folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Başka Ülkeden Bi İnsan Gördüğünüzde İlk Ne Soruyorsunuz ?

Başka Ülkeden Bi İnsan Gördüğünüzde İlk Ne Soruyorsunuz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakrenpasa
    nakrenpasa's avatar
    Erkek
    Stuttgart ta yaşamış biri olarak beni gördiklerinde ilk sordukları soru ''bilader sen TÜRK müsün?''oluyordu:D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knuckleduster
    knuckleduster's avatar
    Erkek
    '' asl? ''

yüzyıllık "knuckleduster" teriminin, türkiye`de "muşta" olarak adlandırılarak piç edilmesine dur diyenlerin sesiyim. ayrıca elleri 7/24 terleyen şahısların, efsanevi fakat malesef paslanmaz çelikten yapılmamış "knuckleduster" cisimlerini 7/24 ellerinde taşıyarak adeta "58 yıllık, tamamı gümüş renginden ve paslanmaz çelikten oluşan bir seiko saate 7/24 bok kokan(çünkü boktan) uyduruk deri kayış takılması" ifadesindeki betimleme imgesine uygun bir faaliyet içinde olmaları da hoşuma gidiyor değil.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek
    sigaran varmı? olurda lucky strike cıkar diye
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek
    kimsin la sen derım  baktım anlamıyor where are you from derım onudamı anlamıyor selamun aleykum derım verdıgım selamı  kendım alıp  yanı aleykum selam dedıkten sonra yoluma devam ederım 

kontra bisiklet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hacı kimin ne dediğini bilmiyomda omeglede artık Türküm diyince kesinlikle kaçıyolar.

Geçende adam 24 yaşındayım Türkiyedenim sanal istiyorum diye kopyala yapıştır yapıyor slm vermeden.Bir ton sövdüm kapattım.Öküz öküz adamlar Türkiyenin adını çıkarıyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo
    bayzin bunu yazdı:
    -----------------------------

Hacı kimin ne dediğini bilmiyomda omeglede artık Türküm diyince kesinlikle kaçıyolar.

Geçende adam 24 yaşındayım Türkiyedenim sanal istiyorum diye kopyala yapıştır yapıyor slm vermeden.Bir ton sövdüm kapattım.Öküz öküz adamlar Türkiyenin adını çıkarıyor.

-----------------------------
    çok haklısın hocam geçen bende şahit oldum " hot girls add me ....@hotmail " diye adam kopyala yapıstır ıle msnini dagatıyor millete:D

geçen bende romanyalı bir kızla konusuyordum kız bana ilerde sen 3 kadınla mı evleneceksın dıye sordu bende nerden cıkardın dedım kuzenımın bır arkadası 3 kadınla evlenmek ıstıyormus dedı:D bide kadınlar çarşaflamı geziyor diye soruyorlar genelde:D ne bicim tanınıyorsak...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    Genelde ilk olarak "Where are u from ? " diye sorarım.Çünkü ona göre girecem muhabbete :)

Ama Amerikalıysa olay değişir . " Do you know Reality Kings ? :D" " I like xhamster " fln :D

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aquila
    Aquila's avatar
    Erkek

Başlığı görünce aklıma siteye taşınan İngiliz aile geldi. Adam yanımıza gelip Hi dediğinde saf olarak tabir ettiğimiz salak bir arkadaşımız ki arkadaşım demeye utanuyorum durdu durdu birde aleykümselam usta deyip gülmekten yerlere yıkılmamıza neden olmuştu..

Ben what's up? diorum =)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

peki onlar bize ne soruyo ?

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

ben : Türkçe biliyonmu ey gavur ?

gavur : what ?

ben : sie...

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
Toplam Hit: 5586 Toplam Mesaj: 50