folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bakanların Da Özel Uçağı Olacak

Bakanların Da Özel Uçağı Olacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Önce videoyu izleyin: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/255194/akp-genel-bsyrd-ekrem-erdem-bakanlarin-da-ozel-ucagi-olacak

Gece gece sinirden uykum kaçtı. Ne düşünüyorsunuz ? Özel uçak olmadan bu ülke nasıl kalkınacak dimi ama ?

Benim sinir harbi yaşamama sebep olan olayı ise açıklayayım. Tonlarca para sayıp kendilerine köşlk yaptırdılar. "Bütün gelişmiş ülkelerde var bizim neyimiz eksik" diye. Sarayın günlük harcamasına değinmiyorum bile. Diyanet'e bir araba aldılar ki o arabanın parasıyla çok güzel bir gözlemevi açılabilirdi. Ama bizim gözlemevimiz var, sadece gözlemevini idare edecek personel/akademisyen yetiştiremiyoruz. LKendini yetiştiren de yurtdışına kaçıyor durmuyor ülkede. Her neyse, şimdi de bakanlara özel uçak. Sebep ? "gelişmiş ülkeyiz bizim neyimiz eksik".

Abi gelişmiş ülke böyle mi olur resmen mind fucking yaşıyorum amk gelişmiş ülkeye dönüp bakıyorum hiçbir bilimsel anlamda ve teknolojik anlamda dünyayla yarışabilecek bir ilerlememiz yok.

Askeri anlamda evet dünyanın en mert askerine sahip olabiliriz ama yine dünyayla yarışacak bir askeri gücümüz yok.

Politik ilişkilere bakıyorum global çapta kimse bizi iplemiyor. Merkel bir defa kaale aldı ama dalga geçti rezil etti bizi.

Obama kaale alan ikinci ve son isim, o da ayak işlerini yaptırmak için kullanıyor.

Acaba diyorum "dünyanın gelişmiş bir ülkesiyiz" diye düşünenler şizofren olabilir mi ? Ne bileyim hayallaerinde sim city gibi bir dünya kurmuş onu gerçek falan sanıyorlardır belki ?

Ayrıca bayana "karı" diye hitap eden, kahvehane ağzına sahip (beyni de kültürel anlamda kahvehaneden öteye geçememiş) bir sıradan kişi nasıl bu ülkeyi yöneten siyasi partinin yönetiminde ve doalylı olarak ülkenin yönetiminde rol alıyor benim aklım almadı. Çok gerizekalıyım galiba anlayamıyorum anlam veremedim.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, Türkiye'nin dünyanın her yerinde var olduğunu söyledi. Erdem, "Aldığımız uçaklara karşı çıkıyorlar. Cumhurbaşkanı'nın niye özel uçağı olsun? Başbakan'ın niye özel uçağı olsun? Bakın ben size söyleyeyim. Bakanların da özel uçağı olacak. Olacak, olmak mecburiyetinde." dedi.

Fatih'te Derviş Ali Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda gözaltına alındıktan sonra serbest kalan Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir ve partililer katıldı.

Türkiye'nin dünyanın her yerinde var olduğunu kaydeden Erdem, "Onun için de bakın, aldığımız uçaklara karşı çıkıyorlar. Cumhurbaşkanı'nın niye özel uçağı olsun? Başbakan'ın niye özel uçağı olsun? Bakın ben size söyleyeyim. Bakanların da özel uçağı olacak. Olacak, olmak mecburiyetinde. Çünkü Türkiye'ni başka türlü büyütemezsin ki! Yani seferlere uygun olarak Başbakan'ın gittiğini düşünün. Bakanlar zaman zaman gidiyorlar, devlet uçaklarını kullanıyorlar. Ben öyle bakan biliyorum ki, sabah kahvaltıyı Bakü'de yapıyor, öğlen yemeğinde Kazakistan'da oluyor, akşam da Avrupa'nın bir ülkesinde oluyor. Niye? Türkiye artık dinamik. Türkiye'nin etrafında partimiz olduğu gibi iktidarımız da dünyanın her tarafında." dedi.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Ben uzay aracini layik goruyorum.

Boyle mutevazi olunmamali. Koca ulke yönetiliyor

Tabi suda bir gercek bu adamin cahilligi , alinmis degil neticede  uyu uyu bosver. 

Son zamanlarda cok tepkisizim  herseye . ben kizmadim 

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

ya millet acından ölüyor. pazara gidecek parası yok bunlar uçak diyor. az kaldı kafayı tam yiyecem az çok az kaldı.

