folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Benim Kedi Normal Mi?

Benim Kedi Normal Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

bendeki gelir masaj yapar, sonra sırtını baya yaslayıp uyuyabileceği bir lokasyon seçer kol hafif aralıklı uyuyorsan tamam kafayı koltuk altına koyar sırtı bana yaslar uyur. bu eleman yarım saat sonra kalkacak mı işemeye sıçmaya gidecek mi diye düşünmez puşt. kalktığımda da homurdanır uykumu böldün der gibi. sabah 7 den geç uyanma şansım yok ayaklara dalış surata tırnaklar içeride pati, hiç tepki vermiyorsam 1 mt ileri geçip durmadan miyavlama şeklinde taciz eder. kalkarım suyu yemeği var mı diye bakarım var, kumu temiz e pezevenk benden ne istiyorsun dediğimde yere yatar döner oyun istiyordur. alırsın uzunca bir şey sallar durursun biraz oynar kendini sevdirir siktir olup gider. sen sevmek istiyorsan gelmez uzaktan miyavlar, o kendini istediği zaman sevdirecek. kediler ilginç hayvanlar karakter olayı var hepsinde. köpeklere benzemiyorlar.

kedi iyidir, her evde bir tane olması faydalıdır. senin kedinin ses de gayet normal fakat fazla şımartmanı tavsiye etmem.

RETRET tarafından 17/Eki/15 11:48 tarihinde düzenlenmiştir

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Karınlarında motor çalışıyormuşcasına bir ses çıkartırlar hocam :D

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SwateR
    SwateR's avatar
    Erkek

Kedileri özellikle boyun kısmından sevdiğinizde horul horul yavşamaya başlar. Eliniz çektiğinizde yine ilgi ister. Bu da onun sevildiğini anladığının göstergesi.

Her ne kadar  senin kedi egzos borusuna patates tıkalı traktör gibi ses çıkarsada normaldir :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Heheheh torrr torrrrr ((((: cok normal hocam, mutlu ((:

sigara değil, balık olan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Bir kedi kadar anın değerini veren canlı yoktur dünyada. 

Her ne yapıyorsa onu yapmak istediği için yapar. İsteği dışında kolay kolay birşey yaptıkları görülmemiştir. 

Yemek garantisi varsa günde 21 saat uyuyabilir. 

Sevişgen bir hayvandır. Sahiplenir ve sahiplendiğini temizler, sarılır, yalar, oynar..

En önemlisi ise halden anlar. Moraliniz bozuksa gözlerini gözlerinize dikip hadi düzel bakışını görebilirsiniz. 

Toplam Hit: 1790 Toplam Mesaj: 16
kedi