folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Başbakana Acılı Adana Mitingi !

Başbakana Acılı Adana Mitingi !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    no_-cry
    no_-cry's avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:
    -----------------------------
    no_-cry bunu yazdı:

O VDIOLARI DA BLIORUM Fİ TARIHINDE KALAN SEYLER... AMA KIMSE CENNETİN SUYUNDAN İÇİP DUNYAYA GELMEDI..

HERKEZ HATALARINDAN DONEBİLİO...BANDI GERİ SARMANN ANLAMI YOK.BUGÜNE BAK.. BENCE

bu mantıkla kuran da 1400 sene öncede kaldı? niye inanıyosun o zaman?

a pardon özür dilerim, sahi sizin kitabınız daha yeni piyasaya çıktı özür..

cok seyler sacmaladınız yaa.hangıne cevap veryımm.. fetullaha inandıgmı risale okudugumu ak partıden oldgum ıcınmı uyduruonuz.....o kırmızı kıtabı bıle gormedım hayatımda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    yaw dostum ben biliyorum. bunlar şeriat istiyor..Ama böldürmücez Ülkeyi şeriat ülkesi yaptırmıcaz çok istiyorlarsa İran'a Arabistana Irak'a gitsinler..

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:
    no_-cry bunu yazdı:

O VDIOLARI DA BLIORUM Fİ TARIHINDE KALAN SEYLER... AMA KIMSE CENNETİN SUYUNDAN İÇİP DUNYAYA GELMEDI..

HERKEZ HATALARINDAN DONEBİLİO...BANDI GERİ SARMANN ANLAMI YOK.BUGÜNE BAK.. BENCE

bu mantıkla kuran da 1400 sene öncede kaldı? niye inanıyosun o zaman?

a pardon özür dilerim, sahi sizin kitabınız daha yeni piyasaya çıktı özür..

güzel noktaya değindin tebrik ederim :) anlamayan zihniyete hala dünyaya at gözlüğü ile bakan zihniyete güzel bi gönderme . ayrıyeten güzel mesajın için teşekkür ederim cold um benim :)

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

fetullah deme kıl oluyorum.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodobig
    dodobig's avatar
    Erkek

Bende Cold-m4 kandaşıma teşekkürü borç bilirim.

Türkiyenin şu durumunda hiçkimse gerçekten ne düşündüğünü söyleyemiyor.

Bukadar baskının olduğu yerde ne gezer demokrasi. Ama Şeriatı hayal eden dallamalara söylüyorum.

Size bırakırmıyız bu ülkeyi gerekirse ordu millet elele şeriatçı katliamı yaparız

www.atsizcilar.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı:

fetullah deme kıl oluyorum.

hepsi aynı bokun suyu bunlar yok tayyip yok güllün dikeni  yok şu yok bu üstteki bilmem ne ne hale getirdiler güzelim ülkeyi be

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek
    ya hâlâ aynı konular 22 temmuzdan öncede böle bişe vardı yok kimse gelmedi mitinge veya açılışa, bunlar neyse ama atı alan tayyip üsküdarı geçio

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

@no_-cry

bu yazdigima cevap veremeyecek olman ayri bi konu ama yazayim bil en azindan

demissin ki

"FARKLILASMA CABALARI İÇERSİNDESİNİZ ANTI AK PARTICILER.TITREYİN VE KENDINIZE GELIN.BEN ULKEMİN DİNSİZ Bİ ADAM TARFINDAN YONETILMESINI İSTEMEM."

bu zamana kadar dinsizler mi yonetti ? turgut ozal eskiden dinsiz yahudi mason diyen sizlerdiniz, bugun yan yana resimlerinizi koyup afis yaptiriyorsunuz, istersen belgeli ispatli gosterebilirim,

demirel mi dinsiz ? madem oyleydi neden basbakanlik yapabildi cumhurbaskanligi yapabildi, bu ulkenin %99 u musluman iken nasil oluyorda dinsizler yonetebiliyor ?

masonlarin, yahudilerin veya abd nin oyunu ile mi iktidara geldi ? o zaman simdiki iktidar da bu sekilde gelis olamaz mi ?

demissin ki

ANTİ AK PARTI CILER.SIZ NERDEN GELDIGNIZI INKAR EDEN YOBAZ GENCLIKSIZSNIZ.SAG DA SOLDA SEVGLINIZLE OPUSUP SIKISMEYİ SEVERSNIZ.DINSIZ Bİ GENCLIK BASI BOS ESSEGE BENZER SATEN..SAL OLTLANSIN..ÖRNEK ALMAK İSTEDİĞİNİZ KİŞİ DE KOMİNST LİDERİ CHE.ADAM TAM BİR İNANCSİZ.DÜŞÜNMEYİN YOKSA İNANIRSINIZ DİYEN ADAM.HALIYLE SİZDE DUSUNMEYİN.YOKSA İNANİRSİNİZ.