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T3SL4
    T3SL4's avatar
    Erkek

hamına kodugumun şarlatanları sizin ben soyunuzu düdükliyim millet çalışmaktan ailesinin yüzünü göremiyor (ben) ay sonunu nasıl getiricez diye düşünelim siz özel uçaklara binin hamına kodugumun soysuzları askeri ücrete senede 40 TL zam yapın türkiye her yerde diyor birde türkiyeyi sikine takan ülkemi var hamına kodugumun şizofrenleri göt kadar hollandanın ve new zellandanın ekonomisi türkiyeyi 3 katlar bunlar neyin rüyasındalar.

Stay hungary Stay foolish
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

dizel alsınlar bari daha az yakar.

çok yanlış gidiyoruz ama hadi bakalım.

Koca hestiy aya bedenem ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Uçak az olur Boeing Firmasının özel yapım jetlerinden alsınlar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

alsınlar aga.son demlerini yaşıolar.eğer buda son demleri değilse zaten bir uçak almasınlar eşine akrabasına uçak araba gerekirse uzay mekiği alsınlar.hatta herbirine köşk yapsınlar eğer ki son demleri değilse.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Ya özel uçağı bence de olsun ama 500 milyon dolar da olmasın oha yani.

Cumhurbaskaninin, basbakanın ozel ucagi olmayacaksa ozel ucak kimin icin uretilior ki? Onda problemim yok. Yanlız gidip de amerika baskanının ucagiyla ayni fiyatta ucak alınıyor. İşte o israf olmanın yanısıra görgüsüzlük =)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Ekerci bunu yazdı

alsınlar aga.son demlerini yaşıolar.eğer buda son demleri değilse zaten bir uçak almasınlar eşine akrabasına uçak araba gerekirse uzay mekiği alsınlar.hatta herbirine köşk yapsınlar eğer ki son demleri değilse.

Son demi olabilmesi icin alternatif olmasi lazim

Chp dindar kesim icin alternatif degil

Mhp  kazanir aslında ama bahcelinin gitmesi lazim adamm koltuga kendini civiledi o gidene kadar iktidar olamaz

Saadet ve buyuk birlik alternetif ancak yuzde 2 oy alan bir partiye verip oyum bosa gitmesin mantigi var. Ve ikisinin basindakiler bir ise yaramaz 

Bunun icin biraxcik siyaset ve sosyoloji bilirseniz kimin kazanacagini bilirsiniz

Akp elinde sonunda bitecek rahmetli aytunc altindal soyledi. Adam kahin gibi birseydi. Cemaat kavgasi olacak dedi 2 yil once isteyen youtubeden izlesin

futurist tarafından 21/Nis/15 02:02 tarihinde düzenlenmiştir

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Ya özel uçağı bence de olsun ama 500 milyon dolar da olmasın oha yani.

Cumhurbaskaninin, basbakanın ozel ucagi olmayacaksa ozel ucak kimin icin uretilior ki? Onda problemim yok. Yanlız gidip de amerika baskanının ucagiyla ayni fiyatta ucak alınıyor. İşte o israf olmanın yanısıra görgüsüzlük =)

hocam kaçırdıgın nokta bakanlarada özel uçak..cbaskanı be basbakanın olsun.ama dediğin gibi bu kadar lüx uçağa gerek yok.

tee osmanlıdan gelen gösteriş merakı halen devam edior.bitiremeyecez

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı

Son demi olabilmesi icin alternatif olmasi lazim

Chp dindar kesim icin alternatif degil

Mhp  kazanir adlinda ama bahcelinin gitmesi lazim afam koltuga kendini civiledi o gidene kadar iktidar olamaz

Saadet ve buyuk birlik alternetif ancak yuzde 2 oy alan bir partiye verip oyum bosa gitmesin mantigi var. Ve ikisinin basindakiler bir ise yaramaz 

hocam artık bu işin alternatifi kalmadı.alternatifi yok diye diye ülkenin anasını... mhp yeni biri gelse bende oy veririm.ama adam gitmior ki.bide bu mhpliler destekliyorlar ona ayar oluom.KK yi çok sevidğimden değil ama mesele ülke meselesi gelecek meselesi, mhplilerin bile chpye oy vermesi lazım.yoksa yine akp diye ağlar durur millet.

bide artık akpnin başında tipsizin biri var.rte yönetior olsa bile yurt dışına gittiğinde adam ezik kalıo ya resmen.KK de ezik kalabilir ama kalacaksada görelim artık.yeter bu 12 senelik ızdırap.adamın ellemediği karışmadıgı bişi kalmadı

Toplam Hit: 3301 Toplam Mesaj: 30