folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Benden Yardım İstendi....

Benden Yardım İstendi....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek

KarGa

Yeni%20mesaj%20varTarih: Pts Ağu 15, 2005 5:13 pm    Mesaj konusu: Yardımhttp://15.freebb.com/viewtopic.php?t=99&freebb=impack  

Selamlar.

Cancanbey bır kach sene once tanıshma fırsatı buldughum ve bu chat ortamında aklımda yer etmısh yagane ınsanlardan bırı oldughundan boyle bır anım senden yardım ıstemek gereghını duydum.

Durum shudur: maalesef aılemızde degher verdıghım bır buyughum chok zor bır durumda , saghlıghı chok kotu. Kendısı yıllardır hepatıt hastası. Ve son zamanlarda durumu ıyece kotuleshtı. doktorların bıze soyledıghı bu yılı chıkarmasının chok zor oldughu .

Ihtıyacımız olan bır hayır severın ozverısı, karacıgher naklı durumunda 5 yıl kadar daha hayatını ıdame ettırmesı ıhtımalı var dayımın. Ustelık karacıgher naklınde verıcının en ufak bır rıskı yok . Bıze bu buyuk ıyılıghı yapacak kıshı ıchın mutlaka elımızden gelen her turlu maddı manevı desteghı de saghlayacaghımız mutlaktır.

CancanBey senden bunu mumkun oldughunca chok ınsan duyurmanı ıstıyorum. Benı hatırlıyormusun hatırlamıyorum bılmıyorum ama elınden geldıghınce yardımcı olacaghına emınım.

Ihtıyacımız olan 55 yashından gench, 18 yashından buyuk, sıfır kan grubuna sahıp (Rh+ veya Rh - fark etmıyor) bır hayır sever.

Teşekkürler ve saygılar,

İnsanları mutlu edecek yegane vasıta, onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünya barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmalarıyla mümkündür. M.Kemal ATATÜRK (1931)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    insan biraz düzgün yazar

ftw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dipLoit
    dipLoit's avatar
    Erkek
    gercekten yardima ihtiyaci olan biri bole yazarmi ? bana pek gercekci gelmedi de..

bir imzam bile yok
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayfuga
    ayfuga's avatar
    Erkek
    arkadaşım, bu yazı tarzı "kişilik bozukluğu sendromu"nun baş göstermiş olduğu insanların yazısına çok benziyo. umarım senin öyle bi sorunun yoktur...

Sıradan Sürülen Olmayın, Sınırlarınızı Zorlayın...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek
    Bu durumda benim N'apmam gerekirdi? Bunu mu, bir başka davranış biçimini mi?

Sizler de bir fikir geliştirin? Benim yaptığım doğru değilse niye doğru değil ve ne olursa, nasıl yapılırsa doğru olur?

Bu arada "karga" kardeşe yardım etmek isteyenler ya da o'na herhangi bir görüş iletmek isteyenler http://15.freebb.com/viewtopic.php?t=99&fr...162943226c3d95a linkinden "karga" kardeşin mailine ulaşarak gereğini yerine getirebilirler.

Yukarda ki verdiğim linke ait siteyi kapattırmaya çalışıyor olabilir mi?

İnsanları mutlu edecek yegane vasıta, onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünya barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmalarıyla mümkündür. M.Kemal ATATÜRK (1931)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek

Üstteki mesajın son cümlesi için "paranoya" dediğinizi duyar gibi oldum :P Ama elin "karga" sı göründüğü kadar salak değilmiş meğerse! :)) Sanal alemin "Kurtlarını" tilki sanarak şarkı söylüyo, peynirini yedirecek galiba :D

(ne dedim lam ben?) :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    kach tanıshma buldughum insan bunları toparlar biraz. ilk cumleyi gören zaten gerisini okumaz senin verdiğin ciddiyet buysa çok bişey baklama başkasından.

ftw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Cidden kötü bir durum. buna yaşamak denirmi tartışılır tabi... fakat bu karaciger verecek kisiyi aileden bulamazsaniz hicbir yerden bulamayacaginiz garantisini verebilirim sana. yada cok ii para koyacan ortaya da gercekten muhtac bir insan verecek...

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek

NOS bunu yazdı:

beyler  hayat şakaya gelmez..belki  adam yalan söylüyor olabilir..elinden neyini alabilir..hiç birseyini..ama gerçek ise..sevdiği insanı kaybeder..iyi düşünün ..ona göre...

Evet NOS kardeş, bence de sence, yani; hayat şakaya gelmez. Karaciğer sanal alemde aranmaz, aranırsa da böyle aranmaz. Nasıl aranacağına dair bilgi ve birikime de sahiptir "karga" kardeş. İngilizcesi falan da vardır. Gerçi hayat insanı şaşırtıp sağlıklı düşünmeyi de engelleyebilir ve belki olay gerçek olup "karga" kardeş düşünemediğinden, şaşkınlığından bu şekilde arıyodur karaciğeri diye de düşünebiliriz ki, iyimser bir bakış açısı olur bu.

Peki iyimser bakış açısından bakmak için done gerekmez mi? Edindiğim doneler bana önce ki yazılarımı yazdırdı.

Ben de HolyOne kardeş gibi düşünüyorum ve gerçekçi bulmuyorum bu olayı. T.V var, radyolar var, basın kuruluşları var, vakıflar var, dernekler var, şahsen benim aklıma gelecek en son yerdir SANAL ALEM'de karaciğer aramak ve ancak diğerlerinin yanısıra yapılır. Üstelik bu şekilde de değil; belli başlı büyük webportallarına yazarak ararım ve mail zinciri oluştururum.

Su-i zanda mı bulundum yoksa gerçekçi bir tesbit de mi?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FuriousBuLL
    FuriousBuLL's avatar
    Erkek

Güzel kardeşim iyi güzel de herkese de güvenemezsin. Sanki alaycı bir tavırla yazılmış bu mesaj.

Neden kaç yazmak yerine uzun yolu tercih edip "kach" yazmış?

tanıshma - tanışma

buldughum - bulduğum

chok - çok

Daha bir sürü şey var bunun gibi. Ben güvenemedim açıkçası. Eğer güvensem, şerefime namusuma, gözümü kırpmadan yardım ederdim.

Mazeretim var: asabiyim ben.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    Hiç bi hayırsever kendi karaciğerini vermezz kendi ne yapacakkk allahım ya
Toplam Hit: 2349 Toplam Mesaj: 12