folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Babalar Günü :|

Babalar Günü :|

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    MinervaL bunu yazdı:
    -----------------------------
    şimdiye kadar babama hiç hediye almadım
    -----------------------------
    bende

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek
    İşten erken gel dedim, çay demleyecem baba oğul içecez.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek
    bazı müridlerin ailevi sorunları var galiba.onları üzmemek için konuyu fazla irdelemeye gerek yok bence
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    En İyi benimki. Ben yine Parfüm aldım. Son 3 Senedir Parfüm alıyorm.Ama babam hep ilk defa almışım gibi seviniyor :D
    Temmuz'da Sonra Asıl Hediye ÖSYM'den Postayla Ankara'dan gelecek :l

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion_of_doom
    legion_of_doom's avatar
    Erkek

Ah be Birde Ben Şu pederin nerde olduğunu bir bulabilsem..

adam 5 yıl önce bir kaç parça eşyasını alıp çıkıp gitmiş ewden..daha ogün bugündür 2 kere telefon etmesi haricinde hiçbir haber almış deilim 

Biraz bilmek tehlikelidir. Ya derinliklerden iç ya da bilgeliğin tadını tatmaya kalkma! Çünkü sığ sular beyni zehirler, bol sular insanı temizler....-------------------pompey--------
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek
    100lük Tekirdağ aldım altın serisi kalmamıştı migrosta yaş üzüm rakısı aldım bende babam çok sever yaş üzüm rakısını :)

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    bişey almadım babamda dedi para tuzağı diye xD
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    walla denizde kum bizde para desem yalan olur mına ki :| birşey alamadım elini öptüm hatırlaman yeterli dedi sağolsun =)

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

gündüz baya bi para yedim (baya dediğim 50 lira falan) yanımda bi kızla gidip babamdan para almıştım 

akşam eve geldiğimde param bitti deyince sağlı sollu sıçtı ağzıma bi kaşımın altında göz var diye laf etmediği kaldı...

bi açıklama yapmaya çalıştım onada laf etti

sonrasında sustum sadece ateşi düşüp te içeri oturunca bnde gittim aldığım çakmağı hediye ettim uygun ve resmi bi dille kutladım

benim içim şuan rahat kendimce tek bi yanlış yaptığımı düşünmüyorum o ne kadar rahat bilemiyorum moralimi bozmaktan keyif alıyo ama.. 

neyse ya konudan saptım galiba biraz baba müridlerinin babalar gününü kutlarım =) 

Zugzwang
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek
    babalar günü nerden çıkmış :/

. . .. . ... .
Toplam Hit: 5165 Toplam Mesaj: 51