Bedava Ürünler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

Bedava çıkan (cips promosyonlari, kola kapağı vs.) ürünü satıyor olmalarına rağmen ürünü vermediklerini biliriz. Var mı bu beylerin bir dayanak noktası yoksa tamamen ibneliğine mi?

Sorduğumda bana kampanyaya dahil olmadıklarını söyledi bey amca, lakin aynı ürünü satıyordu??

Süreci, işleyişi bilen müritlerden kutsal ışık bekliyorum

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Diyelim ki Pepsi'den bedava kola alacaksın. Pepsi kamyonu bakkala atıyorum her geldiğinde 10 tane bedava kola bırakır. Eğer o bedavalar biterse bakkal kendi para verip aldığı koladan sana bedava vermek zorunda kalır. O bedavaya verdiği kolayıda taa kamyon gelene kadar geri alamaz.

Mesala bizim buradaki bakkal bedavaları topluyor listeye isim yazıyor şu gün gel al diyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Diyelim ki Pepsi'den bedava kola alacaksın. Pepsi kamyonu bakkala atıyorum her geldiğinde 10 tane bedava kola bırakır. Eğer o bedavalar biterse bakkal kendi para verip aldığı koladan sana bedava vermek zorunda kalır. O bedavaya verdiği kolayıda taa kamyon gelene kadar geri alamaz.

Mesala bizim buradaki bakkal bedavaları topluyor listeye isim yazıyor şu gün gel al diyor.

bugüne kadar hiç geçmediğini söyledi :|

sorduğum 3. dükkandan da kovuldum. sikeyim kolasını eve dönüyorum 

end tarafından 31/Ara/16 19:14 tarihinde düzenlenmiştir

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Diyelim cips . 

toptancı gelir 1000 paket ürün bıraktı diyelim. 

4 kolide içecek bırakır . 

şimdi oyle olurki hep veletler alır ürünü beleşinide gelir alır ve ürünün yarısı bitmeden beleşi biter . 

ama ürün bitipte beleş çok kaldığıda olur . 

en büyük sorun . bardak tabak tshirt hediye verdiklerinde . adam 10 tane kapak toplar  biriktirir vs getirir bırakır . toptancı gelir . 50 kişi lik kapak verirsin toptancı sana 45 kişilik bırakır abi yetişmedi der. o 5 kişi varya inan parayla satılsa gider alır verirsin  .  

o kadar pis bi durum . 

edit : hiç bir zaman çıkacak beleş kadar ürün bırakmazlar 

samaccc tarafından 31/Ara/16 19:18 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Diyelim cips . 

toptancı gelir 1000 paket ürün bıraktı diyelim. 

4 kolide içecek bırakır . 

şimdi oyle olurki hep veletler alır ürünü beleşinide gelir alır ve ürünün yarısı bitmeden beleşi biter . 

ama ürün bitipte beleş çok kaldığıda olur . 

en büyük sorun . bardak tabak tshirt hediye verdiklerinde . adam 10 tane kapak toplar  biriktirir vs getirir bırakır . toptancı gelir . 50 kişi lik kapak verirsin toptancı sana 45 kişilik bırakır abi yetişmedi der. o 5 kişi varya inan parayla satılsa gider alır verirsin  .  

o kadar pis bi durum . 

edit : hiç bir zaman çıkacak beleş kadar ürün bırakmazlar 

BOŞ YOK ÜRÜNLERDE BİLE Mİ?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

BOŞ YOK ÜRÜNLERDE BİLE Mİ?

Valla yazları 3 ay bakkalda takılırım 10 yıldır . bu böyle . 

yazlık bölge olduğu için olabilir ama ben hiç bir zaman ne cips ne kola da tam bıraktıklarını görmedim . 

hele cipso  bu yaz soğuk çay verdi. her geldiklerinde 2 stand mal bırakır . 2 koli (24lü 18 de olabilir ) çay bırakıp giderlerdi. ha bittiği olurmuydu hayır çünkü müşteri günübirlik müşterisi . alan birdaha bakkala gelmez bile . 

edit= kolada şöyle b,ile tam çıkmaz . 

hani ürünü üstüne bantlarlar ya . o işte pazarlamacının bantladığı ile sınırlıdır . bantlamadığı tüm ürün için 1 bilemedin 2 koli eşantiyon bırakır basar gider . 

samaccc tarafından 31/Ara/16 19:27 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şu çete aklıma geldi :

http://www.hurriyet.com.tr/dondurma-cubugu-cetesi-yakalandi-29397230

Bedava yazılı dondurma çubuğu basıp toptan olarak bakkalara satıyorlarmış. Bakkalardan ucuza aldıkları çubukları toptancıdan dondurma olarak geri alıyormuş.

İşe fabrikada üretilenden fazla çubuk gelmesi sonucu uyanmışlar :D

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Böyle başlık açıp millete heyecan yaptırmayın :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

Konuyu okumaya başladıyıp hevesi kursağında kalan bir tek ben değilmişim teşekkür ederim hocam :) 

Konuya gelecek olursak aynı sorunu bende yaşadım, fritolayı aradım adamları şikayet ettim, genel müdürlükten aradılar, 1 gün sonra pepsiyi gidip alabilirsiniz dediler, gittim dükkanda, ben sizi şikayet ettim pepsiler gelmiş olmalı dedim direk tezgah altına sakladıkları beleşleri çıkarıp verdiler hocam, şansını dene bence

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Dedim ki "Neden bir Playstation 3 olmasın".

Heyecanlıydı.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
Toplam Hit: 2714 Toplam Mesaj: 12
bedava ibne market atar birak onu yerine