Banlama İle İlgili

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

Kısmi ban gelsin adam siyasette kendini tutamiyor suursuzca hakaretler iceren yorumlar yapiyorsa o bolumde ban yesin 

Ne guzel tişört tasarlamis mahrum kaldık 

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Bir arkadaşım var kendisine para hariç hiç bir konuda güvenmem ama borç da verir, aldığı borcu da gününde öder. 

Yani konuyu destekliyorum, birisi banlandı diye tamamen müritlikten çıkarılmamalı etinden fayda yoksa sütünden yararlanmaya bakalım.

"Alim, cahilden bile bir şey öğrenmeye çalışandır."

Troubles'll come & they'll pass
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

ban yiyenin banı açıldıktan sonra profil resminin altında ben eşşeğim tahribat ailesinden  ve küfr ettiğim adamdan özürdiliyorum  yazsın : )

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek

benımde bir önerim var

yorum yapan arkadaşın yazdığı ile ilgili olarak

Microsoft, hepsi burada tarzı sitelerde yapılan ''Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?'' ''Evet - Hayır''  yada ''şikayet et ''şeklinde kısa bir bölüm var.

şikayetin fazlalığı yada yapılan yoruma gelen negatiflerde banlamada belirleyici olabilir

Yönetim anlamındada herkezin katıldığı site vicdanının dikkate alındığıo,  yöneticinin gözünden kaçsada okuyucunun gözenden kaçmayacak bir sistem olurur diye düşünüyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

her mesajın üstünde şikayet butonu var zaten, beğenmediğiniz bi yorumu şikayet ederseniz adminler dikkate alır diye düşünüyorum.

ancak şikayet edildikçe otomatik banlanma olayı olursa bu kötüye kullanılabilir. birisi sırf gıcık olduğu başka birini arkadaşlarına şikayet ettirebilir.

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Daha başka müride kayanı banlamıyorlar onun için mi bankayacaklar. Şikayet butonu koymuşlar ne işe yaradığı belirsiz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Kim yapacak? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

Adami banladiktan sonra hicbir sekilde siteye erismesini istemiyoruz aslinda.

Banli adamin gizli konulari görmesine gerek yok. Gizli olmayan konulari da zaten disaridan herkes görebiliyor.

Merhaba, Selam ve Dua ile konularını görmek istiyorum. Beni yönlendirebilir misiniz? 

Nerede o eski günler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    Durqrimast bunu yazdı
    underzero bunu yazdı

Adami banladiktan sonra hicbir sekilde siteye erismesini istemiyoruz aslinda.

Banli adamin gizli konulari görmesine gerek yok. Gizli olmayan konulari da zaten disaridan herkes görebiliyor.

Merhaba, Selam ve Dua ile konularını görmek istiyorum. Beni yönlendirebilir misiniz? 

bence yanlış kişiye soruyon (: 

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Şimdi bazı arkadaşlar hiç banlanmadığı için ufak bi izahını yapalım.

Banlanınca şey güzel oluyor. Siteye giriyorsun mesela ama profilin çıkış yapmış oluyor kullanıcı adı ve şifreni girmeni istiyor. Oysa Allah allah.. bi saat önce istememişti? Cookie de silmedik neden şimdi siteden attı ki diye kısa süreli bi düşünce gark oluyor. Sonra bismillah deyip login'e tıklıyorsun grili bi pencere açılıyor içinde bi şeyler filan yazıyo.. noluyo la şimdi filan diyorsun.. olayı yavaş yavaş idrak edince hakkında ki hükmü okuyorsun saate bakıyorsun banın saatine bakıyorsun kalan zamanı hesaplıyorsun.. sonra bi gir çık yapıyorsun belki düzelir sanıyorsun.. olmuyor ama...

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
Toplam Hit: 3655 Toplam Mesaj: 23
banlama ile ilgili