folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Balkondan Odaya Canlı Yayın -Önemli-

Balkondan Odaya Canlı Yayın -Önemli-

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Selamlar,

Yerde fındık var evin 6. Katındayım. Fındığı odamdan seyretmek istyorum. Tv akıllı network bağlantısı var. Nasıl bir şey yapmalıyım sizce. Evde ikinci bir bilgisayarda var tv den değil pc den de izleyebilirim

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Yi-Xiaoyi-Small-Ants-720P-Smart-Webcam-Security-IP-Camera-for-Smart-Home-Life-p-962456.html

mkyb tarafından 02/Eyl/17 18:31 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Yeptop yada kasa varsa bir web cam tak  hdmi yada vga çıkışlarından tv aktar görüntüyü. 

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Motorize edilmis ip kamera alman gerekiyor hocam bunun haricinde ise birde android smart tv lazim. Anliyacagin 200 usd yi gozden cikar. Olurda cikarirsan haber et model bakalim

delimiyim ben?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Ampul kamera var. Bunu ampul'un yerine takarsan izlersin

http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/led-ampul-ip-kamera-panoramik-ip-kamera-balik-gozu-bebek-bakici-ortam-ev-guvenlik-izleme-kamera-296177409?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*232247127*22323999927*58375851807*%7btype%7d*296177409*aud-338833715659:pla-79001379087&gclid=CjwKCAjwranNBRBhEiwASu908JDQnK8SMHcrzQ-5Lqlb0n_IOZHtUHDm5G5Wrnuqhl43otiW503VGxoC5ekQAvD_BwE&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Selamlar,

Yerde fındık var evin 6. Katındayım. Fındığı odamdan seyretmek istyorum. Tv akıllı network bağlantısı var. Nasıl bir şey yapmalıyım sizce. Evde ikinci bir bilgisayarda var tv den değil pc den de izleyebilirim

Neyi izlenmeli ki findigin, bilmedigimden soruyorum?

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

En basiti bir adet web cam alırsın hocam laptop a bağlar açıyı vs ayarlarsın . Geçersin dğer pc ye  rdp yapar bakarsın en zahmetsizi bu olur heralde. Program kurma ayarlama bilmem ne derdi olmadan.

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    Florenzi bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

Selamlar,

Neyi izlenmeli ki findigin, bilmedigimden soruyorum?

Çalıyorlar

Naber la?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

eski android telefon varsa marketten bir wifi kamera prog. indir.

Odanın/kapının camına bir tane vantuzlu araç telefon tutacağı yapıştırıp telefonu cama tuttur, camın ardından balkonu izle. En bedavası bu(balkon camdan görünüyorsa iş görür)

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

motorolanın kablosuz kameraları var bebek izlemek için

hepsiburadan bakabilirsin. Hareket olunca, ses olunca telefona bildirim yolluyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 2791 Toplam Mesaj: 19
kamera