Banlanma Konusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xeox
    xeox's avatar
    Erkek
    Gerçi, Açıklamar bölümünde banlanma sebebleriniz şublar olabilir diye Aytek yazmıştı... Ama Şu banlanan elemanların neden banlandıklarını nickinin altına yazsak yada imza bölümüne, iyi olmaz mı.. hem durmadan şunu yapmayın bunu yapmayın diye uyardığımız elemanlarada görmeleri ve daha net anlamaları için iyi bir seçenek gibi...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ya bunu yapsak ezik wc liler bagirmaya baslar bizi taklit ettiler die... zaten tbt den banlanan adamin neden banlandigi bellidir takip edersen konulari... takip etmeyenle de ne isimiz olurki ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek
    arkadaş heralde ibreti alem olsun diye yazılmasını istiyo
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Hocam,

Bu sitede adminlerin kimler olduğu belli, Hangi zamanlarda nasıl kararlar verdiğide belli, özellikle eski müritlerin bu konuda nasıl davrandığımızı bildiklerini sanıyorum, Hiçbir üyeyi durduk yere banlama gibi bir durum zaten olamaz ama yüksek lamerlik seviyesi gösteren arkadaşlarımızı aramızdan yok etmek bir onurdur bizim için :)

Sitenin yeni versiyonunda böyle bir özellik konulabilir, ama su anda uygunsuz abü...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xeox
    xeox's avatar
    Erkek
    Biliyorsun hocam bende bayağı eskiyim Tahribatta. sayende AMD ci olduk.. Yazdım bende zaten, aşağı yukarı neden banlanacağı bellidir, ama yeni versionda neden banlandı kim banladı vs gbi özllik olursa bencede güzel olur.. bir fikir tabi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    xeox kardeşime katılıyorum bence çok doğru yani insanlar banlandığı zaman bari nickinin altına neden banlandığı yazsın millette ona göre o yapılan haraketleri yapmaz, bence mantıklı...!

Fuck this world if they cant understand me!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ben dün yazdım banladıklarımın altına ama, belki yalnızca Profil'e tıkladığınızda
    görebileceğiniz bir ban sebebi yapılabilir.
    Rene sen yaz bunu bir yere :)

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    criminal haci tarihlerde bir sorunmu olustu yoksa konuyu gundememi getirmek istedin.Kafam karisti dun baya bir banlanma olunca...tarih 3.11 -5.17 ye atlamis...?

Yillardir bildigim tek gercek sebepsiz kimse banlanmiyor...hakli haksiz sebebi var yani :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    rene abim demişki:
    Hocam,

Bu sitede adminlerin kimler olduğu belli, Hangi zamanlarda nasıl kararlar verdiğide belli, özellikle eski müritlerin bu konuda nasıl davrandığımızı bildiklerini sanıyorum, Hiçbir üyeyi durduk yere banlama gibi bir durum zaten olamaz ama yüksek lamerlik seviyesi gösteren arkadaşlarımızı aramızdan yok etmek bir onurdur bizim için :)

Sitenin yeni versiyonunda böyle bir özellik konulabilir, ama su anda uygunsuz abü...
    ----------------------------------------------------------------
    abim herkes senin gibi deilki peki admin olan kardeşimiz antikkynin imzasına bi baq istersen ki şaka olarak düşünüodum ama gerçke olduğunu sanıorum şu aralr adamın imzasında adminler ban yarışı yapıo dio istediğmi banlarım diye msj yazıo bu msjtan sona benide banlarmı bilmiom:D bence yeni versiyonda sebepler olmalı yoqsa kafama göre banlarım meselesi çıkar ortaya şimdiki gibi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    Bana gore hak ediliyorsa banlansin..Ki banlaniyorda zaten..
    Eger benim bir saygisizligim olursa ya da burdaki insanlara karsi bir yanlisim olursa,banlamalarina gerek kalmadan ben girmem siteye..Yani sorun ban'dan ziyade hal ve hareketlerimiz bence..Hak ediliyorsa riza gosterilir..Sahsen ben gosteririm..Kimsede durduk yere banlamaz..Durduk yere kimse kimseyi öpmez :D

...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    gündeme getirmek istedim Computerwolf :)
    zira insanlar yine soracaklar "banlananlar oldu, neden?" diye.

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
Toplam Hit: 4173 Toplam Mesaj: 21