Beyin Sorusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek
    Dik :D

Ben bu insanları anlamıyorum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dessas
    Dessas's avatar
    Erkek
    zaten hiçbirzaman öyle bi para yoktu.. hatta sende yoksun, bende yokum. kimse yok.hiçbişey yok hepimiz hologramız :)

hiphop-man hiphop-man miğfer eXplation!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    hacı bi tanede ben sana soriim.. karşında iki tane kapı war biri hayata diğeri ise ölüme açılıyo önlerinde de iki tane bekçi var birisi sürekli yalan söölüyo diğeri ise sürekli yalan söölüyo. ama her halıkarda biri doğru diğeri yalan. seninde bir soru sorma hakkın var hayata açılan kapıyı bulman  lazım. ama sen hanginin doğru hanginin yalan söylediğini bilmiyorsun. hangi soruyu sorarak doğru kapıyı bulursun.. (:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dessas
    Dessas's avatar
    Erkek

başlanıçta 25 lirayı siz 8+8+9 olarak verdiniz..

çırakta 3 lirayı size verince 9+9+10 oldunuz

çırakta da 2 olduğuna göre birinize fazladan 1 girmiş demek :)

hiphop-man hiphop-man miğfer eXplation!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PatriotCracker
    PatriotCracker's avatar
    Erkek

Siz zaten 30 degil 29 lira vermişsiniz, 2 TL sini çırak almış TV 27 liraya gelmiş ! ortada kaybolan 1 Lira filanda yok.

adam başı 9.6 küsürlü lira vermişsiniz olay budur ! :)

-------- Dünya kadar malın olacağına fındık kadar beynin olsun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek
    Bu soruyla her 6 ayda bir karşılaşıyorum nedense (:

Solak Cerrah
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

çırak üçünüze toplam 3 lira vermiş,

2 lira da kendi cebine atmış,

tamirci de size tv'yi 25 liraya vermiş

topla bakalım :)

3 + 2 + 25 = 30 :)

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liebevoll
    Liebevoll's avatar
    Erkek

CEO bunu yazdı:
    -----------------------------
    hacı bi tanede ben sana soriim.. karşında iki tane kapı war biri hayata diğeri ise ölüme açılıyo önlerinde de iki tane bekçi var birisi sürekli yalan söölüyo diğeri ise sürekli yalan söölüyo. ama her halıkarda biri doğru diğeri yalan. seninde bir soru sorma hakkın var hayata açılan kapıyı bulman  lazım. ama sen hanginin doğru hanginin yalan söylediğini bilmiyorsun. hangi soruyu sorarak doğru kapıyı bulursun.. (:

ceo kardeşim şimdi gider herhangi bir tanesine arkadaşına sorsam doğru kapıyı hangisi gösterirdi diye sorarım eğer yalan söyleyene sorduysam bana yanlış gösterecektir doğru söyleyene sorsaydım arkadaşının yalan söyliyeceğini bildiği için oda yanlış kapıyı gösterecekti yani her halükarda yanlıs kapı gösterilecek ve bende diğer kapıdan giderek hayat kapısına ulaşırım ;);) 

mat sorusuna gelirsek orada sadece yanlış yönlerdirme olduğu için öyle algılıyorus ama paranın gittiği falan yok zaten o para verdiğimiz paranın içinde(çırağın parası)

B.bekil
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Liebevoll bunu yazdı:

CEO bunu yazdı:

ceo kardeşim şimdi gider herhangi bir tanesine arkadaşına sorsam doğru kapıyı hangisi gösterirdi diye sorarım eğer yalan söyleyene sorduysam bana yanlış gösterecektir doğru söyleyene sorsaydım arkadaşının yalan söyliyeceğini bildiği için oda yanlış kapıyı gösterecekti yani her halükarda yanlıs kapı gösterilecek ve bende diğer kapıdan giderek hayat kapısına ulaşırım ;);) 

mat sorusuna gelirsek orada sadece yanlış yönlerdirme olduğu için öyle algılıyorus ama paranın gittiği falan yok zaten o para verdiğimiz paranın içinde(çırağın parası)

dahi adamın hali bi başka oluyo :D yokmu beyler başka soru? sorun adama :D sözlük gibi adam..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PatriotCracker
    PatriotCracker's avatar
    Erkek

CEO bunu yazdı:

Adamlarla papaz olacağına tekmele kapıyı geç! ne çıkarsa bahtına.

-------- Dünya kadar malın olacağına fındık kadar beynin olsun.
Toplam Hit: 4962 Toplam Mesaj: 38