folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Babalık Yapabilecek Banka Müdürleri İle Görüşmek ?

Babalık Yapabilecek Banka Müdürleri İle Görüşmek ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Bende surekli gec yatirirdim bu ogrencilik zamani. Atama oldu 2 gun once meraktan enparaya basvurdum direk verdiler :F 

Memuriyetin ilk faydasini gormus oldum boylelikle.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

Bende surekli gec yatirirdim bu ogrencilik zamani. Atama oldu 2 gun once meraktan enparaya basvurdum direk verdiler :F 

Enparada sıkıntı yok çünkü kredi kartı değil 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

enparanın aq araba alacaktım 2 ay önce 30k istedim beni aradı diyo en fazla 20 veririz dedim sokarım 20'ye gittim maaş aldığım bankadan 50 çektim 10 dk sürmedi (memurum) diyeceğim o ki maaşlıysanız enparadan ziyade maaş aldığın yada herhangi bir bankaya gidin direk başvurun daha çok alırsınız.. enparada herşey sistem üstünde otomatik heralde o yüzden sağlıklı değerlendirmiyor(bizim açımızdan)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Parayla napacaksın bilmiyorum ama 10 bin istemek yerine 4 ya da 5 bin için başvurmanı tavsiye ederim. Alırsan belki arttırırsın sonra.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

aga geçen sene 5k bi kredi çektim ödeyene kadar götüm çıktı la nasıl iş anlamıyom aylık 2 k kredi kartı faturası ödüyom ama ihtiyaç kredisini zor ödüyom sanırım bana hissetirmeden bişiler sokuyolar dur bakalım anlayacaz :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

ing önüne gelene kredi veriyor diye duydum ben. istersen bir dene.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

@dertli ye pm gönderdim.

banka banka gezeceğiz bakalım. 800 lira maaşı olan adama 30 k veriyorlar amk. 

bu arada enparadan 3 k çekmiştim onu bitirdim sağlıklı bir şeklide. şimdi birdaha deneyecem veriyormu diye. ama geçen bir mesaj geldi faizi 1,1 den 2.1 e yükselttik diye :S

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

@dertli ye pm gönderdim.

banka banka gezeceğiz bakalım. 800 lira maaşı olan adama 30 k veriyorlar amk. 

bu arada enparadan 3 k çekmiştim onu bitirdim sağlıklı bir şeklide. şimdi birdaha deneyecem veriyormu diye. ama geçen bir mesaj geldi faizi 1,1 den 2.1 e yükselttik diye :S

kredi notu önemli 

ben kendi sskmı yatırıyorum asgari ücretli çalışıyor görünüyorum normalde ama 10 k kadar kredi kartı alabilirliğim var

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

abi biri vermiyorsa diğerleri de vermez genelde, istisna zamanları hariç.
    Vakıfbank worldcard ın varsa, yeterli limitinde varsa 5000 çekip 5400 ödenen şeyden çekebilirsin. 9 ay taksitli oluyo. ben bikaç kere bunlardan çektim gayet iş görüyor. kredi vs gibi uzun işlemleri de yok, kredi kartı limitinden yiyorlar.

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bu kredi notunu ücretsiz olarak öğrenebileceğimiz bir yer var mı? Findeks ilk seferde "eskiden" ücretsiz rapor sunuyormuş ama şuanda ne yazık ki herhangi bir rapor mevcut değil...

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
Toplam Hit: 3469 Toplam Mesaj: 25
kredi baba bankalar ihtiyaç kredisi kredi veren bankalar