folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder ‘Ben Süpermenim’ Diyerek Ölüme Atladı..

‘Ben Süpermenim’ Diyerek Ölüme Atladı..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

‘Ben Süpermenim’ diyerek ölüme atladı

Alkollü liseli, 7 katlı apartmanın çatısından kendini boşluğa bıraktı

ANTALYA'da arkadaşlarıyla birlikte alkol alan 15 yaşındaki Oğuzhan Yıldırım, “Ben delikanlıyım, uçabilirim, Süpermenim” diyerek 7 katlı apartmanın çatısından atladı. Bahçedeki ağaçlara çarpıp beton zemine çakılan liseli genç, hastanede hayatını kaybetti.

Olay sabaha karşı saat 05.45'de Ulus Mahallesi Orhan Veli Caddesi'ndeki Fargo Apartmanı'nda meydana geldi. Fargo Apartmanı'nın birinci katında ailesiyle birlikte oturan Endüstri Meslek Lisesi 2'nci sınıf öğrencisi Oğuzhan Yıldırım, aynı apartmanın 7'nci katındaki arkadaşlarının evine giderek 2 arkadaşıyla birlikte alkol almaya başladı. Bayram nedeniyle erken saatlerde buluşan 3 genç, uzun süre birlikte eğlenip içki içti.

Gece yarısına doğru 3 arkadaş, binanın çatısına çıktı. Oğuzhan Yıldırım alkolün de etkisiyle arkadaşlarına aşağı atlayabileceğini ve uçabileceğini söyledi. Yıldırım, arkadaşlarının ikna etmesiyle bu girişiminden vazgeçti ve 3 genç daireye geri döndü. Yıldırım, sabaha karşı çatıdaki akvaryum malzemelerini eve getireceği bahanesiyle tek başına çatıya çıktı. 7'nci kattaki dairedeki iki arkadaşına “Ben delikanlıyım, buradan atlarım uçarım, Süpermenim ben” diyen Yıldırım, kendini boşluğa bıraktı.

Önce bina altındaki ağaca çarpan, ardından yere çakılan genç, arkadaşlarının çağırdığı ambulansla Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne götürüldü. Burada tedaviye alınan Oğuzhan Yıldırım, doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Oğuzhan Yıldırım'ın cesedi, otopsinin ardından memleketi Burdur'da toprağa verildi.

Yıldırım'ın annesi ve erkek kardeşinin olay sırasında Burdur'a gittiği, babasının ise aynı apartmanın birinci kattaki evlerinde olduğu kaydedildi..

KAYNAK : www.milliyet.com.tr

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek

15 yaşındaki bebeye içirirsen olacaı bu :S Hatırlarsan sende en son  üstüme kusmuştun :(

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    Ya yalan amg kimse öyle atlamaz cigara filan içmedikten sonra :d başka bir bokluk vardır o işte çıkar kokusu.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

4eye bunu yazdı:
    -----------------------------

15 yaşındaki bebeye içirirsen olacaı bu :S Hatırlarsan sende en son  üstüme kusmuştun :(

Ahmet , birincisi 15 yaşında bebe değilim :) ikincisi o günün tek suçlusu sensin yani kendin ettin kendin buldun :)

Ayrıca ben içince vatanı kurtarma planları yapıyorum çatılara çıkıp atlamıyorum :F

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

bi arada çocugun teki kendini pokemon sanıpta penceredn atlamış.. ondan sonra pokemonları yasakladılar... amk

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

AsilKan bunu yazdı:

4eye bunu yazdı:

Ahmet , birincisi 15 yaşında bebe değilim :) ikincisi o günün tek suçlusu sensin yani kendin ettin kendin buldun :)

Ayrıca ben içince vatanı kurtarma planları yapıyorum çatılara çıkıp atlamıyorum :F

fazla içki kusturtmaz.

çeşitli içki kusturtur. Sen gidip biraz sonra rakı ardıngdan martini wiski içtiysen yada en az üçünü, aradada ağır bir sigara içtiyysen saten kusmaya içmişsindir,

15 yaşında bebe olmaya bakmıyo o iş ben 15 yaşındayken peh amk tekirdağ gidiyodjuk lan arabayı alıp köfte yemeye 

"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Allura bunu yazdı:

AsilKan bunu yazdı:

4eye bunu yazdı:

fazla içki kusturtmaz.

çeşitli içki kusturtur. Sen gidip biraz sonra rakı ardıngdan martini wiski içtiysen yada en az üçünü, aradada ağır bir sigara içtiyysen saten kusmaya içmişsindir,

15 yaşında bebe olmaya bakmıyo o iş ben 15 yaşındayken peh amk tekirdağ gidiyodjuk lan arabayı alıp köfte yemeye 

Allura' ya Katılıyorum. :) Kusmanın Yaşı Yoktur.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

ShockMan bunu yazdı:

Allura bunu yazdı:

AsilKan bunu yazdı:

4eye bunu yazdı:

fazla içki kusturtmaz.

Allura' ya Katılıyorum. :) Kusmanın Yaşı Yoktur.

Ya hocam kusmanın yaşı var demedim :D Sadece ben bebe değilim :D İçki karıştırma noktasında haklı olabilirsiniz votka ile bira karışmıştı o gece bir de fıstık beleş diye 3-4 kilo fıstık yemiştim :D beyaz bir boşaltımdı yani benimkisi :D 

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek

Kusma Olayına Gelim,Vücudun Direncine Bağlı Oluyor Kusup Kusmaması O Gün Doğum Günündeyiz Arkadaşın 1 Ay Önce Falan 13 Yaşında Arkadaş Var 3.5-4 Bardak Falan Rakı İçti Cola-Fanta Cogunluklu Gece Dışarda Abazalık Yaptık Baktık Cocuk Arkada Çömmüş Emrah Stilinde Kusuyor, 7-8 Bardak İçenlere dokunmadı Bilene Dirence Bağlı Yani

Ben Süpır Men'im Diyen Cocuga Sadece ''Salak'' Diyebiliyorum...

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

TeRRoR bunu yazdı:
    Ya yalan amg kimse öyle atlamaz cigara filan içmedikten sonra :d başka bir bokluk vardır o işte çıkar kokusu.

Hoca  8 Kapak Kova Yapıp 35 lik Votka İçiyorum Genede Atmadım Bi Yerden XD 

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

havada durdum şahitlerim var yada seni sectim piceot :)

http://www.projectbag.com/pokemon/pics/pigeot01.jpg

(:
Toplam Hit: 5891 Toplam Mesaj: 32