folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Başkasının Bileti Ve Kimliğiyle Uçağa Binmek

Başkasının Bileti Ve Kimliğiyle Uçağa Binmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

ucağ'a bınerken son asamada ucus kartın ıle kımlıgıne bakıyolarr eger dıkat etmezlerse kı oyle bı sans yok tıpıne bakıcaklar görevlı anlarsa... bb

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Ulen güzel konu takipteyim :)) du bakalım sonu nereye varacak :))

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Check yaparken tipe pek bakmıyorlar. Zaten uçuş öncesi hiç bakmıyorlar. Kimlik + bilete bakıyorlar. Onlar uyuyorsa tamamdır. Zaten çok fazla insan orada sırada olduğu için hızlı hızlı yapıyorlar. Ama yakalanır mısın bilemem :))

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

kaygusuz bunu yazdı:
    -----------------------------

edit:.1 saat önceden hava alanında ol bileti çıkarttıktan sonra sana kimse soru sormuyor pek

uçaktan indikten sonra pasaport kontrolünde napcak ?

yada terminala geçerken ki pasaport kontrolünde ?

sürekli yurtdısına çıkan biri olarak söylüyorum

clone degilsen bıyıgın bile farklıysa yatar o iş artık bilgisayardan bakıryorlar eskisi gibi sahte pasaport ile gogo olmuyor

ztn yurtdısında yasıyorum lan ben yok olmaz o iş 

"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlife
    warlife's avatar
    Erkek

Farkederlerse arkadaş hasta oldu falan dersin.gitmem lazım falan ailevi mesele zart zurt sallarsın tutarsa burası TR denemekten zarar gelmez varıpda seni hapse mi atcaklar.

diyalektik için kesin, mutlak hiç bir şey yoktur..Her şeyin bir geçmişi vardir ve bir geleceği olacaktır. Her şey bir kez bulunduğu yerde her zaman icin kesin olarak bulunmaz, ve o bugünki o,kesin ve son değildir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

sehirler arasi ne kadar sorun olur ki en baba ucak bileti parasi verirsin uluslar arasi ise deneme bile :D

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    irem27
    irem27's avatar
    Dişi

Yurt disinda imkansiz gibi gorunse de bir olay olmustu , Amerikadan birisi annesini hava alanina goturuyor , annesi Turkiyeye ucacak . Orada en son annesini yolcu ederken annesi bir Turk gruba rastliyor onlar Turkce konusuyorlar diye onlarin pesine takiliyor . Bu kisi daha sonra annesinden haber almak icin Turkiye'ye telefon actiginda annesini hava alaninda karsilamak icin bekleyen akrabalari ona annesinin ucaktan inmedigini soyluyorlar , nasil bir karisiklik olmussa annesi o Turk grubun Turkiye'ye gidecegini zannedip onlarin pesine takilmis oysa o grup Kanadaya gidiyormus ve anneside o grup ile Kanadaya gidip orada ucaktan inmis :)

There was an irem come unto the earth,born in the holy land of Pennsylvania,raised in the mystical east of Allentown.She believed she had the power to help herself and all mankind,so that others saw her power and came to her to be healed of their troubles and their many diseases.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Allura bunu yazdı:

kaygusuz bunu yazdı:

edit:.1 saat önceden hava alanında ol bileti çıkarttıktan sonra sana kimse soru sormuyor pek

uçaktan indikten sonra pasaport kontrolünde napcak ?

yada terminala geçerken ki pasaport kontrolünde ?

sürekli yurtdısına çıkan biri olarak söylüyorum

clone degilsen bıyıgın bile farklıysa yatar o iş artık bilgisayardan bakıryorlar eskisi gibi sahte pasaport ile gogo olmuyor

ztn yurtdısında yasıyorum lan ben yok olmaz o iş 

adam istanbula gitcem diyo yurtdışına değil ama

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatal3460
    Fatal3460's avatar
    Erkek

Havalanında 2 noktada kimlik kontrolü yapılıyor, bilet alıp bekleme salonuna geçişte  burda polis'de oluyor bazen kaçak göçek olmasın diye, bir dğieride bekleme salonundan uçağa geçişte ama burdakiler kabin memurları felan o sebepden bu dediğin çok sakıncalı.

Üç Nokta
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

warlife bunu yazdı:

Farkederlerse arkadaş hasta oldu falan dersin.gitmem lazım falan ailevi mesele zart zurt sallarsın tutarsa burası TR denemekten zarar gelmez varıpda seni hapse mi atcaklar.

Dur dur anlatacağım ama konu daha nerelere gidecek diye bekliyorum :)))

Toplam Hit: 4920 Toplam Mesaj: 29