folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Babamın Tc Kimlik Nosunu Öğrenmek?

Babamın Tc Kimlik Nosunu Öğrenmek?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jizz_jix
    jizz_jix's avatar
    Erkek

patates bunu yazdı:
    -----------------------------

arkdaşalr şimdi lazıdma bu bilgi baba şehir dışında ona sormadan nasıl öğrenebiliriz bu tc kimlik no sorgulama olayında önceden kayıtlı olduğu yeri isim soy isim ana adı baba adı doğum yılı yazında çıkıyordu şimdi cilt no filanda istiyor?

varmı yolu

hocam nüfus müdürlüğüne git orda aile tablosu al orda evde kaç kişiysesiz çıkar

+Extra Bilgilerde var :D

TURKCELL
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek

ats30 bunu yazdı:

verdiğim program çalışıyor.tanımadığım birsürü akrabamı da buldum ayrıca bu programla :)

programa kendi tc kimlik numaranızı yazıyorsunuz size akrabalarınızın tc kimlik numaralarını veriyor.

o numaraları da tek tek programın aşağı kısmına yazmak suretiyle kimlere ait olduklarını bulabiliyoruz.

verdigin programı indirdim kendi tc numaramı girdim ama benim ailemi göstermedi:). değişen bir şey yok ha http://ysk.gov.tr/ysk/secmenBilgi.jsp burdan girmişsin ha programdan? programdaki mantıgıda çözmeye çalıştım ama n bilim sen oluyor diyince...

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

olivetti bunu yazdı:

ats30 bunu yazdı:

verdiğim program çalışıyor.tanımadığım birsürü akrabamı da buldum ayrıca bu programla :)

programa kendi tc kimlik numaranızı yazıyorsunuz size akrabalarınızın tc kimlik numaralarını veriyor.

o numaraları da tek tek programın aşağı kısmına yazmak suretiyle kimlere ait olduklarını bulabiliyoruz.

verdigin programı indirdim kendi tc numaramı girdim ama benim ailemi göstermedi:). değişen bir şey yok ha ysk.gov.tr den girmişsin ha programdan? programdaki mantıgıda çözmeye çalıştım ama n bilim sen böyle diyince...

programda yukarıdaki kısmı da doldurup gönder diyeceksin orda çıkıyor liste.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

hocam harbiden çalışıyormus.BÜtün Aileyi çıkarttı ortaya.Siteden de yapılır ama zaman kaybı

edit:

çok alakasız kişiler de çıkmıyor değil kısmen güzel :d

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Çalışan bi şey yok :( Ühü hü hangi programdan bahsediyorsunuz bi screen alın koyun. ( İddia şuydu akrabalarını ( babasını ) çıkarıyor, hayır çıkarmıyor sen tek tek kontrol edip hangi akraban diye kontrol ediyorsun. Yani manuel aramadan bi farkı yok. )

Algoritmayı bilmen yeter. Elemanda algoritmaya dayalı program yazmış ve oraya yapıştırdığın kimliğe göre kimlik noları üretiyor

ve ysk.gov.tr'den tek tek sorgulatıyor kim diye. Bunu sen de programdan bağımsız olarak yapabilirsin.

Kim olduğunu yazıyor mu program, yanda çıkan kimliklerin :( Hayır, Sen gidip kontrol edicen. Hatta arada öyle bir kimlik numarası olmayan bir numarayı bile koyabiliyor.

Sizin programdan bu çıkıyor:

(Kabaca algoritma: İkinci grup 3 er 3 er artarken, aile sıra nosuolan üçünçü grup 1 er 1 er azalıyor ve güvenlik kodu da 36 ve 46 olarak artıyor.)

51418212318 ise  

514 212 122 44

514 242 121 80

514 272 120 26

514 302 119 62

514 332 118 08

vs.. vs.. diye devam eden bir ton sayı çıkıyor. Bu programı ben de yazarım sen de neticesinde yine amelelik var.

Cumhur Önat yaptıydı soyumsopum.com diye oradan çıkıyordu ama çoklu sorgulamayı engellediler, yani kaynak site güvenliğini aldığı için bu konuda pek bi kolaylk sağlamıyor.  Ama kısmen faydalı tabi...

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Eğer okuyorsan,okuldan aile nüfus kağıdı istiyorlar baba diye iste.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sosyal sigortan babanın üzerine ise sağlık karnende yazıyor.

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dirka
    dirka's avatar
    Erkek

http://app.sgk.gov.tr/sicilsorgulama/hosgeldiniz.do

BU ADRESE GİR TC KİMLİK NO BOŞ BIRAK İL SOY ADI BOŞ BIRAK DİGERLERİNİ ZATEN BİLİYORSUNDUR DOLDUR TC+SSK SİCİL NO BULURSUN.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

dirka bunu yazdı:

http://app.sgk.gov.tr/sicilsorgulama/hosgeldiniz.do

BU ADRESE GİR TC KİMLİK NO BOŞ BIRAK İL SOY ADI BOŞ BIRAK DİGERLERİNİ ZATEN BİLİYORSUNDUR DOLDUR TC+SSK SİCİL NO BULURSUN.

bu meret beni bulmuyor :D

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

patates bunu yazdı:

arkdaşalr şimdi lazıdma bu bilgi baba şehir dışında ona sormadan nasıl öğrenebiliriz bu tc kimlik no sorgulama olayında önceden kayıtlı olduğu yeri isim soy isim ana adı baba adı doğum yılı yazında çıkıyordu şimdi cilt no filanda istiyor?

varmı yolu

kendi kimliğni eline al. cilt no aile sırano babanla aynıdır. sonra otur hesapla. baban,annen, babanın kardeşleri, eşleri, onların çocukları, abilerin falan. yaşa göre sıraya sok. mesela 3 kişi var diyelim ve senin sıra no 16 olsa, geriye doğru 3düş. 13 yazdınmı babanın aile sıra nosuda çıkmış olur. hesap hatası yparsanda 3 aşağı 3 yukarı gibi denemelerle zaten tutturursun hocam.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
Toplam Hit: 27364 Toplam Mesaj: 28