folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bedava Numune Deneme Ürünü İsteyebileceğiniz Siteler

Bedava Numune Deneme Ürünü İsteyebileceğiniz Siteler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeYaZZZ
    BeYaZZZ's avatar
    Erkek

suhatuna bunu yazdı:
    -----------------------------

jayde bunu yazdı:

itfaiyeciTBT bunu yazdı:

suhatuna bunu yazdı:

HOCAM YAPMAYIN GÖZUNUZU SEVEYIM :D

Ben dün aksam maıl atım hepsıne az önce PINAR ın fabrıka müdürü geldı :D
    Numune falan da getırmemısss fiyat vermeye gelmıs :D Bilgi vermeye gelmıs ürünlerle alakalı

Yarım saattır kafamı s..tı :D

attığın maili merak ettim.

incelemek adına bir adet  numune gönderirseniz fabrikayı satın alabilirim dedi sanırım

Yok hocam yemek fabrıkasında işletme mudurüyüm ya :)
    O yuzden toplu tonajlı alacagımı sanıp gelmişş dalllama :D

allam kahkahalara boğuldum hoca niye fabrikada kullandığın mailden attın ki kendi kişisel mailinden atsana bide fabrikanın adını vermişssin gelir tabi adam :)

THE BeYaZ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Alin size bir fikirde Bende internette  numuneleri direk alacak kişilere kargo olacak sekilde 10 liradan satin gitsin aaq.  Firmalar biraz az kazansin.

Bu işi yapmak isteyen arkadas lar ozelden mesaj atsin işin mantigini anlatayim yurt dısındayim girişimci arkadas cok yapar bunu.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek
    Cizik olsun

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeYaZZZ
    BeYaZZZ's avatar
    Erkek

scarletbeard2 bunu yazdı:

Alin size bir fikirde Bende internette  numuneleri direk alacak kişilere kargo olacak sekilde 10 liradan satin gitsin aaq.  Firmalar biraz az kazansin.

Bu işi yapmak isteyen arkadas lar ozelden mesaj atsin işin mantigini anlatayim yurt dısındayim girişimci arkadas cok yapar bunu.

o nasıl oluyor hocam

THE BeYaZ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Benzerini amerikada da yapmislardi misal ebaya parfüm satişi acacaksin 5 dolardan parfüm alim yapan adreslerini ise numune gonderen firmaya vereceksin yani aslinda satiş deil numune aliminda aracilik yapacaksin tabiki bunu satişlarinda belirtmen gerekiyor. 50 satiş yapsan yeterli olur sonucta maliyeti olmayan ürünler oldugundan dolayi.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bboy_kaya
    bboy_kaya's avatar
    Erkek

arkadaşlar benden de size bir tüyo ;) geçen sene marketten aldığım banvit marka cordon blue'larımı tavada ısıtırken aklıma bir cinlik geldi :) banvite bir mail attım ve 4 ürünlük paketten 3 ürün çıktı vs vs biraz acındırma ekledim. sabah direk olarak adamlar beni aradı, mailde çok can alıcı bir nokta vardı, " yıllardır annemin bana yedirdiği banvit lezzetinden sanırım artık kendimi mahrum bırakıcam" banvit benden ürün seri no.sunu istedi fakat yollamadım. aylar sonra banvitten tekrardan bir telefon geldi, adamlar yönetim kurulu toplantısında benim o maildeki can alıcı cümleyi müdürlerine iletmişler ve müdürde müşterimizi kaybetmeyelim demiş. hemen adresimi aldılar ve mutlu son: 24lü cordon blue paketi :) 

Love is nothing without fucking!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeYaZZZ
    BeYaZZZ's avatar
    Erkek

bboy_kaya bunu yazdı:

arkadaşlar benden de size bir tüyo ;) geçen sene marketten aldığım banvit marka cordon blue'larımı tavada ısıtırken aklıma bir cinlik geldi :) banvite bir mail attım ve 4 ürünlük paketten 3 ürün çıktı vs vs biraz acındırma ekledim. sabah direk olarak adamlar beni aradı, mailde çok can alıcı bir nokta vardı, " yıllardır annemin bana yedirdiği banvit lezzetinden sanırım artık kendimi mahrum bırakıcam" banvit benden ürün seri no.sunu istedi fakat yollamadım. aylar sonra banvitten tekrardan bir telefon geldi, adamlar yönetim kurulu toplantısında benim o maildeki can alıcı cümleyi müdürlerine iletmişler ve müdürde müşterimizi kaybetmeyelim demiş. hemen adresimi aldılar ve mutlu son: 24lü cordon blue paketi :) 

Çok fenasın müdür :)

THE BeYaZ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bboy_kaya bunu yazdı:

yok ben bir acindirma taktıği ya :D gece gece iyi güldüm amk :D

Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alli
    alli's avatar
    Erkek

bboy_kaya bunu yazdı:

ben bile hüzünlendim hocam. az bile yollamışlar

https://i.imgur.com/lCgZ0V0.jpg
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

“bedava peynir sadece fare kapanında olur

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
Toplam Hit: 33457 Toplam Mesaj: 77