Babalar Gununuz Kutlu Olsun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    irem27
    irem27's avatar
    Dişi

Tahribatta cok tatli cocuklari olan pek cok kisi var ,bu gunun o iyi babalarin gunu olmasi nedeniyle

herhalde bize pek zaman ayiramazlar cunku bu gun babalarin ustune daha cok atlayip ziplayip canim babacimlama gunudur :) 

Vakit ayirabilenler ise belki bizimle cocuklarinin resimlerini paylasir yeni dogmus bebekler hele oyle tatli oluyorlar ki onlari sevip minciklamamak imkansiz 

Biraz da babalik nedir baba olunca neler hissettiler henuz baba olmamis baba adaylarina da anlatirlarsa iyi olmazmi bu konuda onlarin tecrubelerinden faydalanabilirsiniz bize de az is birakirsiniz :)

Benim babam ile oyle pek iyi hatirladigim anilarim yok , en iyi hatirladigim animda bile sonu bana bagirmasi benim sirt cantami alip

teyzemin kizi gulaya kalmaya gitmem olunca bir seyleri andiginda hep insanin icinde hani bir olmasaydi olur ya bazen bende hep herseyin farkli olmasini istemisimdir.

http://www.tahribat.com/Forum-Bana-Masal-Anlatma-Baba-141395/

Her kizin ilk sevdigi erkek babasiymis ilk kahramani ilk kez bir erkek tarafindan korundugunu hissettigi kisi yine odur.

Izledigimiz pek cok filmde baba olmanin biyolojik bir sonuctan ibaret olmadigini babaligin asil emek,sevgi,saygi,sorumluluk isi oldugunu da vurgulamislardir 

hayir mafya ve iskele babalarini elbette ki sayamayiz :)

Bu gun babamin babalar gununu yine gecen seneki gibi sadece tahribata yazarak okumayacagini bilsem de boyle kutlayabiliyorum . Onun kurallari ile yasamadigim icin aramiz acildi , bende de boga burcu inadi , uzgunum tabi ki . 

Yavrularini seven sayan koruyan tum iyi babalara sevgilerimi gonderiyorum , babalar gununuz kutlu olsun .

There was an irem come unto the earth,born in the holy land of Pennsylvania,raised in the mystical east of Allentown.She believed she had the power to help herself and all mankind,so that others saw her power and came to her to be healed of their troubles and their many diseases.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

Babam yaşasaydı keşke !!!

http://www.youtube.com/watch?v=ASvmTwHY5HU

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Babasıyla arası kötü olanlar, gidin sarılın kucaklayın babanızı.

Herkesin babalar günü kutlu olsun.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    violinist
    violinist's avatar
    Erkek

babanızın kıymenitini bilin kaybedince değerini çok daha iyi anlıyorsunuz keşke benimde babam da sağ olsaydı

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

baba olanların babalar günün kutlu olsun.

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

az insan çok huzur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

7. yıl babasız.. Değişik ..

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:
    -----------------------------

-----------------------------

ne diyon?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Anne babalar günün kutlu olsun.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    İyi dileklerin için teşekkürler, tüm babaların babalar günü kutlu olsun,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 1897 Toplam Mesaj: 16