folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Bankacılık Sistemlerine Siber Saldırı Mı Var?

Bankacılık Sistemlerine Siber Saldırı Mı Var?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Merhaba beyler dünden beri bir çok bankanın sistemleri çalışmıyor acaba bir siber saldırı mı söz konusudur? Bilginiz var mı bu konuda da 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

çin'den gelen büyük bi saldırı vardı dün, devam ediyor olabilir. son durum hakkında bilgim yok. günyüzünde değil ama ekonomiyle ilgili büyük sıkıntı. arkaplanda birşeyler dönüyor. almanya da türkiye sunucularına el koymuş gibi birşeyler duydum ne olduğunu pek anlamadım.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Garanti bankası biraz önce düzeldi. Bir sıkıntı olduğu kesin. müşteri hizmetlerini aradım. genel problem var. gün içinde tekrar deneyin giriş yaparsınız demişlerdi...

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Komple interneti kessek saldıradan korunsak, her zaman yaptığımız gibi,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

dün en para dan alış yapamamıştım sabah.

yorumlarını okuduğum biride

merhaba 3.GÖZ MEDIA internet ve bilis firma yetkilisi olarak 2 haftadir Almaya ile sorunlar yasamaktayız almanyada bulunan datacentre firmalari server larin turkiye dns cikislarini kapatiyorlar hic bir aciklama yapmadan ... sektorde bulunan diger firmalardan ve Almanya ile calisan Türk sirketlerden almiş oldugumuz bilgiye gore onlarda aynı sorunu yasamaktalar .... Almanyada bulunan firma yetkilileri bizim sunucularinda bulunan yedeklerimizi, datalarımızı transfer etmemize almamıza imkan tanımıyorlar tamamen hizmeti kesmis durumdalar .... Almanyada bulunan personellerimizin vermis olduğu bilgiye göre bu çalışma sadece türkiyeye özel bir çalişma hic bir şekilde önemsemiyorlar ve datalarimızı vermeyi düşünmedikleri gibi mağduriyetimizide gidermiyorlar...sadece bizimle çalışan 500 kurumsal firma bu durumdan etkilenmistir... bizimle birlikte alınan bilgiye göre sunucu,hosting, datacentre hizmeti alan 27 baska kurum daha aynı sorunu yaşamaktadır ... bu türkiye de bulunan kurumsal firmalara yapilmis bir saldiridir internet siteleri, sistemleri, e-mailleri calismayan kurumlar cok ciddi bir is gucu ve veri kaybina ugramistir .... haber degeri olduğuna inanıyoruz ve almanya ile calisan firmalari kurumlari uyarmak istiyoruz

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _DevLop_
    _DevLop_'s avatar
    Erkek

Yedi düvel üzerimize geliyor, ekonomik sıkıntıya sokmak için yapılan bir saldırı diye düşünüyorum. 3. Dünya savaşı yakındır. Herkes safını belli etmeye başladı. Bizde bu dünya düzeninde kendimize yer arıyoruz.

Nato üyesiyiz ama savaş halinde  hiç bir faydası olmayacak. Asya açılımı yapmak zorundayız. Rusya ve Çin'in yanında yer almalıyız diye düşünüyorum...

‘A’ Developer is a good starter and a good finisher as well
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Ambargo erken başlamış .)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Mr. Robot'taki, fsociety ve çin aklıma geldi amk :) 

Daniel-Koo tarafından 22/Kas/16 10:00 tarihinde düzenlenmiştir

ne diyon?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

dün en para dan alış yapamamıştım sabah.

yorumlarını okuduğum biride

merhaba 3.GÖZ MEDIA internet ve bilis firma yetkilisi olarak 2 haftadir Almaya ile sorunlar yasamaktayız almanyada bulunan datacentre firmalari server larin turkiye dns cikislarini kapatiyorlar hic bir aciklama yapmadan ... sektorde bulunan diger firmalardan ve Almanya ile calisan Türk sirketlerden almiş oldugumuz bilgiye gore onlarda aynı sorunu yasamaktalar .... Almanyada bulunan firma yetkilileri bizim sunucularinda bulunan yedeklerimizi, datalarımızı transfer etmemize almamıza imkan tanımıyorlar tamamen hizmeti kesmis durumdalar .... Almanyada bulunan personellerimizin vermis olduğu bilgiye göre bu çalışma sadece türkiyeye özel bir çalişma hic bir şekilde önemsemiyorlar ve datalarimızı vermeyi düşünmedikleri gibi mağduriyetimizide gidermiyorlar...sadece bizimle çalışan 500 kurumsal firma bu durumdan etkilenmistir... bizimle birlikte alınan bilgiye göre sunucu,hosting, datacentre hizmeti alan 27 baska kurum daha aynı sorunu yaşamaktadır ... bu türkiye de bulunan kurumsal firmalara yapilmis bir saldiridir internet siteleri, sistemleri, e-mailleri calismayan kurumlar cok ciddi bir is gucu ve veri kaybina ugramistir .... haber degeri olduğuna inanıyoruz ve almanya ile calisan firmalari kurumlari uyarmak istiyoruz

oha

hangi firmaymis bunu yapan ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    _DevLop_ bunu yazdı

Yedi düvel üzerimize geliyor, ekonomik sıkıntıya sokmak için yapılan bir saldırı diye düşünüyorum. 3. Dünya savaşı yakındır. Herkes safını belli etmeye başladı. Bizde bu dünya düzeninde kendimize yer arıyoruz.

Nato üyesiyiz ama savaş halinde  hiç bir faydası olmayacak. Asya açılımı yapmak zorundayız. Rusya ve Çin'in yanında yer almalıyız diye düşünüyorum...

o iş öle kolay değil hocam. ben çıktım hadi bye diyemezsin. kriz konusunda da yazdım. kıçık kırık türkiye kafasına göre hareket edemez. asıl anlatılmak istenen seni safında tutmak istiyor fakat anlayana..bak gitme gidersen a.skerim diyor açık açık. 

ayrıca şangay 5lisi 6lısına girsen hiçbir ekonomik iyileştirme olmayacak. oo bu birlik çok güzel dostum durumu yok. Her yıl avrupadan euro dolar geliyor türkiyeye boşuna mı veriolar zannediyorsun. bu adamlar bu parayı verdikten sonra seni öylece bırakır mı zannediyorsun.

2017 şubatına hazır olun... çok kötü günler geliyor :(

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

oha

hangi firmaymis bunu yapan ?

inan bilmiyorum .

https://www.facebook.com/hikmet.baydar.10?fref=ts

şu adamın yorumlarını takip ediyorum. orda yaptığı açıklamalardan .

grubuda şu https://www.facebook.com/groups/1035421926485252/?fref=ts

sormak lazım cevap verecektir .

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 17084 Toplam Mesaj: 24
siber saldırı banka siber saldırı