folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bayan Müridler Yardım...

Bayan Müridler Yardım...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek

arkadaslar daha önce su konudan bahsetmistim..
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=39747

Şimdi aynı kız...şunları yapıyo...gece benle telefonda konusuyo ... sürekli msj da alıp gönderioz...ancak bi sorun var..

hoslandım diyorum...bana diyo ki..inanmıyorum ilk gördüğün birinden nasıl hoslanırsın...

alllaaaa

şimdi o kızdan hoslandsıgımı yada sevdimi ıspat etmem gerek..

erkek arkadasınız size ne yapsaydı sevgisine inanmış olurdunuz.. ? nasıl sizi ispat ettiğine inanırsınız..ne yaparsa ikna olursunuz..

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

kız naz yapıyo abi

bıraz zamana ıhtıyacı var

yanı ona aynen soyle davrancan

sevcen oksucan sureklı mutlu etcen 1 hafta gıbı bı sure yogun bı sekılde heyecanlandırıcan

1 hafta sonra  tepkı bekledıgın gıbıyse  kız nazı bırakıp sana karsılık verıyo demek

1 hafta sonra aynı seye devamsa

yenısını bul

mimi " yim ben ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    ben kızla bulusmadım..sevgime inanmayan bi kızı nasıl oksıcam yada sevicem.. ? ya ben böyle diyorum ama..bi yere kadar yol verrim daha sonra sinirimi bozarsa söylim :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

bak sımdı bu kız bellıkı dengesız once senın yuz vermedıgını sanıp ( sen daha onun kım oldugunu anlamamısken ) trıp yapan hatun

sımdıde bı ıspat beklıyo

tam tersı olmalı :)

kız senın pesınde acık secık ortada

konserde sıppadanak yanına bınbırturlu oyunla yanına gelıp oturan bakkal rüstem degıl hernekadar boyle olduguna ınanmasanda

yada sey yap kızı rahat bırak eskısı gıbı konus sankı oyle bısey dememıs gıbı

zamanla gercekden hıssedıyosan bıseyler o bunu anlayacaktır

zorluyosada

kasma bırak ne oluyosa olsun

kadın mılletını anlamıs degılım kı abı :D

mimi " yim ben ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    ruh kanseri ben bişey düşünüyodum..seninde bunu söylediğini görünce yapmaya karar verdim ki oda şu :

hiç olmamış gibi muhabbet edicem..bakalım nolcak ;) tŞk Ettim... şimdi ben baslıga bayan müridler yardım yazdım ya...erkekler msj yazmıyo:) 52 tanesi bakmıs bile :F

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi
    BiGGest bunu yazdı:
    -----------------------------
    ruh kanseri ben bişey düşünüyodum..seninde bunu söylediğini görünce yapmaya karar verdim ki oda şu :

hiç olmamış gibi muhabbet edicem..bakalım nolcak ;) tŞk Ettim... şimdi ben baslıga bayan müridler yardım yazdım ya...erkekler msj yazmıyo:) 52 tanesi bakmıs bile :F
    -----------------------------
    52 nin ıcınde 15 i sadece benım :D 

mimi " yim ben ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

Hocam bence bu kız senle oynuyo ve bu tür şeyler yaparak sadece kendini tatmin ediyo. Sevgini ispat etmen için bişey yapmana gerek yok. Eğer sevgi varsa küçük bi tebessüm bile yelkenleri suya indirmeye yetiyo. Sevgi ispatmı ister yav, bi ispat olacaksa o zaten kendini sahiplenme, koruma,kollama şeklinde gösteriyo. Çok fazla kaptırma kendini derim ben. 

Her Hakkım Saklıdır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi
    sende ona deki sen nette tanıştıgın birini ilk gördügünde nasıl gülümseyip by by yaptıysan bende nette tanıştıgım kızdan(yani sana inanmayan kızdan) ilk görüşte hoşlandım bu kadar basit hem o kızda sana boş degil bence bi şey hissetmese senin duygularını önemsemezdi

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaRaMaZ
    YaRaMaZ's avatar
    Erkek

Ben yazicaktim ama bayan müridler diyince vazgectim:D

Aslinda bütün kizlar öyle , sonuçta o lafi demese sana kendisi bir cvp vermek zorunda sana kar$i ne hissetigi konusunda

ta$i sana atiyor gibi bisey bi haftaya kalmaz yumu$ar , çok oldu öyle bende :)

the one and only yaramaz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek

1 - tmm naz yapıyo olabilir..ama fazla naz asık usandırır..abartmasa iyi olur..
    2 - Oynayabilir..kız milletidir güven olmaz..ama ben ilk defa bi kızdan gercekten hoslanıyosam ve kız dalga geciyosa olayla..hayatının hatasını yapar bende onun hayatıyla oynarım..

3 - a.q madem bi niyetin yok ne msj cekion kapat telefonu :@
    4- en azından yeter ! msj cekme der insan..
    5 - ayrıca sabah ın 7 sinde üniv e gidicek bi kız gecenin 4 ünden ne konusuyon yatsana..

Zaman Göstericek..hayırlısı olsun

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

abi şimdi ben 2 tarafa eğilimli olaraktan :P ( muhaha )

abi anlamıoyurm kızları aynısı bendede var dio nasıl aşık oldun 1 kere görmeyle falan :D

ama sürekli msjlarında falan soruyo istesem benmle cıkarmıydın die bigün t ersime gelicek aynen şu şekilde...

seni sevdigimden deil bazı egolarımı tatmin etmek için cıkıcaktım diicem yani bu hale gelior olay yawas yawas :D

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
Toplam Hit: 3998 Toplam Mesaj: 33