folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Beleş Visual Studio 2005 + Sqlserver2005 + Bilimum Beta

Beleş Visual Studio 2005 + Sqlserver2005 + Bilimum Beta

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

microsoft yine yapıcağını yapmış geleceğin frameworkü Visual Studio 2005 günümüzün en sağlam sql serverı MSSQL2005 ve bilimum beta yazılım + eğitim dvdlerini hiçbir ücret almadan kapınıza kadar kargoyla ulaştırıyor bu cillop gibi dvd seti elinize 1-4 hafta içinde ulaşacak densede bana 2. haftada ulaştı

http://www.microsoft.com/emea/msdn/betaexperience/enxu/order.aspx

adresinden sipariş edebilirsiniz programcılıkdan hiç anlamasanız bile sadece MSSQL2005 için alınır bu meret yada sorcerer gibi alıp süs eşyası olarak kullanabilirsiniz :)

ürünün resmi;

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ouz
    Ouz's avatar
    Erkek
    bizim bir arkada$ta bele$ diye SP2 cdsi istemi$ti :) bele$ sirke baldan tatli misali, bilen bilmeyen alir bunu $imdi..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Erkek
    alsın hoca gavur alcana müridlerimiz alsın belki c# öğrenirler yada hiçbişe öğrenmeseler alın frizbi diye oynayın beleş değilmi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Yurtiçi kargo falan mı getiriyor :P Doldurdum formu

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Cd ler Almanyadan geliyor ve DHSL ile mi öle bir şeyle geliyor ben kargo kutusunu bile saklıyorum adamların osu bile güzel,ilk açtım şöle bi kokladım almanya kokusu avrupalı canım adamlar yapmış görgüsüz değilmiyim,içinden çıkan Microsft kağıdınıda duvarıma astım,Cd takriben 1 haftada geliyor size gelmeden 1 önceki gece mail atıyor Türkiyeye geldi gemi diye baya şekilli yapmış adamlar cd ler dvd eğer dvd si olmayan varsa istemesinde boşu boşuna Microsoft abiyi zarara sokmasın.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rockipsiz
    rockipsiz's avatar
    Erkek

Thank you for your order, it is being processed and should arrive within 28 days.

Order For: Visual Studio 2005 Beta Experience Kit Order Number: xxxxxxxxxxxxxxxx  Order Date: July 15, 2005

Following is a list of the items in your order:

Part Number: 121-00019

Description: Visual Studio 2005 Beta Experience

Qty: 1

Unit Price: 0.00

Order Cost: 0.00

Total: 0.00 USD

(USD = US Dollar)

i  microsoft :)

Always with me, always with you...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Erkek

Antikky bunu yazdı:

Cd ler Almanyadan geliyor ve DHSL ile mi öle bir şeyle geliyor ben kargo kutusunu bile saklıyorum adamların osu bile güzel,ilk açtım şöle bi kokladım almanya kokusu avrupalı canım adamlar yapmış görgüsüz değilmiyim,içinden çıkan Microsft kağıdınıda duvarıma astım,Cd takriben 1 haftada geliyor size gelmeden 1 önceki gece mail atıyor Türkiyeye geldi gemi diye baya şekilli yapmış adamlar cd ler dvd eğer dvd si olmayan varsa istemesinde boşu boşuna Microsoft abiyi zarara sokmasın.

abi DHL

dhl nin kargo kağıdı negüzel lan süper ben harddisklerimi taşırken kullanıom artık o kaadı :)

bide bu ürünle etrafınızdaki bilimum salakları kandıraiblirsiniz
    "microsoft bana hediye gönderdi sistemlerinde bug buldum diye tabiii bill amca çok sewio beni al bak kağdı burda 0$ bıdıbıdı..."
    şeklinde kekleyebilirsiniz ki babamı kekledim deidm microsoft un selamı var babanın elinden öp dediler gel öpim baba

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Erkek

Abü zaten başlık kendisini açıklıyor
    "beleş"
    euheu: )

Beleş olsunda virüslü cd olsun anasını satiyim

Abü o değilde hadi microsoft büyük firma basıyor dvd leri boş dvd 500bin dokunmaz bille hadi kabıda boşver ALMANYA dan kargo ile öyle bir şey yollamaya kalksan en az 20$ helal olsun taktir ettim.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

kargo parası da yokmuş

ftw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    Microsoftun tarihinde çıkardığı en iyi betadır. hatta 2003 .net ten 100 kat daha iyi bir idedir. piyasaya çıktığında en az 2-3 bin dolardan satılır. sqlserver2005 i de unutmayın.

ftw
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Erkek
    ben bu konudaki mesaj ları hala şaşkınlıkla okuorum ilk defa microsoft hayrına bi iş yapıo billgates in başından kötü bişi geçti kesin verilmişi sevabım varmış direk hayırr yapmaya kalktı ulan görün işte biz olsak bi lokma döktürürs tamam:) adam neler yapıo
Toplam Hit: 4681 Toplam Mesaj: 23