Bakıcı Psikolojik Şiddet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

Eger gercekten eminsen siddet uyguladigina gotune sise sok hocam bu ulkede adalet yok kendin saglayacaksin adaletini..

Bu akılla olmaz işte o adalet. 

Farzı misal, bu kadın senin bir tanıdığın olsa ve sana dese ki "Bakıcılığa gittiğim evdeki çocuk tam bir baş belası, yerinde durmuyor, etrafı bilerek kirletiyor, yemekleri bilerek yere tükürüyor vs." senin bakış açınla şunu demeliyiz "at iki tokat, bir daha yapıyor mu ?"

Maddi manevi tazminat davası açmak yeterlidir sanıyorum. 

hocam öyle diyorsan darısı çocuğuna diyemeceğim senin kafana göre, bu orospu buradan kovulunca başkasının başına bela olacak ..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ombra
    ombra's avatar
    Erkek

Daha yeni okudum.

http://www.haberturk.com/istanbulda-bakici-dehseti-1941966

En temizi bağır çağır sinirini at, sonrada s*ktir git de.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Görüntülerle beraber şikayetçi ol 

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

Eger gercekten eminsen siddet uyguladigina gotune sise sok hocam bu ulkede adalet yok kendin saglayacaksin adaletini..

+1 Kesinlikle adaletin olmadığını acı yaşadım.. haklısın.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    CiRKiN bunu yazdı

Görüntülerle beraber şikayetçi ol 

goruntulerle bulundugun ıle ya da dha a ver ıs bulamasın 

artı sıkayetcı ol 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

Hocam benim çocuğum yok hisettiklerini anlayamam ama bana garip gelen bişe var onu belirtmek istiyorum. Biz çocukken Yeri gelir komşu kızar bi tokat atardı yeri gelir mahalledeki amcayı deli ederdik kulağımızı çekerdi ne annemden ne babamdan nasıl çocuğuma el kaldırılır tepkisi görmedik nihayetinde piskopatta olmadık toplumda aşağı yukarı herkesin çocukluğunda benzer olay olur ne olduda şimdiki çocuklar çok hassas yada anne babalar çok tepkisel oldu 

kadın çocuğu zapt edememiştir biraz otorite amaçlı korkutmuş hareket yapmıştır çok tepki veriliyor bence Hepsi proje çocuk herkes çok kırılgan  çocuklar vs aman psikolojisine bişe olmasın vb şeyler bana doğru gelmiyor. Yüzyıllarca mahalle hayatı yaşamış bir toplumda gayet sağlıklı nesiller yetişti hepsinde aşağı yukarı iki tokat yedi kimsede ölmedi bence abartılıyor bu iş 

okullarda da aynı kafa yüzünden eğitim kalmadı çocuk öğretmeni sallamıyor öğretmen bebek bakıcısına dönmüş bi tokat atsa Veli kapıda bitiyor olay çıkarıyor çok yanlış bir tutum bence çok hoşuna gitmediyse işten çıkar uğraşma kadınla mahkeme vs  

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Keyr00t bunu yazdı

Hocam benim çocuğum yok hisettiklerini anlayamam ama bana garip gelen bişe var onu belirtmek istiyorum. Biz çocukken Yeri gelir komşu kızar bi tokat atardı yeri gelir mahalledeki amcayı deli ederdik kulağımızı çekerdi ne annemden ne babamdan nasıl çocuğuma el kaldırılır tepkisi görmedik nihayetinde piskopatta olmadık toplumda aşağı yukarı herkesin çocukluğunda benzer olay olur ne olduda şimdiki çocuklar çok hassas yada anne babalar çok tepkisel oldu 

kadın çocuğu zapt edememiştir biraz otorite amaçlı korkutmuş hareket yapmıştır çok tepki veriliyor bence Hepsi proje çocuk herkes çok kırılgan  çocuklar vs aman psikolojisine bişe olmasın vb şeyler bana doğru gelmiyor. Yüzyıllarca mahalle hayatı yaşamış bir toplumda gayet sağlıklı nesiller yetişti hepsinde aşağı yukarı iki tokat yedi kimsede ölmedi bence abartılıyor bu iş 

okullarda da aynı kafa yüzünden eğitim kalmadı çocuk öğretmeni sallamıyor öğretmen bebek bakıcısına dönmüş bi tokat atsa Veli kapıda bitiyor olay çıkarıyor çok yanlış bir tutum bence çok hoşuna gitmediyse işten çıkar uğraşma kadınla mahkeme vs  

Acayip baba dayağı ile büyümüş bir çocukluk geçirmiş birisi olarak, söylemlerini ilgi ile okudum, ama devir değişti sanırım, şu anda bende öyle hassaslaşmışım, birisi bana ne ederse etsin, sinek vızıltısı hiç umursamayabilirim, tabi duruma bağlıda olabiliyor, ama çocuğuma birisi ufak bir harfeket falan etsin, vallaha sanırım sonu kötü biter gibi geliyor bana. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

Bu akılla olmaz işte o adalet. 

Farzı misal, bu kadın senin bir tanıdığın olsa ve sana dese ki "Bakıcılığa gittiğim evdeki çocuk tam bir baş belası, yerinde durmuyor, etrafı bilerek kirletiyor, yemekleri bilerek yere tükürüyor vs." senin bakış açınla şunu demeliyiz "at iki tokat, bir daha yapıyor mu ?"

Maddi manevi tazminat davası açmak yeterlidir sanıyorum. 

hocam öyle diyorsan darısı çocuğuna diyemeceğim senin kafana göre, bu orospu buradan kovulunca başkasının başına bela olacak ..

İşte hukuk devleti ilgilenmeli bu durumla. Çocuğundan çıksın vs. işin ruhani kısmı. Yaptırımını mahkeme belirleyecektir. Profesyonel kreşlerle çalışılırsa sorun kalmaz diye düşünüyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    Keyr00t bunu yazdı

Geçen gün piknikteyiz; 4 çocuk top oynuyor, biz de kalabalığız ve tüpte çay demleniyor. Defalarca top bizim oraya geldi. Topun gelmesi neyse, hızlı ve tehlikeli bir şekilde atıyorlar. Tüpe veya yanımızdaki bayanların üzerine gelse can yakabilir. 10 yaşlarındaki çocuğa diyorum ki, uzakta oynayın koçum buraya gelmesin. Gidiyor yine geliyor. Bu sefer diyorum ki, lan oğlum yavaş vursanıza şuna bak millet iç içe uzaklaşın buradan. Şuncacık çocuk bana bağırıyor, sanki bilerek atıyoruz yaaa! 

Hocam millet çocuğunu çok şımartıyor. Çok net ve körü körüne yapılan bir yanlış diye düşünüyorum. Benim aldığım eğitime göre çocuk laf dinler, büyüklerine saygıda kusur etmez. Ben cevap bile veremezdim büyüklerime ki, herif beni azarlıyor. Lan yürü git keserim topunu şimdi, deyip ananemin sokağındaki dayıyı bir güzel andıktan sonra hafif doğrulduğum yere oturdum, bir daha da top gelmedi. Babası gelebilirdi, varsın gelsin, onun da toplarını keserim. 

Velhasıl, sanki millet imparatorluğa sultan yetiştiriyor. Sonumuz hayrolsun.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

ben olsam olayı çocuktan iyice öğrendikten sonra kendi işimi kendim çözerim.

mahkeyemeye verecen süreç uzayacak sende üzülecen yengede üzülecek filan.

kadını tokatla özür dilettir kov gitsin. 

Toplam Hit: 4383 Toplam Mesaj: 40
bakıcı şiddet