folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Aziz Yildirimin Geri Donmesiyle Tükürdügünü Yalams Olmuyormu..??

Aziz Yildirimin Geri Donmesiyle Tükürdügünü Yalams Olmuyormu..??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cikoleite
    Cikoleite's avatar
    Erkek
    sayin Aziz Yıldığım Galatasarayin Sampiyonlugundan 3 gün sora 2 kupayida kacirms olmanin getirdigi eziklikle istifa etti..we istifa ederken bir daha geri donmeyecegini 2001 deki gibi geri dönüş olmuycagni solemsti...smdi bakiyoruz haftaya olacak genel kongrede aday olduunu acikliyor..bu tükürdüünü yalamak deilmidir..???madem istifa etcen geri donme,madem dönücen istifa etme...gelci fenerbahce yonetimi bole..basarisizliga surekli kulp bulurlar.gecen sene samiyende yendiimiz mactada meğdiven bosluklari yenilginin sorumlusu olarak gösterilmisti...nese guzel eglenceli bol cekismeli bol hindili bol HOROZLU bi lig gecirdik..darisi seneye artrk..

CiKo
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebter
    ebter's avatar
    Erkek
    yaw bunlar azizenin gündem deiştirme araçları boswer salla

//www.radyosu.org\\//Gerçek Yeraltı\\
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmotioN
    EmotioN's avatar
    Erkek
    Evt abi oluo doru diosun.fb li olmama rağmen ben geri dönmesini istemidoum.çocuk oyuncağı deil ki bu aq.kafasına esince bırakıo.2 kere bıraktı 2 kere de dönmücem dedi ve yine döndü...

bazıları için karanlık , korkunun kaynağıdır.bazılarınında tek bildiği şey..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    akLı sıra ısrarlara dayanamayıp camia içn geri dndüm izlenimi vercek pff..

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    Azize istifa etmemiş olsaydı bu şekil olmayacaktı..Bir süre sonra duymaya başlardık aziz istifa seslerini..Adnan Polatın da dediği gibi gündemi değiştirmeye yönelik çabalar işte..Zaten Fener yönetimine toptan gıcık oluyorum.İstfa etmesi iyi oldu yeniden yönetim kursun bari aziz..Yalamayacağım bak söz diyo ardından yine yalıyor a.q Neyse isteyen istediğini yalayabilir tabii :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cran_s
    cran_s's avatar
    Erkek
    ne tükürdüğünü, sçtığını yaladı resmen ezik abi adam.bi fenerbahçeli var onlara saygımız sonsuz bide ezikbahçeli war köprüdeki bayrağı kesmeye çalışanlar gibi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    aziz bey; turkıye kupasını teptı usutunede galatasaraya şampiyonluğu kaptırdı hal böyle olunca galatasarayın ve tr kupasının gundemden dusmesı ıcın ıstıfa ettı. Kamuoyu dıkkatını uzerıne yogunlastırdı. Lakin yaptığı bu taktıksel oyunla kendını kuculttu dimağlarda tukurdugunu yalayan sozune guvenılmeyecek bır ınsan ımajı yarattı. Kendisine ve camiasına asla bir rakibinin veremeyeceği zararı verdi. Kutluyorum..

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    dansöz azizenin yaptıgı ilk değil ki bu..daha önce de yaptı aynısını..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    aziz=karı

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek
    aziz baktı olmuyacak böle magazinde popüleriteyi meriç beye kaptrdı kendince mesur olma cabaları yani yarın bugün bnmle dans edermisine ckıp kıvırırsa yerirdr ztn iyi kıvırıo :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Tümer başka takımda oynamam dedi fenere gitti.
    Aziz dönmem dedi,geri döndü.
    Anelka gidecem dedi,gitmedi

Fener adı altında hepsi .bneleşiyor bunların.

İbişbahçe
Toplam Hit: 2697 Toplam Mesaj: 26