Backtrack Yardım..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

bactrack kısmette ağ araması yaptığımda görmüyor,rt73 çipsetli donanım monitor modu aktifleştiriyorum ama bazen görmüyor,mac değiştirmeyince görüyor bazen ama mac değiştirince hiç görmüyor sorun ne ya da nerde??

_ICEMAN_
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

beyler yardım edebilicek yok mu?rt73 network interfacete görünmüyor??

_ICEMAN_
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

hocam konsola "airmon-ng" yazınca görüyor mu peki?

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

evet hocam aırmon-ngde görüyor monitör modada geçiyor ama iş taramaya gelince görmüyor,,network tada görünmüyot,,hatta bazen monitor moddan çıkıp girdiğinde yeni donanım bulundu diyor

_ICEMAN_
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CRASH
    CRASH's avatar
    Erkek

hallederi_55 bunu yazdı:
    -----------------------------

bactrack kısmette ağ araması yaptığımda görmüyor.... blah blah blah

-----------------------------

kısmet değil lan o  kismet :D:D:D

The only good is knowledge and the only evil is ignorance.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

backtrackta ilk önce us'le başladığı için el alışkanlığı karışıyor bazen,neyse ı,i sorun mu yaratır hocam soruya cevap verebiliceksen ver,konuyu dağıtma.

_ICEMAN_
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

ya hazir backtrack basligi varken burda sorayim. simdi ben ubuntu kullaniyorum ve tekrar sistemime ayri bir linux kurmak istemiyorum. nette arastirdim hatta tbt forumlarindada vardi ubuntuya bt programlari ekleniyordu. ama ben ne kadar kastimsa beceremedim ifrit oldum.

source.list e repo.remote-exploit.org/com vs vs bla bla her neyse elle ekliyorum. public keyi ucbirimden yapiyorum ama is apt-get update e gelince olmuyor. bunu kendisi becerebilen oldu mu?

bana farkli farkli forumlarda yada bloglarda yazan yontemlerden bahsetmeyin. zaten tr olarak tek bir eleman yontem anlatmis onunda bunu becerebildiginden supheliyim. acikcasi ingilizce bir kaynaktan cevirmis bloguna koymus olduguna eminim. " isareti muhabbetinin ne olacagini yorum olarak gelenyazilar sonucunda cevaplamis.

harbi harbi oturup elindeki ubuntu 9.10 (carmic) backtrack 4 final programlarini entegre edebilen var mi? varsa nasil yapti?

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

hocam o hatayla bende karşılaşmıstım ubuntu fprum da cozumu yazdıydım da unutum bi bakım 

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

http://forum.ubuntu-tr.org/index.php?topic=15930.0 buna bi bak

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

bide 53 satır hatası vs varsa

echo “deb http://repo.offensive-security.com/dist/bt4 binary/” >> /etc/apt/sources.list
    sorun " bunlarmıs :  )
    echo deb http://repo.offensive-security.com/dist/bt4 binary/  >> /etc/apt/sources.list

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

http://blog.lifeoverip.net/2009/02/21/backtrack-4-ve-ubuntu/

bu adresdeki yemiyor bahsettigim é olayida bu adresdeki durum icin  gecerli. zaten echo dan sonra ! isareti yemez. zaten o blogdaki adresler gecersiz oldu repo. ile baslamiyorda archive bilmeme ne ile basliyor. hic birisi yemiyor.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
Toplam Hit: 1917 Toplam Mesaj: 12