Banka Kredi Masrafını Aldım!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    feykbey
    feykbey's avatar
    Erkek
    jetlag bunu yazdı

bügün elime tüketici hakem heyetinin kararı ulaştı kesilen dosya masrafının tarafıma ödenmesine karar verildi yarın bankaya gidecegim. şimdi tekrar kredilere ait dosya kesim masrafı gösteren çıktısı almam ve dilekçe yazmam yeterlimi oluyor

dostum bankaya gittiğinde banka sana terso yapmak için ugrasacak ikna olma. ver dilekceni çık. onlar ss paranı verecek.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    feykbey
    feykbey's avatar
    Erkek
    NuLL29 bunu yazdı

konuyu açan arkadaşa şunu sormak istiyorum. dilekçenin yanında başka birşey gerekmiyormu. kredi numarası, kredi dökümü vs.vs. çünkü bunlar yok bunları bankadan istesek kesin ücret isterler yada vermezler. yani sadece dilekçe yetiyormu.

edit birde anlamadım ilkin bankaya dilekçe verip paramızı isticez oradan red yazısı gelince bu kez gelen yazıyla beraber kaymamaklığamı gidicez. yoksa direk kaymakamlığamı gidicez.

evet kredi dökümü şart. ilk önce kaymakamlığa bascvuracaksınız. oradan karar cıkınca bankaya karar ile dilekçeyi vereceksiniz. kaymakamlıga ilk basvuruda kredi dökümü vermeniz gerekiyor. durumunuzu ispatlamanız için.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

bankalar dökümleri vermiyor veremeyiz falan diyorlar. nasıl dökümleri aldınız bilgi verebilirmisiniz. onun içinde dilekçe mi yazdınız hatta banka dilekçeyi bile almıyor. mecbur iadeli taahutlu posta ile gödericem artık.

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek
    eyw, cizik
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    feykbey
    feykbey's avatar
    Erkek

dökümler bende vardı. hiç birini atmamıştım:) sans işte. dilekceleri posta ile yollayın muhatap olmayın. ben öle yaptım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek

krediyi çektiğimiz şube ile mi muhattap oluyoruz hocam ? tanıdık vasıtasıyla(çalışan) çektim karşı tarafa ayıp olmasını istemem :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    feykbey
    feykbey's avatar
    Erkek
    Headhunterz bunu yazdı

krediyi çektiğimiz şube ile mi muhattap oluyoruz hocam ? tanıdık vasıtasıyla(çalışan) çektim karşı tarafa ayıp olmasını istemem :)

evt kredi çektiğin subeden alıyosun

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

bende 7 bin çektim 6850 tl aldım dosya masrafı ayağına geri alabilme ihtimalimiz kaç AKBANK ? :D

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    feykbey
    feykbey's avatar
    Erkek

kredi dökümünde masraf görünüyorsa %100 alırsın. ben aldım hacı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mungabunga
    mungabunga's avatar
    Erkek

banka kartım yok sadece kredi kartı kullanıyorum geri ödeme gerçekleştiğinde nasıl alacağım ?

2 yıllık akbank kartım var. üyelik aidatı olarak 60 tl kestiler.. ikinci gün danıştay,yargıtay tehdidiyle email ile itiraz ettim, sonraki gün aidatı silidiler... bir sonraki gün 75 tl ye çıkardılar :))

şimdi ben bunların..

ve bu konuda başka bir şey söylemeyeceğim...
Toplam Hit: 7666 Toplam Mesaj: 60