folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Barcelona Deneyimi Olanlar Arkadaşlar Bakabilirler Mi?

Barcelona Deneyimi Olanlar Arkadaşlar Bakabilirler Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

Selamlar,

Mobile World Congress 2019 nedeniyle 25-28 Şubat tarihlerinde Barcelona'da olacağım.

1-İyi bir offline Android map uygulamasına ihtiyacım var. Tavsiyeniz var mı? Tek başıma seyehat edeceğim için bir çok noktayı map üzerinden önceden işaretleyip bulmam gerekecek.

Ben bunu buldum https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mapswithme.maps.pro&hl=tr 

2-Ne yenir ne içilir. Ayrıca deniz mahsülleri için tavsiye edeceğiniz bir restoran var mı? : ) 

Bu arada hafif bir sallandık. Bursa merkezli deprem olmuş.

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Here we go map olarak

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

Heryerde wifi var ücretsiz 100-150mbit hıza sahip çoğu bir sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum ancak ben offline olarak tripadvisoru'un full barcelona app'ını indiridm google play'den hem gezeceğin yerler var hem harita var baya iyi ilk en populer yemek/gezme vb. yerlere bakabilirsin hem oradan.

:D

boş bir gününde yemek için gitmen gereken 3 yer

Kahvaltı - Bar Lobo

Öğle Yemeği - ra lambra'daki hard rock en iyi hamburgerleri yapıyor bu şubesi çok ünlü

Akşam yemeği - Moritz ( kendi biraları fln var ) çok ünlü bir yer sürekli ünlü var içeride biraz sıra bekliyorsun ama çok hoş bir mekan.

Gece - Gothic'te bir sürü bar var ucuz yollu biraz tehlikelidir ama türk  olduğun için sıkıntı olacağını sanmıyorum en fazla zenciler ot satmaya çalışır sdkf

yolda bin tane tapas'cı var, mezeciler laftada tam turist silkeleme yerleri daha çok ara sokaklarda küçük esnafları tercih et barselona tam yürüyerek gezilecek yer ben günde 45 km fln yürüyordum girmediğim çıkmadığım sokak esnaf köşe kalmadı :D

Sormak istediğin birşey varsa özelden gelebilirsin her türlü sorun için buradayım :)

Allura tarafından 05/Oca/19 15:36 tarihinde düzenlenmiştir

"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek
    Allura bunu yazdı

Heryerde wifi var ücretsiz 100-150mbit hıza sahip çoğu bir sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum ancak ben offline olarak tripadvisoru'un full barcelona app'ını indiridm google play'den hem gezeceğin yerler var hem harita var baya iyi ilk en populer yemek/gezme vb. yerlere bakabilirsin hem oradan.

:D

boş bir gününde yemek için gitmen gereken 3 yer

Kahvaltı - Bar Lobo

Öğle Yemeği - ra lambra'daki hard rock en iyi hamburgerleri yapıyor bu şubesi çok ünlü

Akşam yemeği - Moritz ( kendi biraları fln var ) çok ünlü bir yer sürekli ünlü var içeride biraz sıra bekliyorsun ama çok hoş bir mekan.

Gece - Gothic'te bir sürü bar var ucuz yollu biraz tehlikelidir ama türk  olduğun için sıkıntı olacağını sanmıyorum en fazla zenciler ot satmaya çalışır sdkf

yolda bin tane tapas'cı var, mezeciler laftada tam turist silkeleme yerleri daha çok ara sokaklarda küçük esnafları tercih et barselona tam yürüyerek gezilecek yer ben günde 45 km fln yürüyordum girmediğim çıkmadığım sokak esnaf köşe kalmadı :D

Sormak istediğin birşey varsa özelden gelebilirsin her türlü sorun için buradayım :)

: ) teşekkürler hocam. Notlarımı aldım. Metro, otobüs kullanımlarınıda araştırıyorum.

Sorum olursa DM'den yürürüm : ) 

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

https://www.kitapyurdu.com/kitap/pasaport/281959.html

ebook felan bulursan okumanı tavsiye ediyorum gitmeden önce , zaten olaylar ispanyada başlıyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

Ulmon harita olarak beni hiç bir zaman üzmedi, hardrock cafe arkaşın dediği gibi hamburgerleriyle ünlü ama çok sıra oluyor.
    Milletin ölüp bittiği tapası çok beğenmem ama unlu mamülleri gayet iyidir.

La Ramba'nın sonunda sahilde sola doğru en sonra akşamları bar olan bir mekan var kesinlikle gitmeni öneririm üniversiteliler gider sadece çok güzel ortamı var. Eğer paraya kıyarım dersen akşam yemeğinde kuzu yemeni öneririm bunun kıralı Asador de Aranda'da yenir.

Yine sahilde küçük mekanlar var oturup bir sangarita içmeden gelme ve katalan likörleride baya kalitelidir.

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
Toplam Hit: 1007 Toplam Mesaj: 6
barcelona