Bedelli Askerlik Telefon Sorunsalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Gideceğin yer belliyse ona göre araştır.. 

Biz bedelli gittiğimizde nizamiyedeki uzman telefonları verin xrayde çıkarsa rahat edemezsiniz demişti sazan gibi vermiştik xray ara ki bulasın :)

Kendine İyi Bak ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Millet, komutanlar yakalarsa 1 hatta 2 hafta askerliğini uzatırlar diyor. Korktum ya hapise mi giriyoruz anlamadım. Altı üstü 1 ay 50 kişilik ter kokulu ranzalarda kalacağız bitti gitti. 

Önemli bir takım işlerim var askerde iken iletişimim kesilmemeli. En kötü tuşlu bi tane götürüp haberleşmek istiyorum. Amacım 7/24 telefon ile oynamak değil. Sadece akşam yatarken birilerine mesaj atmam gerekiyor. Biraz özel mevzular olduğu için burada bahsetmek istemiyorum. Adam gibi gidip durumu izah etsem komutana acaba tolerans gösterir mi bilmiyorum. Ya bence geceleri koğuşta bu tarz kısıtlamalar olmamalı. Eğitim, nöbet ya da diğer durumlarda tabi ki de bu tarz kısıtlamalar mantıklı da bilemiyorum. Bu koğuşta saçma sapan video çeken tipler nasıl sokuyor anlamış değilim. İyi cesaret.

Mesaj atacağın kişi 1 ay sabredemiyorda bırak onunla görüşmeyi/iş yapmayı.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Tbtde yeni moda bu herhalde. Yardım isteyene konuyla alakasız nasihat vermek :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

1 ay insan hayatında çok önemli.

18gun gittim, hiç gitmemek için 2 katını verirdim.

18gunde breaking bad, fi dizilerini bitirdim. Bir sürü film izledim. Öyle öyle kendimi rahatlattim. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

ya adam bir şey sormuş saçma saçma şeyler yazmışsınız 

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

Millet, komutanlar yakalarsa 1 hatta 2 hafta askerliğini uzatırlar diyor. Korktum ya hapise mi giriyoruz anlamadım. Altı üstü 1 ay 50 kişilik ter kokulu ranzalarda kalacağız bitti gitti. 

Önemli bir takım işlerim var askerde iken iletişimim kesilmemeli. En kötü tuşlu bi tane götürüp haberleşmek istiyorum. Amacım 7/24 telefon ile oynamak değil. Sadece akşam yatarken birilerine mesaj atmam gerekiyor. Biraz özel mevzular olduğu için burada bahsetmek istemiyorum. Adam gibi gidip durumu izah etsem komutana acaba tolerans gösterir mi bilmiyorum. Ya bence geceleri koğuşta bu tarz kısıtlamalar olmamalı. Eğitim, nöbet ya da diğer durumlarda tabi ki de bu tarz kısıtlamalar mantıklı da bilemiyorum. Bu koğuşta saçma sapan video çeken tipler nasıl sokuyor anlamış değilim. İyi cesaret.

Aga askerlik denen illet yüzünden ben yıllarca yurt dişinda yaşadım. dünya senin düşündüğün gibi dönmüyor. Kendi girişimin projen var sa ve bunun için didine didine bir yere geldiysen 1 ay ortadan yok olayim dediğinde sıfırdan başlarsın. Adamın sorusu kamerasız telefon arıyorum sen siktir et telefonu kafanı dinle diyorsun. 

@MhmdAlmz keşke böyle ilkel bir ülkede olmasadaydik diyorum dostum. https://www.youtube.com/watch?v=2HI_p7Cg-lE  bu tarz ürünler var android tabanli ama SSH yapabilir misin, işini görecek bi ssh client'i bulaiblir misin bilmiyorum. 

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

Aga askerlik denen illet yüzünden ben yıllarca yurt dişinda yaşadım. dünya senin düşündüğün gibi dönmüyor. Kendi girişimin projen var sa ve bunun için didine didine bir yere geldiysen 1 ay ortadan yok olayim dediğinde sıfırdan başlarsın. Adamın sorusu kamerasız telefon arıyorum sen siktir et telefonu kafanı dinle diyorsun. 

@MhmdAlmz keşke böyle ilkel bir ülkede olmasadaydik diyorum dostum. https://www.youtube.com/watch?v=2HI_p7Cg-lE  bu tarz ürünler var android tabanli ama SSH yapabilir misin, işini görecek bi ssh client'i bulaiblir misin bilmiyorum. 

Abi bu telefon benim işimi görecektir. Bu telefonu satın alıp bir GET Methodu yapıp buraya SSH kodu yazabilirim diye düşünüyorum. Yazdığım SSH kodunu da browser da response olarak görürüm. Güvenlik için de kendi cihazıma query parametresi olarak uzun bir token kodu olacak şekilde ssh api link sms gönderirim bitti gitti. SSH bağlantısı olmadan da çözerim gibi... Teşekkür ettim bu telefonu bir araştırayım

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
Toplam Hit: 1498 Toplam Mesaj: 18
telefon telefon bedelli askerlik