folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Aydınlar Fotoya Sakın Ha Makina Göndermeyin.....

Aydınlar Fotoya Sakın Ha Makina Göndermeyin.....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabir22
    muhabir22's avatar
    Erkek

Arkadaşlar geçenlerde bi konu açmıştım rubber ring arıyorum diye. Herneyse Aydınlar Foto ya objektifimi gönderdim. Objektifimin hiçbir sorunu yok, sadece rubber ring denilen üzerindeki lastikk anormal derecede 3-4 cm bollaştı. Ben sırf objektifin orjinalliği bozulmasın diye yenisi takılsın diye gönderdim. Bugün kargo pakedi gönderdi ve, lastiğin kesilerek japon yapıştırıcısı ile yapıştırıldığını farkettim. Hala üzerinde yapışkanlar duruyor, kesilen yerde bariz belli oluyor. Benden istenilen ücretse ayrı bir fiyasko tam 30 YTL.

Aklınızın köşesinde bulunsun sakın Aydınlar Foto ya teknik servis için makina falan gönderip madur durumda kalmayın...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    hacı neden madur olasın telefonu yok mu bu servisin ara anlat durumu kesinlikle bölye bir bok yiemezler...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabir22
    muhabir22's avatar
    Erkek
    Pazartesi günü arayabilirim kargo bugün geldi akşamüstü o saatte muhattab olabileceğim kişi orada olmuyor. Pazartesi günü açıkça anlatıcam durumu, 30 YTL de ısrarcı olursa o zaman ne yaparım bilmiyorum, henüz parayı göndermiş te değilim..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BBS
    BBS's avatar
    Erkek

hojam sakın ha parayı gönderiyim deme..

lastigini değiştirmek sorundalar, kesip yapıştırmayla olcak şey deil o ayrıca sende yapardın kesip yapıştırıp

sen sağlam bi fırça kay lavuklara olurmu lan öle şey sorumsuz herfiler.

..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    30 ytl oha haram zıkkım olsun

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek
    Hoca önce sakince anlat durumu adam anlamazsa,istediğin yerden gir istediğin yerden çık.O zaman anlar.Deveye diken insana s*ken yaraşır die boşa dememişler

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    hacı bak durumu izah et bu lastiğin yenisi ile değişmesi gerektiğini ancak sizin yapıştırma ile tamir adı altında geri gönderdiğinizi söle ha hala 30 ytl die ısrar ederse havada bulut sen 30u unut de :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek

Ben olsaydım 30 ytl yi p.tesiyi beklemeden pazar akşamı almış olurdum bile: )Sen vermeme derdinde devam et yaşamaya: ))Mhakemeye veririm ,yemedilerse harbiden veriririm: )

yalnış konuşurlarsa orayı basarım: )) 

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    RuzgaR bunu yazdı:
    -----------------------------

Ben olsaydım 30 ytl yi p.tesiyi beklemeden pazar akşamı almış olurdum bile: )Sen vermeme derdinde devam et yaşamaya: ))Mhakemeye veririm ,yemedilerse harbiden veriririm: )

baskıncımısın sen

///______________
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    RuzgaR bunu yazdı:

hacı sen olsan böle bi sahtekarlık yapar mısın :S yani sen foto makinesinin lastiğini değişmek gerekirken kesip sonra da yapıştırıp 30 ytl ister misin? mahkemeye verebilirsin tabi ama aynı zamanda tüketici hakları mahkemesi denen bişi var... eğer arkadaş da tüketici hakları mahkemesine verirse ki ücretsiz kaybedersen cebindeki paradan da olursun. sanırım böle bir durumda hakim kimi haklı çıkarır ortada... yanlış konuşma olayı için bişi diemicem haklıda olsam haksızda olsam öle bir durumda bende dalarım :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek

sakın ha sakın yollama sende aynısını yaparsın ,kes yapıştır,makinanın orjinalliği bozulsun,oyle şey olamaz,şikayetini ilet ona göre yoksa parayı yollamıyorum de ve  bir dahada yollama tamir içinde olsa.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
Toplam Hit: 1743 Toplam Mesaj: 13