Aynı Mail Adresi 2 Kişi De Olabilrimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hitbaytar
    hitbaytar's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bu bedava mail serverlari var mesela, ben almıstım bidane, benim websitem için aldıgım mail adresim hitbaytar@******.com'du ama bedava olan mail serverdan aynı mail adresini harfi harfine aynı olarak almıstım ve attıgım mailler ikisinede gitmiyodu:D bi bakıma sapıtmıştı yani:D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ladre
    ladre's avatar
    Erkek
    tamam kesin olmaz diyosunuz... taru@hotmail.com sifre 123456 alın kullanın adres listesini de silin bakalım no olacak.

bildiklerini hayatla yüzleştir ve sınamaktan korkma , dogruyla yanlışı ancak o zaman ayırtedebilirsin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

Eeee oğlum girdim,içinde hep ispanyollar var a.q.İngilizce bilmiyorlar sap gibi kaldım :D içinde bir de türk vardı melisa mı ne.Ayrıca içinde türk sevgi sitelerinden mail falan gelmiş

Neyse anlamadığım şey su,ben listeye taru@hotmail.com yazacağım ve öbür taru çıkacak.Çünkü ikinci bir adres varsa öyle olmak zorunda o da olmayacağına göree.Ne anlatmak istiyorsun,ya bizi çok salak sanıyorsun ya senin kafa da tahtalar eksik.Üstadın avatarını koymuşsun ama....

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ladre
    ladre's avatar
    Erkek
    yo yo ertan bi art niyet yok ben bu adresi 1 yıl kullandım ve sürekli bu ispanyollar beni listelerine ekliyodu sonunda taru ile aynı anda oturum actık 18 yasında ispanyol bir kız.neyse bu kız arkadaslık sitelerinede üye hatta o sitelere uye bizim turk genclerde cok baglanıyolardı bana direk cam daveti yolluyolardı durumu anlatana kadar atla karayı seciyodum .sonunda bıraktım bayadır kullanmadım o adresi hatta acmadım bile bildigim kadarı ile benim arkadaslarımın adreslerini silmişti şimdi girip bakıcam ama neyse o resim de tahribat ı bilmeden daha önce vardı bende. bi şey dedigim yok aynı adres bende ve baskasında var diyorum.he bide ilginc dene istersen kişi listesinden kimseyi silemiyosun

bildiklerini hayatla yüzleştir ve sınamaktan korkma , dogruyla yanlışı ancak o zaman ayırtedebilirsin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ladre
    ladre's avatar
    Erkek
    ya üstad ın avatarını komussun yazmıssın bende taru@hotmail.com da holyone un avatarının aynısı vardı biara onu diyon sandım neyse ustad a bir ara bayagı merak sarmıstım pek cok görüsünü paylasırım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Olum benle inatlaşma artık,şu konuyuda ikide bir açma,aç msnyi bak bakalım listede kim kalmış.Hepsini sildim a.q. Emin olmak için kapattım yeniden açtım ve yine kimse yoktu.Bu da demek oluyor ki senin dediğin yanlış.Artık kapat bu konuyu.Ben cvp vermiyorum bundan sonra.Vereni bulursun

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    klaybox
    klaybox's avatar
    Erkek

MAİL DE amma  meşhur oldu a.q

Toplam Hit: 12367 Toplam Mesaj: 18