folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bar'da Çalışmak

Bar'da Çalışmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Elf
    Dark_Elf's avatar
    Erkek

Bu yaz club da çalıştım. 23 masaya tek başıma bakıyodum. Masa sil, küllük dök, müşteriden siparişi al,para bozdur(en sevdiğim şey,hele change office doluysa otur dinlen :) )....Bütün masalarda müşteri oluyodu.Dans pistleri, meydanı insanla doluyodu.Gün oluyodu yürümek çok zor bi hal alıyodu.

Yüksek sesle müzik, tepede sürekli yanıp sönen bi ışık bazen adamın başını döndürüyodu.......

Zorluğu şu: ilk günlerde ayakların,belin ağrır. Beyninde gece çalan müzikler playlist sırasıyla çalmaya devam eder, uyuyamazsın.

Faydası şu: Bayanlarla tanışırsın (Bayan mürid olduğu için farklı bi şekilde yazmicam :) ) İstikrarlı bi şekilde tanışmaya devam edersen işine aşık olursun :) . Bahşiş alırsan iştahın artar daha çok çalışma hevesin olur.

Stresi var, patron,şef,müdür,garson,barmen den duyucağın bi laf moralini bozar.

Bi bardak bull içersin, şöle bi canlanırsın. Çalışmaya devam edersin :)

my name is nigga # köprü altında çakdım sürtüğe vurdum mala inlettim ortalığı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLman
    aLman's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hanqi bar hocam ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carnager
    carnager's avatar
    Erkek
    hocam harbiden hangi bar pm ile söylersen ziyaretine gelebilirim :D

EVERY MAN DIES, NOT EVERY MAN REALLY LIVES ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasanist
    hasanist's avatar
    Erkek

hayırlı olsun

KURALSIZ USTA
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

hayırlı olsun allah kolaylık ve sabır versin gercekten umudunu kırmak gibi olmasın  zor insanlarla ugraşmak

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasVa
    kasVa's avatar
    Erkek

her sorunda patrona koşma kendin hallet.Bide müşteriyle muhabbetin olsun dicem ama o biraz yapı meselesi.

rapid premium alacak para çalana hırsız deniyor ama rapid premüumun kendisini çalana hırsız denmiyor.neden ?
Toplam Hit: 4939 Toplam Mesaj: 27