Basit Bi Host Arıyorum (+ Domain)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    halil1487
    halil1487's avatar
    Erkek
    kardes 1 gb host 5 gb trafik 20 ytl  domain de 10 ytl pm atarsn görüşrüüz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    Koskoca nixcon kapandı be haftasonu.ondan kapanmamayı garanti eden firma yok bana göre.Herifler c.tesi günü müşterileri arayıp p.tesi saat 1 de fiber kesiliyo gelin sunucularınızı alın diyebiliyo.Ve bunu bırakın vergi levhalı cart curt yeri tr nin en iyi dc larından biri nixcon yapıyo.forever mars :):):)

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    Vergi levhası var, TürkTelekomdan servis sağlayıcı belgesi de var, MSN/Mail desteği var. hızlı-güvenli. "akservers" ismiyle 2005,  ondan önce 3-4 yıllık daha geçmiş var internetsistem adıyla.
    msn: destek@akservers.com ve bilgi@vh.com.tr Sen 2sini de eklersin. Server için olanı akservers, host içini vh.com.tr

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

legendary bunu yazdı:
    -----------------------------
    Koskoca nixcon kapandı be haftasonu.ondan kapanmamayı garanti eden firma yok bana göre.Herifler c.tesi günü müşterileri arayıp p.tesi saat 1 de fiber kesiliyo gelin sunucularınızı alın diyebiliyo.Ve bunu bırakın vergi levhalı cart curt yeri tr nin en iyi dc larından biri nixcon yapıyo.forever mars :):):)
    -----------------------------
    sana şiddetle katılıyorum.türkiye nin en iyi datacenteri mars telekom bence.yani sadecehostingin ikinci datacenteri.

host arayan arkadaşa gelince ixirhost.com u öneririm ben ona.kurumsal firmadır.13 ytl lik hosting alsan bile fatura keserler.sunucları da mars telekomda.yani sıkıntı yaşama imkanın yok gibi. ;)

Gel bili bili gates
Toplam Hit: 3709 Toplam Mesaj: 15