folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Benimle İlgili Bir Kaç Cümle :)

Benimle İlgili Bir Kaç Cümle :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coyote
    coyote's avatar
    Erkek
    para peşindeki kızlar kesinlikle kendini belli etmez onu sen anlarsın o da şöyle kıza bi iki gün yedirirsin sana canım cicim yapar sora birden bire bi kesersin sora senden soğumaya başlar olmadık şeyleri bahane eder. Sadıklık konusuna geldimi de kızlar hep daha iyisi peşindedir yani mesela sen ona yakışıklı gelirsin ama yanıda sen yokkken senden daha iyi birini görür ve ona eğilim sağlar o kişi ona daha etkiliyici gelir eğer bi kız bu zihniyette işe kesinlikle ilerde seni boynuzlar.Bunu da anlama bi şekilde sana kalmıştır. seninde biraz ağzın yanacak ki senden anlayasın
    unutmaki keskin bıcak olmak için çok çekiç yemek gerekir.

azimle sıçan duvarı delermiş.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    saolsın abi deniycem bunları....neler öğreniyoruz şu tahribattan:)

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Sweet
    By_Sweet's avatar
    Erkek
    bu konuda yaLnızım sanmıŞtım ben qibi sizLerde öLemişiniz ah bu kızLar ben de anLamadım walla bazen istiyorum şöLe bi sevqiLim oLsun qecemi qündüzümü onunLa qeçireyim nerde sadece hayaLLerde kaLıyo umarım herkeze allah yardımcı oLur.

I"amDJ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    Şimdi buraya süper bi cewap yazıcam çok "ormantik" :D konu yanlış yerde bence :))))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armagedon
    armagedon's avatar
    Erkek
    Kim Tutar Seni Matematik Deha-i Profösör ü Vs. si.

Anlatmak İstediğini Anlamaya Çalıştım Şayet Anladığım Sey Doğruysa Gençlerin ( Yeni 16-17 Yaş Kuşak ı ) Nerde Ne Bok Yediği Seni İlgilendirmesin.İlgin ve Alakanı Geçmişinle (Özünle) Arındırmadan Yaşamaya Devam Et Elbet Sende Seveceksin ve Sıkı Sıkı Bağlanacaksın.Hayat Tekerrürden İbaret Olduğu Gibi Sabitliğide Yaşamak Lazım.

Şu An Her Nekadar Öğüt Veriyo Olarak Görünsemde Kendimi Anlatıyorum Bi Yerde..

Hayatınız Huzurla Dolsun Ey Tahribat Komandoları..

İnsan Gibi Yaşa...Adam Gibi öL..! Ekmeğini Böl.. Vatanını Böldürme..!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zob
    zob's avatar
    Erkek
    Askin AK
    Hep derim kurba olmak vardi kendi kendine tak fisi bitir isi
    Ama yok asil suc Lidyalilarin bok var parayi buluyolar her pokun ucu oraya dayaniyo anasini satim :)
    Aklin varsa asik olma git gonul eglendir ama asik olma asik olunca cok cekiyon hele bide kiz seni ziklemezse aha ozaman ne uni kalir ne oss kalir ne bisi kalir ona gore :)

Zip Zip KAnguru ████»Kangurulara Ozgurluk!!!! «████
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lost_dream
    lost_dream's avatar
    Erkek
    kardeş bence otur üniyi kazan üniye gidince hayata bakışın değişir.2 aylık zamanını boş işlere harcama sabret.iyi bir okulun iyi bir işin olursa kızlar etrafında pervane olur.
    össyi kazanamassan seneye yine aynı stres aynı sıkıntılar.

Tüneli kaçmak içinmi kazmışlar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ben 4 sene birlikte oldum 5 sene deli gibi asiktim ne oldu...sonuc biraz gozyasi bir husran....ama o sevgiliyi makinelerimin ustune kuma getirmistim sonucta dondum dolastim pc lerimle basbasa kaldim...bizim sevgilimiz pc ler artik...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Hayatızın aşkı 1 tık kadar yakın 2,500 bayan üye arkadaş arıyo sitemin adresini biliyorsunuz Reklam :))))

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    bak aslanım iki ay kalmış ise OSS ye önce oss'ye gir kazan istediğin yeri. gerisini o zaman düşünürsün. lisede 47 tane kız ile çıksan ne yazar. Üniversiteyi git manisada Celal Bayar'da oku. Orda kızlar erkeklere sulanıyo :)) olmazsa gidersin okulun 2 km otesinde genel evler var. :)) orda işini görürsün. Bu tamamen hormonal bir durum.

ftw
Toplam Hit: 2832 Toplam Mesaj: 28