folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Babamın Yaptığı Yağlı Boya Tablolarını Satıyoruz

Babamın Yaptığı Yağlı Boya Tablolarını Satıyoruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    atm
    atm's avatar
    Erkek

İyi Satışlar hocam gerçekten güzel..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

harbiden iyimiş 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

Hepside güzelmiş hocam maşallah ama parasızlıktan alamıyorum. Şahsi görüşüm bir boy büyüğünü yaparsa daha güzel olur. Birde daha önce kurs vs eğitim aldımı ?

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bizim peder cin ali çizemiyor

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

peder be kadar zamandır yapıyor dostum :) değerlenir mi ilerde milyonlar vururmıyuz

hocam 6 7 aydır uğraşıyor, valla bilemiyorum :) boya parası çıksın kafi şimdilik

kajmerpac bunu yazdı

tablolar güzelmiş. emeklilikten sonra mı keşfetti baban yetenğini önceden de var mıydı up olsun

hayır hocam çocukluğunda çok fazla kitap okurmuş ve karakalem savaş resimleri vs çizermiş emekli olunca da merak saldığı bu sanata adamaya başladı kendini

yalnizturk bunu yazdı

Hepside güzelmiş hocam maşallah ama parasızlıktan alamıyorum. Şahsi görüşüm bir boy büyüğünü yaparsa daha güzel olur. Birde daha önce kurs vs eğitim aldımı ?

teşekkür ederiz, büyük resim daha büyük maliyet şimdilik geliştirme aşamasında olduğu için o seviyeye biraz daha var. Önceden kurs vb. hiç bir eğitim almadı, takip ettiği rus ressamlar var youtube vb. siteler üzerinden izleyerek öğrendi

Toplam Hit: 2534 Toplam Mesaj: 16
yağlıboya sanat tablo