folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bakırköy, Taksim Kadıköy‘De Sürekli Yürüyen Ağbeyimiz

Bakırköy, Taksim Kadıköy‘De Sürekli Yürüyen Ağbeyimiz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Hocaar geyik bölümüne açsammı diye düşündüm geyiklik bir tarafı yok :S İlginç bir vaka aramızda psikoloji yada pskiyatri okuyan ağbeylerimiz varsa bilgi almak isterim böyle vakkalar var mı? 

Olayı bilmeyenlere kısaca anlatıyım ben 21 yaşındayım adamı 6 yıldır görüyorum.Özellikle Taksim ve Bakırköy de sürekli yürür bu ağbeyimiz. Deli falanmıdır bilinmez. Gayet temiz giyinir. Kendiside temizidr. Eli yüzü düzgün bi ağbeyimizdir. Amma bu ağbeyimiz ilginç tarafı sürekli bakıröyde yürür bir ara lisedeyken incirliye kadar takip ettik arkadaşımla incirlide o köprünün e 5 e giren yol ayrımlarına gelmeden tak diye döndü....

Sonra bizde döndk tabi nereye gidecek diye... :S

İlerledik vakit bol liseliyiz ergeniz merak ve eğlence arayaşındayız... Takip devam ettik bu seferde bakırköy sahil yoluna doğru koyulduk ki şu salak kulüpler varya tam orda tak diye gen döndü :S bizde hal kalmadı :S Gittik aldık bisikletleri evden nasıl olsa güzergahı biliyoruz diye meydanda gelirler bulduk gene yine takip ettik yine aynı inclirde döndü ve adamta tık yok gidip gidip geliyor. :S

İşte ağbeyimiz budur. Yıllardır merak ederim. Bu gun bakırköydeydim yine gördüm. Bilgisi olan varmı hakkında Kimdir nedir?

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=istiklal'de%20bir%20a%C5%9Fa%C4%9F%C4%B1%20bir%20yukar%C4%B1%20y%C3%BCr%C3%BCyen%20adam

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=bak%C4%B1rk%C3%B6y+de+bir+a%C5%9Fa%C4%9F%C4%B1+bir+yukar%C4%B1+y%C3%BCr%C3%BCyen+adam&iphone=1&__target=Topic98971073051141072461213210010132981051143297351972873053298105114321211171079711430532121252114252121101110329710097109

NOT:Ben gizli yamadım konuyu gerek görmemiştim yada yanlışlıklamı yaptım bilmiyorum... Mod arkadaşlar yapmıştır belki diye değiştirmedim.

"bea"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

sandaletli mi arkadaki gömlekli mi

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

sandaletli resmi ekşide gördüm koydum ben çekmedim bu arada.

"bea"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

edit :

ilginc bi durum.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek

Bonus kafalı olan sandaletli.

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

adamın bence psikolojisi bozuk.Bu arada nasıl farkettiniz lan böle bişeyi :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

olur bazı insanlarda. burdada çarşıda bi dayı aşağı yukarı gider gelir sürekli millete arkasına bakıp camii nerde diye sorar :)

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpermMan
    SpermMan's avatar
    Erkek

yürü ya kulum sözünü yanlış yorumlamış adamdır. bağdat caddesinde de defalarca gördüm. dolmuşa binerken görsem ''ahanda yakaladım'' diye üstüne atlayacam. boğaz köprüsünü nasıl geçtiği şahsımca tam bir muamma.

ekşideki şu yazıya yarıldım :D

-
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordVader
    LordVader's avatar
    Erkek

Bağırkoyde oturuyorum bu abime hic rastlamadim. Olabilir haci insan hayatinda hep cicekleri bocekleri gormuyo belki disarisi onun icin daha huzurludur evden.

I find your lack of faith disturbing.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

O hattan sorumlu ajan olabilir olay varmı yokmu diye geziyordur.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    formaldehit
    formaldehit's avatar
    Erkek

çek sor hacı bu kadar zor değil bence korkma ısırmaz

bir insan ya iyidir ya kötü. İyi yapan özellikleri çoksa iyi deriz kötü çoksa kötü. Değer yargıları bu oranı belirler. Bana iyi gelen sana kötü geliyor olabilir.
Toplam Hit: 13787 Toplam Mesaj: 67