kimse veremez. BM bu tapuların geçerliliği vardır diyor mu? Hayır. Bu işe resmi diyemeyiz. Bu dolandırıcılıktan başka bir şey değildir.

λ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    FireX bunu yazdı

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

Karakter Sorunu  
      Aydan Arsa Isteyen?  

bu iki konuyu görünce 

yukarıdakini krater diye okudum

diyorum oha adamın arazisi kraterdemiymiş dedim kendi kendime

sonra güldüm bir an

şimdide normal moda döndüm :D

hacı çoğu kişi saçma kime göre neye göre satıyor demiş

bende şunu anlamıyorum dünyada kim kimin arazisini alıp satıyor

dünyada ilk bu nasıl başlamış :|

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    BlackHorn bunu yazdı
    wert bunu yazdı

hacı çoğu kişi saçma kime göre neye göre satıyor demiş

bende şunu anlamıyorum dünyada kim kimin arazisini alıp satıyor

dünyada ilk bu nasıl başlamış :|

hocam insanlar azken belli yerleri sahiplenmişler, sonra kabile olmuşlar buralar bizim demişler. sonra krallık olmuşlar. bunlar paylaşamamışlar savaşlar çıkmış, sonra devlet içinde yer kavgası olmasın diye düzenleme getirmişler. Tapu vermişler. Sonra modern devletler birleşmiş milletleri kurmuş, tüm dünyanın toprakları devletlere dağıtılmış. yani böyle başlamış. umarım anlamışsındır.

anladım 

şimdi bunun aynısı ayda ve marsta oluyor :D

ilk madde olmaya başladı ozaman

wert tarafından 17/Ağu/12 20:01 tarihinde düzenlenmiştir

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
Toplam Hit: 5872 Toplam Mesaj: 58