folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bankacılıkiçin Eğitim Almak İstiyorum

Bankacılıkiçin Eğitim Almak İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Allura bunu yazdı:
    -----------------------------

bu tür işlerde torpil feci döner.

ya yeni açılan bir bankaya çalışmaya giricen.

yada torpil yapabilicek bir arkadaş bulacaksın.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 

Bir konu hakkında bilgi sahibi olmadan söz sahibi olma !

Bankaların çağrı merkezlerinde torpile gerek yok. Hatta eleman bulamadıkları için danışman şirkete basvururlar. 2 yıldır çağrı merkezi sektöründeyim, torpille eleman alınan yer siemensin içinde bir birim var, onun dışında görmedim.

Özellikle ADK Danışmanlıktan kontrol ederseniz bilgi sahibi olabilirsiniz.

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek

Bankacılık eğitimi almak istiyorsan gireceksin bir bankaya çalışmaya başlayacaksın..Okulun bitene kadar staj yaparsın ondada torpil önemli bir husustur..

Tr de torpilin olmadığı bir yer yoktur..Yani torpil ile girilemeyecek yer de yoktur..Sadece bazı mevkilerde torpil için gerekli şartların sağlanması gereklidir..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

Bir konu hakkında bilgi sahibi olmadan söz sahibi olma !

Bankaların çağrı merkezlerinde torpile gerek yok. Hatta eleman bulamadıkları için danışman şirkete basvururlar. 2 yıldır çağrı merkezi sektöründeyim, torpille eleman alınan yer siemensin içinde bir birim var, onun dışında görmedim.

Özellikle ADK Danışmanlıktan kontrol ederseniz bilgi sahibi olabilirsiniz.

bilgi sahibi olmasam söz sahibi olmam.

Fortis bankasında torpille çalısan komşumuzun kızı var.

Üniversitede işletme okudu, daha sonra fortis bankasında 2 yıl bireysel hizmete girdi daha sonra nişantasında ki bir fortis bankasının müdürü oldu.

Geçende geldi bize muhabbet ediyoruz ailecek, dedik nasılsun memnunmusun işinden dedik, oda bize  falanca ... abi saolsun yardımcı oldu geçirdi,

sonra abim sordu peki sen oraya torpilsiz nasıl geçerdin dedi, cevabı aynen şu

abi afedersin ama şu devirde diger işleri bilmiyorum ama birinin yavşağı olmadan terfi edemezsin, müdürlüye fln dedi.

bukadar. hatam olduysa afola kırıcı olmak istemedim :(

"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtz
    mtz's avatar
    Erkek
    eger adam akilli bankacilik egitimi istiyorsan, isletme okurken finans ve muhasebe derslerine yogunlas. Mutlaka staj icin banakalara basvur ancak subelere degil. bankanin merkezlerine basvur. Orda oturup para sayan adam olucaksan onun icin cok gereken birsey yok. ancak numaralari hesaplayip faizli kactan verelim, kime kredi ciksin, elimizdeki fazla parayla ne yapalim isine girmek istiyorsan sirketlerin merkezinde calisman gerekiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dogan08
    Dogan08's avatar
    Erkek

yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim arkadaslar,

dün garanti bankasının sınavı vardı yazılı sınavı geçtim ve sözlü mülakata aldılar ,işe girmeden şimdiden kurslara yazılayım dedim daha iyi bir yerlere gelmek için,

Mobil Grup Asistanı olarak iş basvurusu yapmıstım,Garanti bankası olsunda caycı olarak baslıyım farketmez nasıl olsa eğitimleri görünce iyi bir yere geliceğimden eminim ..

Toplam Hit: 2205 Toplam Mesaj: 16