Basit Bir Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Abi moralim çok bozuk olayı siyasete chp ye mhp ye v.s çekmesin kimse sadece basit bir soru sorucam bu sorunun önü ve arkası dışında hiç bir şey söylemesin kimse amacım siyasi tartışma yaratmak değil! 

400 vekil olsaydı bu olaylar yaşanmazdı diyen bir cumhurbaşkanı sizce olayın neden yaşandığını bilmezmi ? + biliyorsa bunun için önlem almazmı ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

olayı siyasete chp ye mhp ye v.s çekmesin kimse

Gerçekçi ol, imkansızı iste.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı

olayı siyasete chp ye mhp ye v.s çekmesin kimse

Gerçekçi ol, imkansızı iste.

tamam.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

kanlı tiyatro der geçerim. bu tiyatroya kimlerin sponsor olduğu da belli. Yalnız bilin ki bu tek bir kişi değil! Bunu tepedeki bir çok kişi kurguluyor ve sponsor oluyor. Ayrıca tek parti de değil de bir çok çıkar için bir çok partinin böyle bir işe kalkışabileceğini düşünüyorum.

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Soru siyasiyken nasıl siyasete girilmeden cevap verilsin hocam? Bu konunun siyasetten ayrı ne yanı var açıklarmısın?

Siyasi kimliğe bürünmüş bir şahsın siyasi bir politikasını siyasi olarak ele alıp değerlendirmişsin. Nasıl siyasete çekilmeden cevap verilecek taşak mı geçiyosun?

iyibu! yeniden..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    calpazhan
    calpazhan's avatar
    Erkek

Platonun bir sözü var, "Demokraside meclisler ahır gibidir; içeridekiler tepişir; ama tekmeyi hep dışarıdakiler yer.". Olay bundan ibaret hoca. Hayvanlar gibi depiştiler mecliste orada burada, çıkarları uyuşmadı şimdide bütün yanlışlarını gariban bizler, evlatlarımız çekiyor. Yazık günahtır başka bişi demiyorum :/

Hayatım Beni Bile Güldüren Bir Oyuncak...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı

Soru siyasiyken nasıl siyasete girilmeden cevap verilsin hocam? Bu konunun siyasetten ayrı ne yanı var açıklarmısın?

Siyasi kimliğe bürünmüş bir şahsın siyasi bir politikasını siyasi olarak ele alıp değerlendirmişsin. Nasıl siyasete çekilmeden cevap verilecek taşak mı geçiyosun?

Ya anlayan anlıyorda senin gibi kekolar laf ebeligi yapmak icin böyle herşeye muhalefet oluyorya tav oluyorum anasını satayım. Varmı bir cevabın arkadaşım ? yoksa bırak laf salatası yapmayı.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Başkanlığı garanti etmek için yaratılan kaosun sonucu bu ölümler. Fuatavni daha önce yazmıştı, 500 civarı şehidi gözden çıkarmış ve bunun için tezgah uydurmuş oynuyorlar, adamın yazdıkları harfiyen çıkıyor da umarım 500 şehit olayı yaşanmaz, yaşanamaz.

Yönetimin başında 12 yıldır oturup, yaşanan hiç bir olumsuzluktan mesuliyet kabul etmemek tabii ki bir kıraathane yöneticisi için çok olası bir durum.

Cahillik çok kötü ne yazıkki, yarın çıkıp allah diyecek şehit diyecek, dış güçlerin oyunu diyecek millet inanacak. Hatta bunları demesine de gerek yok otomatiğe bağladı millet onun adına diyor zaten bunları.

Ehl-i Byte
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

edit.

by_Tet tarafından 08/Eyl/15 13:35 tarihinde düzenlenmiştir

iyibu! yeniden..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Açık açık tehdit ediyor işte; ya benim yoluma gelirsiniz ya da sonuçlarına katlanırsınız diyor.

Gözlerini hırs ve ego bürümüş bir insandan da, insanlık bekleyemezsin.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
Toplam Hit: 2710 Toplam Mesaj: 26
...