Basit Bir Soru Fotoğraf Odaklama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

lanet olası lensin diyaframını 1.8 de tutma :) 4 den yukarı bi değer yaparsan daha iyi olur,alan derinliğine ihtiyaç duymadığımda fix 8 de kullanıyorum ben,çözümüde yazmış arkadaşlar öncelikle bi obje koy durduğun yere,manuel odakla sonra kendin geç ve çek bitti gitti

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek
    Hakkinen bunu yazdı

önce saksı yastık veya bi obje koy onu manuel odakla sonra denklanşöre bas saksıyı yastıgı vb çek kendin geç oraya aynı çizgide aynı yerde olmaya dikkat et..

bu iste :D

Turkish Special Task Forces - Türkiye Fps oyunları derneği. tstfclan.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    piskopatix bunu yazdı
    Hakkinen bunu yazdı

önce saksı yastık veya bi obje koy onu manuel odakla sonra denklanşöre bas saksıyı yastıgı vb çek kendin geç oraya aynı çizgide aynı yerde olmaya dikkat et..

bu iste :D

Ciddi ciddi bunu mu yapıyorsunuz yani ? Kameramın Canını yiyeyim ben

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

Evlen yenge çeksin seni 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

ayrıca magic lantern de odak noktasına girince otomatik çekme olayı var diye biliyorum,aşağı yukarı bi yeri odaklarsın,2 snye ayarlarsın geçersin karşıya bi adım ileri veya geri gidersin odağı yakalayınca çekime başlar

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fismail
    fismail's avatar
    Erkek

Daha pratik cozumler lazim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

ayrıca magic lantern de odak noktasına girince otomatik çekme olayı var diye biliyorum,aşağı yukarı bi yeri odaklarsın,2 snye ayarlarsın geçersin karşıya bi adım ileri veya geri gidersin odağı yakalayınca çekime başlar

şu an hala onu araştırıyorum menü çok karışık hale gelir filan riskleri var gibi şeyler okuduğum için elim gitmedi güzel bir rehber vs varmı ne yapılıp ne yapılamıyor bakabilecğeim

https://t.me/pump_upp
Toplam Hit: 1698 Toplam Mesaj: 18
odaklanma