folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Bedava Vbulletin.Org Hesabı Dağıtıyorum Buyrun....

Bedava Vbulletin.Org Hesabı Dağıtıyorum Buyrun....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar.

Ben vbulletin lisansıı sahibi biriyim bu gün iyilik günüm mü nedir dedim benim bu vbulletin hesabını tarikata dağıtayımda vbulletin lisansı olmadan İNDİRİLEMEYEN dosyaları beleşine tarikat muritleride indirebilsin. Öncelikle şifresini değiştirmeyin e-posta hesabımla tekrar şifreyi alabilirim. E-posta adresini değiştirirseniz, yeni değiştireceğiniz e-posta adresi vbulletin'nin lisans alanlara özel sayfasında  yer almadığı için yeni e-posta adresiniz ile kayıtlı benim hesabımla, hiçbir şekilde hiçbir dosya indiremezsiniz. O yüzden cinlikler düşünmeyelim :)

www.vbulletin.org adresinden lisans sahibi olmadan istediğiniz eklenti , tema vs. indirebilirsiniz.

Kullanıcı adı:*****

Şifre:********* 

Şifresini ve kullanıcı adını buradan vermiyorum üye olmayanlar konuları okuyabildiği için bu konuya cevap yazıp isteyen arkadaşlara özel mesajla şifreyi yollayacağım. Yalnız geç yollayabilirim. Bu günlerde geceden geceye 2 saat felan girebiliyorum internete lütfen sabırsızlanmayın ve mazur görün. 

Arkadaşlar ayriyetten bu arkadaşınızın hayat memat meselesi kadar önemli bir meselesi var. Çok pis psikolojik sorunlar yaşıyorum bu günlerde :(. Küçük bir dua ederseniz şu kardeşinizin istediği şeyin olması için çok sevinirim. Dua etmeniz için dağıtmıyorum tabii hesabı (ehuehue dua etmeyene yok hesap felanmış zuhasudhaushduasd) . Neyse çok uzattım...

Teşekkürler. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Allah dualarını kabul eylesin gönlünden ne geçiyorsa ve hakkında ne hayırlısıysa o olsun

CeLeKatireJeotuzbeş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    Hani bana :'(
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    romeo
    romeo's avatar
    Erkek
    helal olsun

Aerial Film & Photography / Hava Çekimi http://www.vimeo.com/flyturk http://www.youtube.com/flyturknet http://instagram.com/flyturknet http://www.flyturk.com.tr/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek

Abiler çok teşekkür ederim. İnanın bana çok teşekkür ederim. Nedendir bilmiyorum az önce ağladım. Allah sizin de dualarınızı kabul eylesin. Of ulan of

İlk Mesaj Değiştirilme Hakkı Olmadığı İçin Bu Mesaj Değiştirildi: 

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

Arkadaşlar,

Burada paylaşım yapmak amacıyla ve sizlerinde faydalanması amacıyla dağıttığım bu hesabın, yolladığım kişilerden birisi şifresini ve e-posta adresini değiştirmiştir. Şu an da giriş yapamayabilirsiniz. Bu hakkatten çok büyük bir terbiyesizlik ne yapalım dağıtmayalım mı? Ayriyetten bu arkadaşımız artık ücretli eklentileri e-posta adresini değiştirdiği için indiremeyecektir. Benim zararıma birşey yok ama lütfen ayıp ya yapmayın böyle şeyler.o kadar kişiye kullanıcı adı ve şifre özel mesajla yolladım. Emek veriyoruz içine ediyorsunuz..... Az önce tekrar sizler için bir kullanıcı adı ve şifre aldım. Şifre gene aynı sadece kullanıcı adı değişti.

Kullanıcı adı:*****1 (kullanıcı adıda aynı sadece son kısmına "1" eklemeniz yeterli)

Şifre: şifre gene aynı size yolladığım şifreden girebilirsiniz.

LÜTFEN RİCA EDİYORUM E-POSTA ve ŞİFRE SİNİ DEĞİŞTİRMEYİNİZ LÜTFEN!!!! TARİKAT MURİTLERİ KENDİ ARALARINDA BİRBİRLERİNE GÜVENEMEYECEK DURUMDA MI YANI????

*

*

*

*

*

*

*

*

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkblood
    darkblood's avatar
    Erkek

dua istenir! hemde çok istemeliyiz! duasız olmaz! insan duasız ayakta kalamaz!

Allah senin tek yar ve yardımcın olsun kardeşim! sorunlarını bize açabilirsin.(veya bana) elimizden gelen yardımı yaparız!

bilenle bilmeyen bir olur mu?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek
    gluonpower bunu yazdı:
    -----------------------------

dua istenir! hemde çok istemeliyiz! duasız olmaz! insan duasız ayakta kalamaz!

Allah senin tek yar ve yardımcın olsun kardeşim! sorunlarını bize açabilirsin.(veya bana) elimizden gelen yardımı yaparız!

-----------------------------

Babacım açabileceğim şeyler değil. Ancak çok teşekkür ederim. Allah tuttuğunu altın eylesin. Çok teşekkür ederim babacım. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    **** mı ? :S PM atarmısın kardeş kullanıcı adı şifreyi sana zahmet. Teşekkürler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

paylasimin icin tesekkurler. kullanici adi ve sifreyi pm olarak banada werirsen sevinirim...

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek
    banada gönderebilirn sevnrm...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paramecium
    paramecium's avatar
    Erkek

Saol hoja süpersin yani zahmet olmazsa banada yollarmısın

tariqat öğretisi der ki; bu gün kodunu açan, yarın götünü açar!
Toplam Hit: 8504 Toplam Mesaj: 51