folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Bahar Geldi Klasik Konuyu Açayım "Bu Yıl Tahribat Tshirt Ü Bastırılacak Mı?"

Bahar Geldi Klasik Konuyu Açayım "Bu Yıl Tahribat Tshirt Ü Bastırılacak Mı?"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

tahribat tisortunu normal gidip bastirdigin tisortten farkli kilan tahirbat.com tarafindan basilmis olmasidir.

sen tabiki istedigin sekilde gidip bastirabilirsin

Herkes işinde gücünde nice yıllardır basım fılan olmuyor bazlı siteler vardı tisho degıldı sanırım da tasarımı yapıyorsun iste uzerınden satabılıyorsun öyle bır platformda uyelık olusturullsun tasarım konulsun nede olsa bu adamlar hem baskıdan hemde tekstılden anlıyorşar .kımsenın tısortuydu bedenıydı bılmemnesıyle yonetımdekı kımse uğraşmaz .outsource gibi 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CosTeR
    CosTeR's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

bugün yine giyem dedim :) ama baya eskidi artık amk :) her sene baharda açılan bir konu bu senede ben açayım polemik olsun biraz :) 

yeni basılacak tshirtler damar haritalı olacakmış diyyyler

bastıralım ajanada 1 tane hediye gönderelim hem moral olur :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

Size t-shirt yaptım beyler :D

Şaka maka böyle bişeye bile razıyım ben.

Anarsistherif...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Arkadaşlar tekrar söylüyorum yönetim izin verirse ve adet söylerseniz bu işi üstlenebilirim. Tasarım seçilir bedenler tespit edilir hangi bedenden kaç adet olacağını tespit edelim. Ben fiyat vereyim yönetimde fiyatı uygun bulursa yapalım bu sene

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zengo
    zengo's avatar
    Erkek

merakla bekliyoruz 4 tane alıcam bu sefer şimdiden diyeyim...

kimse yeteri kadar meşgul değildir mühim olan önceliklerdir..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Tekrar yazayım, arkadaşın istanbulda tekstil atolyesi var fiyat alabilirim, ücret toplama organizasyon ve kargolama işleri ile de ilgilenebilirim eğer yönetim izin verirse.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

bundan önceki bastırdığınız tasarımların resimleri varmı

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
Toplam Hit: 9662 Toplam Mesaj: 78