folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Beyaz Eşya'da Önerebileceğiniz Markalar

Beyaz Eşya'da Önerebileceğiniz Markalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek

hacu kim ne derse desin elektronik işi şans işi artık. boschu bekosu samsungu hepsi aynı. Anneannem benden büyük çamaşır makinasını sadece kayışı değiştirip 28 senedir kullanıyor. geçen sene evlenen arkadşlarımının birisi samsug aldı buzdolabı yüzünden sıkntı yaşıyor. birisi siemens aldı çamaşır makinasının kurutmasından zülüm görüyor. Ben gittim vestelden dizdim herşeyi parana yazık dediler 2 sene oldu ama tık yok şükür. Şans işi şans

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Şans işi tabi ama TV'de Samsung yahut LG.. Buzdolabı Bosch olabilir.. Çamaşır makinesi LG var bizde memnunuz ama daha iyileri vardır.. Beko Arçelik hikaye bence..

Kendine İyi Bak ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Arcelik haci hem servis agi genis hem yerli uretim. Beyaz esyada samsunga girme bosch kucuk ev aletlerinde philips veya lg elektrik supurgesi arzuma sakin yanasma cok dandik mallari var kattle aldik 3 kere kullandik pert oldu dugmesi falan mutfak blenderi keza dokuluyor.

delimiyim ben?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi

Yeni evleniyorum. Bütün beyaz eşyalarımı Siemens ten aldım. Alman marka ve motor olması. Uzun yıllar garanti vermesi. Kullanışlı olması. Bence tatminkar.

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Siemens_AG

Samsung ve Lg bir ürün alacaksam. Elektronik teknolojik ürünler olurdu. bu arada ablam Lg nin çamaşır makinesinden çok memnun. bunu da söyleyeyim de Lg'nin hakkını yemeyeyim :)

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

buz dolabında amana marka vardı bi ara, aman Allahım böle mühteşem marka yok. Bildiğim kadarıyla ismi değişti ama.

Diğerlerinde electrolux ve miele

maserati tarafından 29/Mar/16 23:22 tarihinde düzenlenmiştir

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

Siemens > samsung 

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Hocam beyaz esya biz butun sulale arcelik kullaniyoruz 25 yildir falan abi suyum bozuldu diyen duymadi gormedim.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Bütçe nedir ortalama kac yıl kullanmayi hedefliyosun, buzdolabı kac lt olacak model vs vermeden marka muhabbeti gereksiz 1 yil once evlenmeden önce markalari hatmetdim istediğini soylersen ve bütçeni f/p ürünü önerebilirim 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaVi
    MaVi's avatar
    Erkek

Hocam bütçene göre en uygununu tercih etmelisin. Bütçede sıkıntı yok diyorsan tercihlerini bosch siemens ve profilodan yana kullan diyebilirim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

hocam aşağı yukarı buzdolabı için 3500, çamaşır makinesi 3000 ve bulaşık içinde 2000 veririm. uzun ömürlü olsun istiyorum tabiki de yani 10 yıl falan

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
Toplam Hit: 3527 Toplam Mesaj: 43
beyaz eşya