Basit Bir Siteye Nasıl İndex Sokabilirim...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_leader
    blue_leader's avatar
    Erkek
    Selam hocalar ilk başta konuyu açtım yadırgamayın lütfen.Ark. site açmışlar yedeğini almıyorlar siteyle ilgilenmiyorlar ben bu sitelerin her hangi bir açığını bularak nasıl index sokabilirim...

SInıfı Geçme Derdinde İnş. Geçer AMİN !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek
    öncelikle şunu öğrenmen lazım soruyu küçümseyerek çözümü kolaylaştıramazsın.

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sanada iyibitemelin olsun önelikle yani internette web tasarımı web programlama gibi terimleriyanlızca kavramolarak duyduysan burada sana ne birşeyanlatılsın ne de sen birşey yapmaya kalk çünkü anlatılanlardanda birşey anlamayacağın kanaatin deyim

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_leader
    blue_leader's avatar
    Erkek
    Hybris bunu yazdı:
    -----------------------------
    sorunun küçük olduğunu zannetmiyorum benim için gayet doğru dürüst soru ben sorunun büyüklüğünü küçüklüğünü tartışmak için deil bilgi öğrenmek için konuyu açtım...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_leader
    blue_leader's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı:
    sanada iyibitemelin olsun önelikle yani internette web tasarımı web programlama gibi terimleriyanlızca kavramolarak duyduysan burada sana ne birşeyanlatılsın ne de sen birşey yapmaya kalk çünkü anlatılanlardanda birşey anlamayacağın kanaatin deyim
    adamlar para verip site açtırıp kurdurup site kurduk diyorlar bende biliorum site açmak yönetmek nasıl bir eziyettir..(söz meclisten dışarı) programlama felan bilmem ama sadece php felan az anlarım çünkü bende site kurup yönettim...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mamii
    mamii's avatar
    Erkek
    Hybris bunu yazdı:
    :D:D:D:D:D:D:D:D:D süperdi

ÖSS maratonu başlıyor. Dershane de başladı. Bir süre TBT"de yokum. Seneye kaldığım yerden devam =)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mamii
    mamii's avatar
    Erkek

Hybris bunu yazdı:
    :D:D:D:D:D:D:D:D:D süperdi

edit : yanlışlıkla yazmısım :S Bunu silebilir misinz? :D

ÖSS maratonu başlıyor. Dershane de başladı. Bir süre TBT"de yokum. Seneye kaldığım yerden devam =)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_leader
    blue_leader's avatar
    Erkek
    aynı msj iki kerede yazman da süper di hocamm..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opensource2009
    opensource2009's avatar
    Erkek
    Şimdi sana üzerine binlerce makale yazılmış saldırı senaryoları anlatılamazya hoca En basitinden site hazır portal mı? Taratma falan yaptın xss sql falan buldunda nasıl kullanacağını sormuyorsun ki :| Ne biçim bi cümle olduysa (:
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_leader
    blue_leader's avatar
    Erkek
    h4cky0u bunu yazdı:
    Şimdi sana üzerine binlerce makale yazılmış saldırı senaryoları anlatılamazya hoca En basitinden site hazır portal mı? Taratma falan yaptın xss sql falan buldunda nasıl kullanacağını sormuyorsun ki :|
    sende haklısın hocam dorudur biz hiç bişi bilmeden bi işe kalkışmak istiyoruz... peki bunu nerde öğrenebiliriz her hangi bir kaynak varmı foruma baktım okuyupda öğrenebileceğim,izleyipde görebileceğim hiç bir kaynak bulamadım...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opensource2009
    opensource2009's avatar
    Erkek
    Öncelikle hocam bu bir süreç umudunu kırmak gibi olmasın ama epey vaktini alır ve sonuca ulaşman kesin değildir hiçbir zaman.Bilgi toplama yolundaysan oturup döküman okuma (: Neyse sen sitenin adresini yollada pm den bir bakim Lanet olsun içimdeki şu yardımseverliğe (:
Toplam Hit: 3996 Toplam Mesaj: 24