Babam Yakaladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    greylifes
    greylifes's avatar
    Erkek

walla ben sigara konusunda iradeliyimdir. Evde hiç içmem bi hafta içmesem umrumda değil şimdiye kadar hiç yakalanmadım

greyyy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek

rene bişiy  sorcam sigarayı alıp  cebine koydun ya he buraya  kadar  her şey  normal :)

peki  sigara  geri  vermedin dimi attın  cebe yani :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mimar
    mimar's avatar
    Erkek
    scaryhim bunu yazdı:
    -----------------------------

zigara içmiyorum; rahatım

siz de içmeyin yakalanmak gibi bi derdiniz olmaz aq.

ayrıca sigara insanın kendi bedenine bilerek zarar verdiği için haram fetvası verilmiş zıkkımdır...

hangi kitapta yazıyo sigaranın haram olduğu? haram maram deil, biz ev geçindirmiyoz çoluk çocuğumuzun nafakaasını yemiyoz bişe eetmiyoz ne haramı? kafadan sallamayalım, bu konuda içiniz rahat olsun. sigara içen birsürü evliya var bunlardan biride hacı bayramı veli idi galiba nerden haram oluyo, tbt içmeye devam:D tam gaz...

uçmayı bilmiyorsan ibnelik yapmayacaksın...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gencprens
    gencprens's avatar
    Erkek

yaklaşık 2 sene önce  saat gecenin 1:30'uğu  şeytan musallat oldu actım adultu bir dalmışım küçük preside cıkarmışım yükleniom habire abimde kapıdan bir girdi kü.ük prensi nasıl saklayacağımı şaşaırdımm :D

abimle arkadaş giibiizz bana birr güldüüü gece vaktii :S

Dünya hayatı kırlmaya mahkum şişeler hükmündedir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    scaryhim bunu yazdı:

zigara içmiyorum; rahatım

siz de içmeyin yakalanmak gibi bi derdiniz olmaz aq.

ayrıca sigara insanın kendi bedenine bilerek zarar verdiği için haram fetvası verilmiş zıkkımdır...

haram deil mekruhtur...

Yetim düşler bekçisi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sefot
    sefot's avatar
    Erkek
    Ben daha yakalanmadım ama hiçte uzak diil o tarihh:) yakın zamanda kesin bizimkiler enselicekler:) ... evden çıkarken dikkat ettiğim şeyler: Sigara paketim, çakmağım, en önemliside ıslak mendilim :D neden derseniz inanılmaz sigara kokusu emiyo bi sürüyorum hiçbişey kalmıyo :):) tavsiye ederim.. annem üstün kokuyo derse anne cafeye gittik orda içenler vardı üstüme sindi diorum :) .... abim yakalandı babama :D.. salak ilk arabayı aldıımız gün arabada muratti paketi unutmuş :D babam bi geldi abim ne kadar arkadaş içiyo desede içindeki çakmak babamın çakmak koleksiyonundaki çakmaklardan biriyle tıpa tıp aynıydı... babam bi baktı koleksiyonda çakmak eksik :D:D abimin aazına zıçmıştı yaa :D siz siz olun bu konuya çok dikkat edin evde çorap çekmecesinin içine saklayın çorapların arasına koyun.. yada kitapların arkasına yerleştirin .. :D:D bissürü teknik var en etkilisi bilgisayarın kasasının içi bence :D:D... alnından öpüyorum bilgisayarı yapan adamların :D:D:D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

17 yaşındaım3-4 senedir yani 13-14 yaşımdan beri sigara içiorum şimdiye kadar içmediğim sigara yok ave sadece tekel 2001 i beendim.. ölene kadar içmeyi düşünüorum hiç yakalanmadım çünkü evde içmem :D sigara hayattır hayat güzel.. :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

Lise 2ydi sanirim ..yoldasla okuldan ..cikmis yolda gidiyorduk bi ara ..yoldasimi gözden kaybettim megersem ..benim pederle konusuyomus kenarda ..ben tabi ..bekliyorum artik gelecek bizim Murat diye ..o ara ..peder recep nerde diye sormus ..o da iste abi diye gösterdi ..bende biseyden habersiz tüttürüyom caddede (: Peder geldi bagirdi cagirdi

At Lan o sigarayi dedi ..bende bitince atarim az kaldi ..zaten dedim ziyan olmasin ..AT DEDİM LAN sana diye yineledi ..

dedim sigarayla saygi olmaz..ben bu sigara denen ..meleti iciyom ..sonra ..aklina kendi babasinin yaninda ..kendi ictigi geldi heralde iyi ben gidiyom dedi ..cekti gitti

Ee adam babasinin yaninda ..Alkol bile aliyor ..birakta ..bisi demesin ..o günden sonra ..saolsun sigara parasini veriyolar

hos deil ama ..hep demisimdir ve hala derim "Sigarayla Saygi Olmaz" SSO

RMK

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BYCEZA
    BYCEZA's avatar
    Erkek

SiMEL :D baban GEliYoo :D Kapa Pc Yİ :Dd    olabilir Normaldir Dalıp gidiyo bazen insan ucuyo :Dd  Pc salıga zararlı :DD  bence .. :D

Hani Diyorduk ya Reis Alayına İsyan İsyan..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tyler_Dayi
    Tyler_Dayi's avatar
    Erkek
    bundan bi 8 sene önce peder bi cumartesi sabahı işe giderken arkadaşlarımla buluşacagım için cebimi yoklamış harçlıgım varmı diye, eh malum sigara paketini bulmuş, sora öglene kalktım bende bide ne göriim tv nin üstünde paket duruyo bizim evdede sigara içen yok yusufladım ortada paketi görünce, pakete baktım içindeki sigaralar kırılmış amq üzüldüm (: annemede demiş uyandırıp kırıyımmı kemiklerini sölenmiş gitmiş felan akşam oturduk "olm içme bır bır bır" nasihat felan taam baba dedim arkadaşta kalcam ben bu gece ok dedi o gece iki paket sigara içtim üstüne amq (: velhasıl artık içmiyom sigara felan bırakalı 3 sene oldu darısı diger içen müridlere felan...

all this pain is an illusion...
Toplam Hit: 12139 Toplam Mesaj: 52