folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Başıma Gelen İlginç Bir Durum Gülsemmi Ağlasammı Bilemedim.

Başıma Gelen İlginç Bir Durum Gülsemmi Ağlasammı Bilemedim.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Şimdi arkadaşlar sitemde resimlerimi manuel olarak koyduğum ve ordan çektiğim alt dosyam var. Örn : siteadı.com/resim gibi

Tabi içinde bir ton resim olunca hani öylesine bir uyarı olsun o dosyaya girildiğinde direk resimler index olarak açılmasın diye bir php dosyası koydum.

İçinede; Yetkiniz olmayan bir bölüme izinsiz giriş yapmaya çalıştığınız tespit edilmiş ve saldırgan şüphesi ile ip niz kayıt altına alınmıştır diye uyarı koydum, birde ip adresini gösteren bir script ( harbidende ip kaydı alıyordum bu arada )

Bu işlemi yapalı 1 hafta felan oluyor.

Bunu koymamdan 1 gün sonra günde 2 şey 3 er mail yağmaya başladı

- Abi wallaha sadece merak ettimde girdim polise verme

- kardeşim bilmiyordum sadece bakmak istedim.

- Ya polisi felan karıştırma ben zaten anlamam bu işlerden yanlışlıkla oldu

- Ne olduğunu bile anlamadım ben sadece msn kullanıyorum bide bişi merak etmiştim ondan girdim diye

Ya gülsemmi ağlasammı bilemedim :D

Neyse uyarıyıda kaldırdım sonra :D

Edit : sizinde varsa sizde paylaşın la böyle trajikomik şeyleri :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

ahahhah. :D Uyarıyı yazsaydın buraya ya. :D

İmza...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

hacı sırf index olarak resimler açılıpta millet beleşten abanmasın diye koymuştum. hani inandırırcılığına ben bile inanmıyodum :D

yazıda sadece 2 satırlık bi yazı :

Yetkiniz olmayan bir bölüme izinsiz giriş yapmaya çalıştığınız tespit edilmiş ve saldırgan şüphesi ile ip niz kayıt altına alınmıştır diye uyarı koydum, birde ip adresini gösteren bir script ( harbidende ip kaydı alıyordum bu arada )

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek
    ErotikPanda bunu yazdı

hacı sırf index olarak resimler açılıpta millet beleşten abanmasın diye koymuştum. hani inandırırcılığına ben bile inanmıyodum :D

Yetkiniz olmayan bir bölüme izinsiz giriş yapmaya çalıştığınız tespit edilmiş ve saldırgan şüphesi ile ip niz kayıt altına alınmıştır diye uyarı koydum, birde ip adresini gösteren bir script ( harbidende ip kaydı alıyordum bu arada )

polisi nerden çıkardı onlar? :D

İmza...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    pSkpt bunu yazdı
    ErotikPanda bunu yazdı

Ne biliyim işte bende onu merak ediyorum :D

Fena yusuflamış millet :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek
    ErotikPanda bunu yazdı
    pSkpt bunu yazdı
    ErotikPanda bunu yazdı

Geri mail yolla. Hakkınızda hukuki işlemler başlatılmıştır diye. :D offf offf düşünemiyorum hallerini. :D

İmza...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

idip
              1 78.173.210.87
              2 85.103.23.121
              3 150.70.194.165
              4 150.70.75.37
              5 188.57.0.163
              6 82.145.209.69
              7 82.145.210.33
              8 66.249.71.79
              9 82.145.209.155

eğlencesine siteme giren herkesinkini kaydediyorum :D 

asiminnesli tarafından 17/Eki/12 23:52 tarihinde düzenlenmiştir

I am Jack's inflamed sense of rejection
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    pSkpt bunu yazdı
    ErotikPanda bunu yazdı
    pSkpt bunu yazdı
    ErotikPanda bunu yazdı

Geri mail yolla. Hakkınızda hukuki işlemler başlatılmıştır diye. :D offf offf düşünemiyorum hallerini. :D

Aklıma gelmedi değilde uğraşmam açıkcası :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Heheh. Çok komik olmuş gerçekten :)

Hocam ama adamlar da haklı, öyle bir yazı koymuşsunuz ki yakaladığımı öpecem der gibi :)

Bazi yazıyı değiştirin, "Yalnızca yetkili kişilere izin verilen bir sayfayı görüntüleme çalışıyorsunuz. Sayfayı kapatmamamız durumunda kaydedilen IP adresiniz üzerinden işlem başlatılabilir" gibisinden :)

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek
    RaNGeR bunu yazdı

Heheh. Çok komik olmuş gerçekten :)

Hocam ama adamlar da haklı, öyle bir yazı koymuşsunuz ki yakaladığımı öpecem der gibi :)

Bazi yazıyı değiştirin, "Yalnızca yetkili kişilere izin verilen bir sayfayı görüntüleme çalışıyorsunuz. Sayfayı kapatmamamız durumunda kaydedilen IP adresiniz üzerinden işlem başlatılabilir" gibisinden :)

bide hani o sayfayı kapatamıyorsunya javascript kodu var tarayıcıyı kitliyodu :D off ki ne off :V

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

kardeşim sadece bence yaptığınız yasal değil siteye girenlere yasal bir uyarı yapmanz lasım ip adresinizi kaydediyoruz diye belki adam kaydetmeni istemiyor :D

adamları iyi yusuflatmışsın hacı

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
Toplam Hit: 2389 Toplam Mesaj: 13