Berlin 'De Kiralık Ev - Aranıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

İyi geceler müritler.. 

Olayımız şu, bu yaz Erasmus Stajıyla Almanya/Berlin de staj yapacağım.. (resmi olarak başladı aslında)
    Emniyetn pasaporta getirdiği yüksek teknoloji yeni sistem sayesinde daha pasaportum elime yeni geçmiş bulunmakta, o yüzden geç kaldım gitmeye..
    Kız arkadaşım ve bir arkadşı gittiler şu an Berlin deler.. Bir ailenin yanında kalıyorlar şimdilik, yani ev bulana kadar.. Berlin'de yaşayan/tanıdığı olan/tanıdığının tanıdığı olan biri varsa yardım ederse süper olur..  

Velhasıl Berlin'de 3 aylık ev aramaktayız, belki müritlerden/müridelerden birinin bi yardımı dokunur diye konu açayım dedim..
    Şimdiden teşekkürümü de edeyim; teşekkürler.. :) :) 

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bende 3 aylık staj için berlindeyim bulursam paylaşırım bende arıyorum

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

berlinin neresinde arıyorsun ?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Ekerci bunu yazdı:
    -----------------------------

@Ekerci
    abi inan arkadaşların şu anda bölge olarak nerede olduklarını da, benim staj yapacağım şirketin nerede olduğunu da bilmiyorum..  Aşırı bi uzaklık olmadığı sürecede mesafe/uzaklık/yol vs önemli değil.. Var mıs enin Berlin'in herhangi bir yerinde bulma imkanın?

@lordvader89
    inşallah bulrusun hocam sende en kısa sürede, bulursan benie haberdar et :) 

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackfire
    Blackfire's avatar
    Erkek

berlinin neresindesiniz ben de berlinde olcam büyük bi ihtimal

Edit: Bilmiyomuş

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

MaviGozluDev bunu yazdı:

Ekerci bunu yazdı:

@Ekerci
    abi inan arkadaşların şu anda bölge olarak nerede olduklarını da, benim staj yapacağım şirketin nerede olduğunu da bilmiyorum..  Aşırı bi uzaklık olmadığı sürecede mesafe/uzaklık/yol vs önemli değil.. Var mıs enin Berlin'in herhangi bir yerinde bulma imkanın?

@lordvader89
    inşallah bulrusun hocam sende en kısa sürede, bulursan benie haberdar et :) 

benim yokta bi tanıdıgın var..yarın sorarım.olumlu olursa yazarım buraya olmsuzsa yazı bekleme :D

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Blackfire bunu yazdı:

hocam ben hala ankaradayım, 10 gün içinde Berlin'e gitmeyi planlıyorum 1-2 ufak pürüz var okuldan yana.. ama arkadaşlarım Berlinde şu anda yarın öğrenirim neresinde olduklarını.. 
    sende mi staja hocam? 

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

@Ekerci

benim yokta bi tanıdıgın var..yarın sorarım.olumlu olursa yazarım buraya olmsuzsa yazı bekleme :D

eueheu :) eyvallah hocam şimdiden, olumsuzsada sen gene yaz bişiler olmadı lan felan diye, yoksa her gün bi umut bakarım ben buraya belki geçte olsa olmuştur diye :)

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

tmm :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackfire
    Blackfire's avatar
    Erkek

MaviGozluDev bunu yazdı:

Blackfire bunu yazdı:

hocam ben hala ankaradayım, 10 gün içinde Berlin'e gitmeyi planlıyorum 1-2 ufak pürüz var okuldan yana.. ama arkadaşlarım Berlinde şu anda yarın öğrenirim neresinde olduklarını.. 
    sende mi staja hocam? 

Benimki gezi amaçlı ve dil öğrenmek için ama seneye staj için de gitme ihtimalim var. Schöneberg Kreutzber buralarda olursan haberim olsun zaten Türk kaynıyo bu dediğim yerler

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Blackfire bunu yazdı:

Benimki gezi amaçlı ve dil öğrenmek için ama seneye staj için de gitme ihtimalim var. Schöneberg Kreutzber buralarda olursan haberim olsun zaten Türk kaynıyo bu dediğim yerler

eyvallah hocam hemen damlarım kapına :)

Ekerci
    eyvllah hocam :) 

.
Toplam Hit: 3637 Toplam Mesaj: 22