folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Banka Kredisi İçin Aracı Lazım [Çözüldü]

Banka Kredisi İçin Aracı Lazım [Çözüldü]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek

kredi kartını 3 4 ay düzenli çalıştır.öyle asgarı ödeme dönem tutarını öde.kkb n yükselsin öyle çekersin kredi

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

konuyla ilgili hem bilgi vereyim hem de öğrendiğim bir konuda sizi yeşillendireyim

az önce ziraat bankasına gittim.

kredi kayıt bürosu (kkb) nezdinde ki takipli veya takipsiz borçlarımı öğrendim.

sadece turkcell finansman ile aldığım cep telefonu görünüyor.

birde 2014'de kapanmış olan kredi kartı borcum hala ''takipte'' görünüyormuş

tutar ne kadar derseniz; 56 TL, hepi topu amına koduğumun 56 türk lirası

neyse

merkez bankasından güncelleme istediler ve sonucun 24 saat içerisinde değişeceğini bildirdiler

ziraat bankasında ki vatandaşın söylediğine göre;

''şubat ayında çıkan sicil affı bankalara çıkmış bir af aslında, yani devlet bize diyor ki

-eğer borcunu ödemiş veya yapılandırmış kişilere kredi verirsen ve bu kişiler borçlarını ödemeyip borçlar bana kalırsa; sana ceza vermeyeceğim-

haliyle uzun zamandır kredi ürünü kullanmamış kişiler, kamu personelleri, borcunu yapılandırmış olanlara kredi kullandırmak istiyoruz'' dedi

bende ''peki bu güncelleme gerçekleştikten sonra kredi kullanabilecek miyim?'' diye sorduğumda;

''artık senin durumunda olan kişiler için insiyatifi banka yetkililerine veriyorlar, şube yetkilimiz gerekli insiyatifi kullanırsa evet alabilirsiniz'' dedi.

büyük gün cuma.

bekliyoruzzzzz

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geberlan
    geberlan's avatar
    Erkek
    DanLev bunu yazdı

konuyla ilgili hem bilgi vereyim hem de öğrendiğim bir konuda sizi yeşillendireyim

az önce ziraat bankasına gittim.

kredi kayıt bürosu (kkb) nezdinde ki takipli veya takipsiz borçlarımı öğrendim.

sadece turkcell finansman ile aldığım cep telefonu görünüyor.

birde 2014'de kapanmış olan kredi kartı borcum hala ''takipte'' görünüyormuş

tutar ne kadar derseniz; 56 TL, hepi topu amına koduğumun 56 türk lirası

neyse

merkez bankasından güncelleme istediler ve sonucun 24 saat içerisinde değişeceğini bildirdiler

ziraat bankasında ki vatandaşın söylediğine göre;

''şubat ayında çıkan sicil affı bankalara çıkmış bir af aslında, yani devlet bize diyor ki

-eğer borcunu ödemiş veya yapılandırmış kişilere kredi verirsen ve bu kişiler borçlarını ödemeyip borçlar bana kalırsa; sana ceza vermeyeceğim-

haliyle uzun zamandır kredi ürünü kullanmamış kişiler, kamu personelleri, borcunu yapılandırmış olanlara kredi kullandırmak istiyoruz'' dedi

bende ''peki bu güncelleme gerçekleştikten sonra kredi kullanabilecek miyim?'' diye sorduğumda;

''artık senin durumunda olan kişiler için insiyatifi banka yetkililerine veriyorlar, şube yetkilimiz gerekli insiyatifi kullanırsa evet alabilirsiniz'' dedi.

büyük gün cuma.

bekliyoruzzzzz

iyimiş.şimdi benim arkadasa da kredi vermiyorlar. Daha önce kredi kredi kartı vs kullanmadı,kredi kartı gondermisler zamanında ama kullanmamıs yinede  kredi notu vermisler.. Peki neden kredi vermiyorlar. Su an çalıstığı is yeri sigortasını asgari ucretten de düsük gösterdiği için. Sube 15 bin tl veriyor ama merkezden olumsuz istihbarat olarak redd geliyor. Bu olacaklar bu durumdakiler icin de gecerli mi acep hocam? Bilgin?

vueeey ula hava patliiy ula gök delinuiii
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    geberlan bunu yazdı

iyimiş.şimdi benim arkadasa da kredi vermiyorlar. Daha önce kredi kredi kartı vs kullanmadı,kredi kartı gondermisler zamanında ama kullanmamıs yinede  kredi notu vermisler.. Peki neden kredi vermiyorlar. Su an çalıstığı is yeri sigortasını asgari ucretten de düsük gösterdiği için. Sube 15 bin tl veriyor ama merkezden olumsuz istihbarat olarak redd geliyor. Bu olacaklar bu durumdakiler icin de gecerli mi acep hocam? Bilgin?

hocam herhangi bir bankaya gidip kkb güncellemesi istesin.

eğer borcu harcı yoksa; kkb puanı 1400 veya üzeriyse her türlü kredi kullanır.

normalde merkez bankası 6 aylık dönemlerde güncelleme yapıyor.

ama sen kendin müracaat ettiğinde de bu güncellemeyi yapıyorlar.

herşey o güncelleme ve bankacı insiyatifinde.

bildiklerim ve eyyorlamam bu kadar

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Kalem olayını hallederiz de bir maliyeti olur onun.

pm den tc falan at bakalım.

(not: düzeltmeleri ben yapmıyorum bug falan yok, yukarılarda godaman biri var o hallediyor, para olayı da ona gider, benlik bişey yok, sonra bu herif bu mürid bu boku da mı karıştırıyor demeyin arkamdan)

RETRET tarafından 22/Mar/17 15:50 tarihinde düzenlenmiştir

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ryans
    Ryans's avatar
    Erkek

hocam haber gelince güncelle konuyu sana zahmet.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

(not: düzeltmeleri ben yapmıyorum bug falan yok, yukarılarda godaman biri var o hallediyor, para olayı da ona gider, benlik bişey yok, sonra bu herif bu mürid bu boku da mı karıştırıyor demeyin arkamdan)

maliyeti ne olur? kaç basamaklı? 4 or 5?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

o bokada mı el attın. :) bu arada ücetsiz kredi notunu öğrene bileceğim yerler varmı 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isbara
    isbara's avatar
    Erkek

Bu adamın da bir tane düzgün işi yok başınız belaya girebilir

kendi engelli otobüs kartını parasıyla satmaya kalkan adam  şimdide illegal yollardan kredi çıkartma peşinde

benden tavsiye bu adamın peşinden pek gitmeyin

yönetime şunu demek istiyorum her pisliğe boka bulaşan adamın nickini değiştirip kurtarıyorsunuz  unutturuyorsunuz

bu adam hannibalgan şu şizorfren herkes bilsin profiline yazın

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Bnde çekemedim iht. kredi , önceden şak diye verirdi.

Bankalara olan toplam borcumu öğrenebileceğim biryer varmı ?

Toplam Hit: 3737 Toplam Mesaj: 25
banka aracı lazım kredisi çekme