tek birsey soyleyecegim senin c.kun kalkmiyor mu ? sagda solda nerde gordun de opusum zikismeyi sevdigimizi biliyorsun ? kac defa gordun ? o gordugun insanlara gidip kimlik sordun mu Turk musun turist misin diye ?

dinsizligi imansizligi herkesin kendine dir. dine ben dindarim diye gecinerek sagda solda duydugu ile caka satmaya calisan (ornegin senin gibi) insanlar daha cok zarar veriyor.

herkesin ornek aldigi kisi vardir, sen Hz. Muhammedi ornek alirsin, digeri che yi digeri rte yi. ama burda bögürerek o haksiz ben hakliyim ben daha iyisini biliyorum diye laf koymaya calisirsan boyle alafi eline veririm.

demissin ki

BEN SİYASETİN İÇİNDEYİM.VE İZMİR İL GENCLİK KOLLARINDA YONETIM KURULU UYESIYIM.HERSEYİ İÇİNDEN TAKİP EDEN BRIYIM.

23 NISAN GECESİ SAYIN BASBAKAN.BERGAMA BELEDİYESİ BASKANINI ARIO DİOKİ.FİLANCA KOYDE IKI TANE DRUMU COK FAKIR BİRİ VARMIS.İSİMLERİNİDE VERIO.DERHAL ONLARDA İLGİLEN.

ELEKTRIK OLDGUM Bİ OLAY.BNU BEN BELEDİYE BASKANIN AZINDAN DINLEIDM.BASBAKAN.TURKIYENN EN UCRA KOYUNDEN BİRİNN İHTİYACLARINI KARSILAMSIINI İSTIO..DSUNUN YAA. BUNU SOV AMACLIDA YAPMIO CUNKU HERHANGI BI BASIN BILMIO. ALLAH BASBAKANA VE EKIBİNE SABIR VE SAGLIK VERSIN CUNKU BİR DAHA BOLE BİR ADAAM TURKIYEYE ZOR GELİR..

20 yasindasin 1988 dogumlusun, kac yildir siyasetin icindesin 1 aydir mi 2 aydir mi ? neyin ne oldugunu ne cabuk kavrayabildin. hele biraz daha buyu, bir iki ihale al, mudurluge falan yerlestirsinler ondan sonra gel burda siyaset tartisalim.

basbakan aramis surda biri var git yardim et demis. peki basbakan ciftcinin halini dusunmuyor, halkin halini dusunmuyor ? 65 yasinda nasil emekli olacaksin, essek gibi calisip eline 3 kurus parayi verecek bunlari neden dusunmuyor ?

neden oy cikmadi diye onlarca belediyeye tek kurus yardim etmiyor (ornek canakkale taraflari)

madem o kadar dusunuyor grup toplantisinda "oglum issiz ne olur yardim edin" diyeni azarlayabiliyor, aylardir calisip tek kurus para alamayan  bir bayan basbakandan yardim istediginde neden isten cikartiliyor.

daha saymami istermisin.

saymiyayim kafani sisirmiyeyim, boyle bos seylerle doldurma.

sana birsey diyemiyorum bende eskiden senin gibi arastirmadan koru korune bagli oluyordum bazi duygulara dusuncelere biraz daha arastirinca kimin neyi ne icin yaptigini cok acik gorebiliyorsun.

umarim gozundeki perde bir gun kalkar gercekleri gorursun

sevgilerimle,

underzero

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtmad
    tbtmad's avatar
    Erkek
    ee yicek bişey vermezsen 1.500 kişi çok bile cem uzan et döner dagıtınca biz bile gidicektik arkilerle:D

Kod yazmakla adam olunmaz:D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Milliyet, alanı boş bulursa ne yapar?

Başbakan Tayyip Erdoğan'ın Adana'daki konuşma yapacağı meydan, Milliyet gazetesinde farklı yansıtıldı. Oysa İhlas Haber Ajansı'nın geçtiği fotoğraf öyle demiyordu..
    16 Mayıs 2008 05:09
    Yazı boyutunu büyütmek için            

Gazetede yer alan fotoğrafta kalabalık belli bir bölümde toplanırken meydanın boş olması dikkat çekiyor.

Ancak ajanslardan yansıyan resimlerde meydanın tamamen dolduğu gözlenirken, Milliyet gazetesinin iddia ettiğinin aksine mitinge katılanların sayısının telafuz edilen rakamın çok üzerinde olduğu belirtildi.

Milliyet gazetesinde 'Meydan boş kaldı' başlığı ile duyuran habere konu olan resmin miting başlamadan çok önce çekildiği ve henüz insanların alana yeni geldiği anlaşıldı.

Toplam Hit: 10545 Toplam Mesaj: 77