folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Baglantiyi Otomatik Degistiren Vpn

Baglantiyi Otomatik Degistiren Vpn

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Baglantiyi belirli zaman diliminde ayarlayip otomatik degistiricek bir vpn ariyorum kullanip boyle bir ozelligi olan bildiginiz bir program varmi win 10 da kullanacagim 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

https://www.hidemyass.com/tr-tr/index

Ignorance is bliss.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Bahsettigim isi yapiyormu hocwm

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Bahsettigim isi yapiyormu hocwm

https://youtu.be/lpx_BP0-YRA?t=214

Ignorance is bliss.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Hidemyass deneme icin bile kredi karti bilgileri istedi fiyatida senelik 230 filan biraz tuzlu geldi alternatifleriniz nedir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Hidemyass deneme icin bile kredi karti bilgileri istedi fiyatida senelik 230 filan biraz tuzlu geldi alternatifleriniz nedir

deneme için kredi kartı vermeye gerek yok bankanızın online işlemlerinden sanal kart açın limitini 0 yapıp kullanın.

HACKEROKAN!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Up

Fiyat olarak uygun isimi yapabilecek bir servis ariyorum

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

open vpn'de zaman dilimine göre değil, config dosyasına "route-nopull" yazdıktan sonra "route "ip adresi"" yazarsanız sizin yazdığınız ip adresine vpn üzerinden giriyor. diğer bağlantılar normal ağ üzerinden gerçekleşiyor. işinize yarar mı bilmem.

HACKEROKAN!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek

VPN olayı dolar arttığı için bayağı pahalı olmaya başladı. Vultr gibi şirketlerden VPS alıp yapılabilir. API kullanarak ne kadar süre sunucu kullanacaksanız ona göre bir bash script vs yazıp cron ile zamanlayabilirsiniz. Bir sunucu sürekli çalışır diğer ayarladığınız sunucular da belli zaman aralıklarında değişimli olarak açılıp kapanır. Bunları yönetmek için sunucuya bile gerek yok eğer host vs varsa elinizde onun cron özelliği ile bir php kodu yazıp belli zamanlarda çalıştırabilirsiniz

Bir cinayet işleniyorsa tek suçlu katil değildir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Hidemyass kac pc de aybi anda kullanilabilir bilmiyorum ama ortak olacak varsa ortak alabiliriz veya bana yardimci olabilecek varsa bu konuda sevinirim

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Yada yardimci olabilecek varsa siyle anlatayin pc 30 dk krndi baglantisini 30 dk sonraki 30dk baska vpn seklinde devam edeck sekilde nasil yapariz

Toplam Hit: 9277 Toplam Mesaj: 12
vpn otomatik baglanti degistirme