folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Band Of Brothers - Mini Dizi - Türkçe Dublaj

Band Of Brothers - Mini Dizi - Türkçe Dublaj

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Steven Spielberg yapımı 10 bölümlük mini dizidir. Zamanında Show TV verirdi.

https://www.youtube.com/watch?v=aH06LWZs-Ys

https://drive.google.com/file/d/0B8BFMDXV59yOOUpYZFZsdGxtTkE/view?resourcekey=0-0HNWXYID5RZWjVgMy6vL-A

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

izlemeyen var mı bilmiyorum ama çok başarılı bir yapımdır. + olarak türkçe dublaj bir şey izleyen biri değilim ama hatırladığım kadarıyla en başarılı dublaj işlerinden biridir hatta orjinali kadar iyiydi. kopan bacaklı askerin sıhhhiye diye bağırması hala aklımda 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Spielberg yapımlarında gerçekçiliğe önem veriyor. John Wick, Polat Alemdar gibi metrelerce uzaktaki sniperı tabancayla tek atışla vurdurtmuyor.

Mesala bu sahnede ilk atış tankın üst gövdesine yapılıyor ama zırh yüzünden işlemiyor. Bu sefer Teğmen son ana kadar bekletip tankın altı açığa çıkınca oradan vurdurtuyor. O dönemki tankların önden en zayıf noktası altıydı. Başka tanklar vs bu zırhı delebilir ama askerin elinde bazuka yetersiz.

https://www.youtube.com/watch?v=ndMH22UXzDs

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Bu dizinin kardeş dizisi var The Pacific diye, iki diziyi ardarda izleyip kombo yapmanızı öneririm... 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

izleyek bakalım. 

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    7,6 MB/sn - 204 MB
    türktelekomun gözünü seveyim .
    bu arada cod serisini oynayasım vardı ama sıkıyordu artık. bunu bi izleyeyim teşekkürler.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

10 dakikalık şeyin trailer'ı 2 dakika. ilgünç. 

7.3 gb derken? doktor bu ne :(   (pc'de yer yok uyarısı yedirttin) 

Çok sıkılıyom
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

bugün tahribat zibilyon tane mesaj atma günü galiba ben de katıldım kafileye 

SweetyVolty tarafından 24/Tem/21 18:32 tarihinde düzenlenmiştir

Çok sıkılıyom
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun. 
    bu hatayı alıyorum. 

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    rapidhacker550 bunu yazdı

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun. 
    bu hatayı alıyorum. 

https://drive.google.com/u/0/uc?id=0B8BFMDXV59yOOUpYZFZsdGxtTkE&export=download  bundan denesene bi. 

Üşenmedim yer açtım. İndiriyorum. El kol bacak böbrek bilhassa sağ işaret parmağına sağlık. 

Çok sıkılıyom
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı
    rapidhacker550 bunu yazdı

bu hatayı alıyorum. 

https://drive.google.com/u/0/uc?id=0B8BFMDXV59yOOUpYZFZsdGxtTkE&export=download  bundan denesene bi. 

Üşenmedim yer açtım. İndiriyorum. El kol bacak böbrek bilhassa sağ işaret parmağına sağlık. 

aynı hata

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 1503 Toplam Mesaj: 18
band of brothers kardeşler takımı