folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Basketbol Turnuvası Afişi İçin Yorumlarınız Arkadaşlar.

Basketbol Turnuvası Afişi İçin Yorumlarınız Arkadaşlar.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek

[URL=http://img199.imageshack.us/i/streetballlove.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/4941/streetballlove.th.jpg[/IMG][/URL]

bu daha taslak olarak bi afiş yaptım arkadaşlar yorumlarınız warsa söyleyin lütfen yada eksiklikler.daha sponsor logolarını falan eklicem aklınızda bulunsun şimdiden teşekkürler

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek

Yazilar okunmuyor ve renklerle uyumsuz..

Farkli bir yazi stiki ve rengi denemelisin..Bir de resmin uzerinden ziyade yanina filan yazmalisin ki aslolan basketci oldugu icin o resim on planda olmali..

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek

yanlış linki kopyalamışım sorry 

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesselam
    vesselam's avatar
    Erkek
    gusel olmus ama sag ust te 20 tl var o giriş ücreti mi yoksa hatamı

Telegram @WVesselam
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek

giriş ücreti takım başına 20 tl takımlar 3+1 şeklinde oluyo adam başı 5 lira oluyo yani aslında onu kaldırmayı da düşünüyorum da insanlar önbilgi edinsin diye yazdım bence yine kalsın

@ sanırım evet ortadaki yazılarda renk tonunu değiştiricem bende bakalım biraz daha ayar çek lazım zaten 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoctorX
    DoctorX's avatar
    Erkek
    çok renkli azalt gözü yoruyo bi anda yazıları daha yumuşak yap kenarlık verme tek renk olsun glow ver azcık yazıya yazının arkapolanının tek renk polmasını sağla arkaplan resmi yapma

No Manita No Dırdır, Only Makara Only Gırgır!!! işte izlenmesi gereken bir video varsa oda bu video. http://www.youtube.com/watch?v=FrvX-rL9UTY
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek
    ortadaki yazıların için fon rengi düşünüyorum da ne yaptıysam tam tatmin olmadım çok fazla renk oldugundan da arkada biraz karışıyo gibi zaten a3 kağıda bastırıcam bunları acaba orda nasıl çıkar onu da hesaplamaya çalışıyorum doctorx in dedigi doğru gözü yoruyo ama dikkat çekmesi açısından cıvıl renkli oldu

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

sarı kırmızı yazı tam bi skandal :D

rap fontları var baskette amerikalıların işi hoş bi çağrısım olur ve şık durur.

Konumu silenlere inat kürdüm
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulas
    ulas's avatar
    Erkek
    cok acayıp olmus ıngılızce turkce karısmıs resım bır kere canlı renkler yok bence grakıferlıge ya da veb tasarımda daha ıyı bır sey bul bence
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek

- şu yeni düzenledigim hali ewet biraz fazla cırtlak olmş da dikkat çeksin dedim en uygun renk de kırmızı uydu sanırım

Toplam Hit: 6071 Toplam Mesaj: 25