folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bahçede Kafa Deri Yüzülmüş Güvercine Ne Yapmalıyız? Veteriner Müritler Lütfen Yardım

Bahçede Kafa Deri Yüzülmüş Güvercine Ne Yapmalıyız? Veteriner Müritler Lütfen Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DuPi
    DuPi's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

Kusla ugrasmaya degmez ne yaparsan yap olecektir

Yasama sansi cok düşüktür bu hayvanlarin yinede dene istersen, hassasiyetin icin tesekkurler ama dedigim gibi isin zor

Edit resimlere simdi baktim eger yarada mikrop ve iltihap yoksa ve kanat ve bacaklari kirik degilse belki yasatabilirsin bunu

Yavru güvercinler çabuk toparlar hocam. 

Ne zaman birşey öğrenmek istesem, Birden Vaktim Kalmıyor ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    DuPi bunu yazdı
    DestinatioN bunu yazdı

Kusla ugrasmaya degmez ne yaparsan yap olecektir

Yasama sansi cok düşüktür bu hayvanlarin yinede dene istersen, hassasiyetin icin tesekkurler ama dedigim gibi isin zor

Edit resimlere simdi baktim eger yarada mikrop ve iltihap yoksa ve kanat ve bacaklari kirik degilse belki yasatabilirsin bunu

Yavru güvercinler çabuk toparlar hocam. 

Cok ağır yaralı ördek , tavuk , güvercin

Hemen toparlar. Bunların - si kedi kopek gibi bağırsaktaki midedeki virüs ya da parazitlere dayanıksız olmaları

Bu güvercin kurtulacaktır güçlü duruyor , sadece dezenfekte etmeli gün gün o yarayı bir sure sonra kemik enfektesini atip sertlesecek kabuk düşecek o bolge tüysüz de olsa sempatik bi hayvan olacaktır (:

Kurtlar tasma takmaz....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taskafa
    taskafa's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bırak böcekler yesin, ez kafasını taşla

Toplam Hit: 1479 Toplam Mesaj: 14
hayvan kuş hasta